برزیل دادگاه اجازه می دهد تا پلیس به دسترسی Bolsonaro متحدان تلفن بانک سوابق

برازیلیا, ژوئن 17 برزیل از دادگاه عالی برای آزادی در سه شنبه اعطا پلیس اجازه بازرسی مالی و سوابق تلفن قانونگذا

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399

برازیلیا, ژوئن 17

برزیل از دادگاه عالی برای آزادی در سه شنبه اعطا پلیس اجازه بازرسی مالی و سوابق تلفن قانونگذاران فدرال متحد با رئیس جمهور Jair Bolsonaro به عنوان بخشی از یک پروب به ضد دموکراتیک تظاهرات یک منبع با دانش مستقیم از این حکم گفت.

Bolsonaro حامیان گرفته اند به خیابان ها تقریبا هفتگی به چالش coronavirus مستندات و خواستار مداخله نظامی به کنگره و دیوان عالی کشور این است که آنها را به عنوان موانع را در دستور کار خود دارد.

Bolsonaro سابق ارتش کاپیتان و مدافع برزیل 1964 کودتای نظامی است با حضور چند تن از تظاهرات نیست و هدف از پلیس فدرال بررسی است.

روز سه شنبه حکم توسط دیوان عدالت Alexandre de Moraes مربوط به سوابق خصوصی از 11 قانونگذاران پس از برزیل فدرال پلیس حمله کردند و خانه ها از 21 به اهداف با حکم جستجو برای اتهام نقش در تامین مالی این تظاهرات پیش از آن در روز.

در میان کسانی که هدف این حملات بودند کنگره دانیل سیلویرا و محافظه کار بلاگر الان دوس سانتوس هر دو از آنها گفت: در رسانه های اجتماعی.

سیلویرا و قانونگذاران کارلا Zambelli و Bia Kicis در میان کسانی که ثبت شد unsealed اجازه می دهد پلیس به شانه آنها را از طریق این منبع گفت. آن را به طور کامل روشن نیست اگر تمام 11 قانونگذاران تمام سوابق خود را بدون سیل داشتند.

در یک بیانیه Zambelli نیوز گفت که او تا به حال نشده است گفت: حاکم بودند و حتی مطمئن نیست چه چیزی در مورد آن می تواند مربوط به. "اگر کسی انتظار دارد که برای پیدا کردن هر چیزی که شامل من آنها را یک ناامیدی بزرگ" او در بیانیه ای گفت:.

Kicis' گفت که آن را بیش از حد شده بود و اطلاع از تصمیم دادگاه است. ایسنا قادر به رسیدن به سیلویرا. با این وجود در اوایل روز سه شنبه نوشت: در مورد حمله پلیس.

"پلیس فدرال در آپارتمان من. من به وضوح ساخت های قدیمی حوزه قدرت ناراحت کننده," او گفت:, و اضافه کرد که اتهامات علیه او بودند "مضحک است.

رئیس جمهور افزایش درگیری با دیوان عالی کشور آمده است که رنج می برد برزیل بدترین COVID-19 شیوع خارج از ایالات متحده است که برخی از کشته 44,000 مردم است.

Bolsonaro دست زدن به بحران بهداشت و درمان کشیده شده انتقاد از کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان او به حداقل برسد شدت بیماری کنار متخصصان و چالش های اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات از فرمانداران و شهرداران.

روز سه شنبه عملیات پلیس به دنبال دستگیری روز دوشنبه از نرم افزار-Bolsonaro فعالان پشت راست گروه "برزیل 300" برگزار مشعل تحمل مارس در خارج از دادگاه عالی در ماه گذشته. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب