محاسبه بازده صندوق های سرمایه گذاری ساخته شده آسان! در اینجا این است که چگونه برای پیدا کردن واقعی بازگشت خود را جرعه سرمایه گذاری

برای محاسبه بازده خود را در صندوق سرمایه گذاری ساخته شده در تاریخ های مختلف با استفاده از XIRR فرمول در اکسل ب

توسط HONARMANDKHABAR در 11 مرداد 1399
 Calculating return, mutual fund investment, return on investment, excel, xirr, formula, cagr,برای محاسبه بازده خود را در صندوق سرمایه گذاری ساخته شده در تاریخ های مختلف با استفاده از XIRR فرمول در اکسل باعث می شود کار ساده تر است.

صندوق بازگشت ماشین حساب SIP: در وجوه متقابل و یا هر گونه سرمایه گذاری که در آن بازده مرتبط, بازار, بازده بیش از یک سال نشان داده شده است به عنوان مرکب annualised نرخ رشد یا CAGR. برای هر یک از سرمایه گذاری ساخته شده در تاریخ های مختلف با CAGR متفاوت خواهد بود به عنوان آن دوره از برگزاری متفاوت خواهد بود. در مورد صندوق جرعه سرمایه گذاری انجام شده است در تاریخ های مختلف و از این رو دو راه وجود دارد برای محاسبه بازگشت موثر – یا محاسبه CAGR از هر یک از سرمایه گذاری و یا استفاده از XIRR فرمول.

برای محاسبه بازده خود را در صندوق سرمایه گذاری ساخته شده در تاریخ های مختلف با استفاده از XIRR فرمول در اکسل باعث می شود کار ساده تر است. با استفاده از XIRR محاسبه در صندوق شما می توانید محاسبه واقعی بازگشت خود را در سرمایه گذاری است. XIRR اساسا محاسبه نرخ بازده داخلی سرمایه گذاری زمانی که نامنظم جریان های نقدی در تاریخ های مختلف و یا مدت زمان.

اخبار مرتبط

حتی اگر شما در حال انجام ماهانه جرعه سرمایه گذاری 15,000 تومان و سرمایه گذاری یکجا متناوب, شما می توانید محاسبه بازده با استفاده از همان XIRR فرمول. همچنین اگر شما از گرو در اوردن برخی از واحدهای در میان در هر تاریخ XIRR کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن بازگشت واقعی به عنوان در تاریخ.

قبل از اینکه شما شروع به استفاده از این XIRR تابع با استفاده از ورق اکسل نگه داشتن این 4 چیز دستی – سرمایه گذاری خرما, سرمایه گذاری مقدار, رستگاری تاریخ و مقدار رستگاری.

مراحل استفاده از فرمول XIRR

این XIRR فرمول در اکسل است: XIRR (ارزش سرمایه گذاری ها تاریخ)

در ورق اکسل هر نقدی خروج مشخص است با یک علامت منفی در حالی که جریان اعداد مثبت هستند.

  • پس از باز کردن اکسل در ستون A وارد معامله تاریخ.
  • در ستون B وارد جرعه مقدار به عنوان یک منفی شکل است. مطمئن شوید که تاریخ در سمت چپ در حالی که مقدار سمت راست.
  • در برابر رستگاری تاریخ (ستون) را وارد کنید مقدار رستگاری (ستون B). اگر شما در میانهی شب بازخرید شما ممکن است استفاده از تاریخ جاری و رستگاری مقدار برابر با مقدار وارد شده را با ضرب زمان NAV و واحد های شما را نگه دارد.
  • در کادر زیر تایپ: =XIRR (B1: B6, A1: A6)*100 و ضربه را وارد کنید. در اینجا جعبه های A1 تا A6 و B1 به B6 گویا هستند. شما را مجبور به استفاده از جعبه شماره بسته به شرایط خود و ارقام.

بنابراین دفعه بعد زمانی که شما خواندن بازده صندوق های سرمایه گذاری طرح آن چیزی است که طرح خود را به عنوان به دست آورده است. XIRR به شما کمک خواهد محاسبه واقعی بازگشت خود را در سرمایه گذاری در یک راه بهتر است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب