کابینه تصمیم گیری: سرمایه تزریق تومان 9,950 کرور به 3 بیمه در FY21; Rs 1-لاخ-کرور کشاورزی مادون صندوق می شود nod

از آنجا که این مرکز در حال حاضر ارائه شده 2,500 تومان کرور روپیه به شرکت های بیمه در FY20 کل رسمی تزریق به آنه

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399
Since the Centre already provided Rs 2,500 crore to the insurers in FY20, the total official infusion into them since last fiscal would be Rs 12,450 crore. از آنجا که این مرکز در حال حاضر ارائه شده 2,500 تومان کرور روپیه به شرکت های بیمه در FY20 کل رسمی تزریق به آنها پس از آخرین سال مالی خواهد بود Rs 12,450 کرور.

دولت روز چهارشنبه تصویب پیشنهاد به دم تومان 9,950 کرور این مالی به سه دولت-اجرای عمومی بیمه—ملی شرقی و ایالات— به ساحل تا خود را متزلزل سرمایه پایه و به طور رسمی به نام یک پیشنهاد ادغام این شرکت در پی Covid-19 شیوع.

دولت همچنین مصوب خطوط گسترده ای از پیشنهاد بخش مرکزی طرح کشاورزی زیرساخت های صندوق که تحت تومان 1 لاخ کرور خواهد شد ارائه شده توسط بانک ها و موسسات مالی به عنوان وام به اولیه کشاورزی اعتباری جوامع بازاریابی تعاونی جوامع کشاورز و تولید کنندگان سازمان (FPOs) گروه خودیاری کشاورزان و مختلف دیگر ذینفعان. این بود بخشی از Rs 21-لاخ-کرور امداد بسته های اعلام شده توسط دولت در ماه مه به جزر و مد بیش از همه گیر.

اخبار مرتبط

از آنجا که این مرکز در حال حاضر ارائه شده 2,500 تومان کرور روپیه به شرکت های بیمه در FY20 کل رسمی تزریق به آنها پس از آخرین سال مالی خواهد بود Rs 12,450 کرور. پیشنهاد تزریق در FY21 بزرگتر از بودجه تخصیص تومان 6,950 کرور به عنوان دولت می خواهد به آنها را قادر به حداقل حفظ بالاترین پرداخت بدهی نیاز نسبت 1.5 در برابر این بیماری همه گیر و همچنین استفاده از بهبود پرداخت بدهی به افزایش درآمد.

"بیشتر فرایند ادغام شده است متوقف شد و تا کنون با در نظر گرفتن این سناریو فعلی و به جای تمرکز باید در سود و رشد" وزارت امور مالی در بیانیه ای گفت.

تا آنجا که Rs 3,475 کرور منتشر خواهد شد بلافاصله در حالی که بقیه (`6475 به کرور) خواهد بود تزریق بعد از این مالی در یک یا چند تراشه ها جای دادند با توجه به این بیانیه. دولت همچنین تصویب افزایش مجاز سرمایه ملی از شرکت های بیمه به 7,500 تومان کرور روپیه و از ایالات هند شرکت بیمه آسیا شرکت بیمه به `5,000 کرور هر یک به "اثر را به سرمایه تزریق".

ادغام شرکت های بیمه اعلام کرد: در بودجه 2018-19 شده بود بی اندازه به تعویق افتاد, به عنوان آن را به پیچیده که مالی خود را. دولت در ابتدا می خواستم به لیست گسترده تر نهاد پس از ادغام.

همانطور که برای تزریق FE قبلا گزارش شده است که به غیر از بخش خدمات مالی حتی Irdai رئیس Subhash Khuntia تا به حال پرچم این موضوع کم پرداخت بدهی سطوح از این شرکت های بیمه. انتظار می رود بالاتر سبقت گرفتن در زمان Covid-19 شیوع نیز در وزن تصمیم به افزایش مقدار فراتر از سطح بودجه گفت: یک مقام ارشد دولت.

برابر حداقل مقرر سطح 1.5 ملی بیمه پرداخت بدهی نسبت کاهش یافته و به فقط 1.04 در پایان FY19 در حالی که ایالات هند ضربه 1.05 در سه ماهه دوم سال مالی جاری. شرقی بیمه را نسبت ایستاده بود در 1.56 در سه ماهه اول این سال مالی.

بر خلاف تزریق به بخش عمومی بانک ها در سال های اخیر از طریق recapitalisation اوراق قرضه که خارج از اقلام بودجه, بودجه برای شرکت های بیمه ارائه شده از بودجه.

در ضمن وام های تحت کشاورزی مادون صندوق پرداخت خواهد شد در چهار سال با شروع تحریم از 10 ، 000 تومان کرور روپیه در مالی جاری و 30000 تومان کرور روپیه در هر یک از سه بعدی سال مالی با توجه به انتشار رسمی. کل بودجه حمایت از این مرکز خواهد بود Rs 10,736 کرور. بازپرداخت مهلت قانونی تحت این تسهیلات تامین مالی ممکن است متفاوت باشد از شش ماه تا دو سال.

ایده این است برای تامین مالی پروژه ها در مزرعه-دروازه تجمع و امتیاز برای کارآمد پس از برداشت مدیریت محصولات.

همه وام خواهد شد که علاقه به کمک هزینه از 3 ٪ در سال تا حد Rs 2 کرور. این کمک هزینه در دسترس خواهد بود برای یک دوره حداکثر از هفت سال است. بیشتر اعتبار تضمین پوشش در دسترس خواهد بود واجد شرایط برای وام گیرندگان از این تامین مالی تسهیلات تحت اعتبار صندوق ضمانت اعتماد برای میکرو و شرکت های کوچک طرح برای وام به Rs 2 کرور. این هزینه برای این پوشش پرداخت خواهد شد توسط دولت است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن