تحریم چین اثر ؟ DPIIT جلسه با تجارت الکترونیکی و شرکت در ذکر کشور مبدأ در هر محصول به احتمال زیاد در جولای 8

دولت خرید پرتال, جواهر ساخته شده است آن را اجباری برای تامین کنندگان/فروشندگان برای تعیین کشور مبدا در حالی که

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399
دولت خرید پرتال, جواهر ساخته شده است آن را اجباری برای تامین کنندگان/فروشندگان برای تعیین کشور مبدا در حالی که ثبت نام محصولات جدید در پورتال.

این DPIIT است به احتمال زیاد به برگزاری جلسه دوم در تاریخ 8 ژوئیه با تجارت الکترونیکی و شرکت در مسائل ذکر کشور مبدأ در هر محصول فروخته شده خود را از طریق سیستم عامل با توجه به منابع. موضوع اول مورد بحث در جزئیات در 24 ژوئن بین مقامات وزارت برای توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) و نمایندگان شرکتها از تجارت الکترونیک از جمله آمازون, Flipkart, Snapdeal, تاتا Cliq Paytm, Udaan و Pepperfry.

E-commerce شرکت views شد به دنبال این موضوع بود و آن تصمیم به برگزاری دومین جلسه این ماه شهادت" ، یک منبع شرکت اعلام کرده بود وجود دارد بدون قطع ارتباط با این ایده اما شرکت باید به بررسی خود را با فن آوری تیم برای کشف کردن چه مدت آن را برای دریافت این انجام می شود.

اخبار مرتبط

توسعه می آید در برابر پس زمینه از تماس به تحریم کالاهای چینی زیر مرز درگیری بین هند و چین در Ladakh. دولت خرید پرتال, جواهر ساخته شده است آن را اجباری برای تامین کنندگان/فروشندگان برای تعیین کشور مبدا در حالی که ثبت نام محصولات جدید در پورتال.

ذکر این کشور کمک خواهد کرد خریداران تصمیم گیری آگاهانه در حالی که خرید آیتم استفاده کنید. شرکت های پیشنهاد شده برای این بخش را نیز فروشندگان دیدگاه ها در این موضوع به انطباق مورد نیاز خواهد بود از سمت خود به عنوان به خوبی. معامله گران داخلی بدن CAIT خواستار ساخت آن را اجباری برای تجارت الکترونیکی شرکت به ذکر است 'کشور' در هر محصول فروخته شده در سیستم عامل خود را.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب