طاعون ترساندن: روسیه ترک را در marmot شکار در نزدیکی مرز خود را با چین و مغولستان

فایل عکس: دو marmots دیدار در ورودی لانه خرگوش و غیره خود را در چانگچون, غرب چین را در استان چینگهای در 28 ژوئ

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399
Bubonic Plague Bubonic Plague in Russia, China, Bubonic Plague in China, deadly disease in china, Bayannur, COVID-19 in Beijing, latest news on Bubonic Plague, Bubonic Plague news, Bubonic Plague marmot meat, marmot, rodent, black death, bubonic plague alert, Russia, Mongolia, Inner Mongolia, Khovd, Altai, Kazakhstan, China, Mongolia, marmot hunting, Rospotrebnadzor, Black Death Bubonic plague فایل عکس: دو marmots دیدار در ورودی لانه خرگوش و غیره خود را در چانگچون, غرب چین را در استان چینگهای در 28 ژوئیه 2007. REUTERS/Jason Lee/فایل عکس

روسیه گفت: با افزایش گشت ها برای متوقف کردن مردم شکار marmots خود در نزدیکی مرز چین و مغولستان پس از کشورها گزارش موارد ممکن است از طاعون است که می تواند انجام توسط حیوانات.

مقامات در بیان Nur یک شهر در منطقه مغولستان داخلی, هشدار روز یکشنبه پس از یک بیمارستان گزارش یک مورد مشکوک به این بیماری کشنده.

اخبار مرتبط

چینی منطقه منع شکار و خوردن بزرگ جوندگان و خواسته های عمومی به هر گونه موارد مشکوک را به عنوان به خوبی به عنوان هر بیمار و یا مرده marmots.

همسایه مغولستان همچنین گزارش دو مورد از طاعون مربوط به مردم خوردن marmot گوشت در غربی آن Khovd استان در هفته گذشته است.

مقامات روسیه در آلتای منطقه که هم مرز قزاقستان و چین و مغولستان گفت مقامات گشت زنی در منطقه برای اجرای ممنوعیت شکار marmots و برای هشدار دادن به مردم در مورد خطرات TASS خبر داد.

شاخه محلی Rospotrebnadzor مصرف کننده سلامت دیده بان گفت: این موارد در سراسر مرز نمی تهدیدی برای مردم در آلتایی TASS گزارش شده است.

این طاعون شناخته شده به عنوان "مرگ سیاه" در قرون وسطی بسیار عفونی و بیماری اغلب کشنده است که گسترش عمدتا توسط جوندگان. طاعون شیوع بیماری تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نادر است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب