تماس برای خرید بیشتر زمان رشد بلندتر به همه گیر کاهش عید فروش

آنها همچنین استدلال می کنند که دولت منظور نزدیک مراکز خرید در 7 ساعت منجر به onrush از مشتریان فقط قبل از بسته

توسط HONARMANDKHABAR در 4 مرداد 1399

آنها همچنین استدلال می کنند که دولت منظور نزدیک مراکز خرید در 7 ساعت منجر به onrush از مشتریان فقط قبل از بسته شدن آن را افزایش می دهد خطر سرایت.

معامله گران می گویند که مشتریان قادر خواهد بود برای حفظ فاصله فیزیکی اگر مقامات تمدید زمان خرید توسط دو ساعت.

هلال الدين رئیس جمهور بنگلادش صاحبان فروشگاه انجمن گفت: bdnews24.com در روز شنبه که آنها به دادگاه تجدید نظر به دولت عمومی وزارت حدود 20 روز پیش به گسترش خرید ساعت.

It is difficult to assume from the crowds of Eid shoppers on the walkways in Dhaka's New Market area that coronavirus cases are surging in Bangladesh. Photo: Asif Mahmud Ove

آن را دشوار است به فرض از جمعیت از عید خریداران در گردشگاهها در داکا جدید بازار منطقه ای که coronavirus موارد صعودی در بنگلادش است. عکس: آصف محمود Ove

"مقامات گفتند که در نظر گرفتن این موضوع اما هیچ چیز اتفاق افتاده است و در عین حال با عید تنها پنج روز مانده به" معامله گران' رهبر گفت.

پلیس و مردم را از دولت های محلی آمده و از صاحبان فروشگاه ها به تعطیل رسانه ها در شب زمانی که مشتریان شروع به می رسند. هلال نمایش آن به عنوان یک شکست برای فروش.

شاهین احمد رئیس جمهور داکا جدید بازار صاحبان فروشگاه ها در' انجمن گفت: مشتریان می توانند با حفظ فاصله فیزیکی در طول روز اما عجله پس از 5 ساعت باعث می شود آن را غیر ممکن است به دنبال سلامت پروتکل های.

"من نمی بینم یک جایگزین برای گسترش خرید ساعت در این وضعیت," او گفت:.

آن را نیز قادر به معامله گران به فروش بیشتر محصولات برای کمک به جبران ضرر و زیان آنها شده اند رنج می برند از آنجا که شیوع شروع در بنگلادش در ماه مه.

A customer checking sarees at a shop of Dhanmondi Hawkers Market in Dhaka on Friday before Eid-ul-Azha. Photo: Asif Mahmud Ove

یک مشتری چک کردن البسه در یک فروشگاه Dhanmondi دستفروشان بازار در داکا در روز جمعه قبل از عید-ul-ازهاری. عکس: آصف محمود Ove

نظام الدين که سر Chandni Chawk معامله گران' Association گفت: آنها تا به حال با ابلاغ این شهرستان شرکت برای گسترش اما شده است وجود دارد یک پاسخ است.

قبل از همه گیر معامله گران معمولا شروع به بستن مغازه ها در مراکز در 8 ساعت در روز است. تجارت ادامه داد: تا ساعت اندکی در طول عید.

ناصر الدين Bhiuyan رئیس جمهور Mirpur مجتمع خرید معامله گران' Association گفت: آنها انتظار می رود دولت اجازه می دهد تا معاملات تا ساعت 9 شب قبل از عید و تا 8 ساعت پس از جشنواره است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب