گاز بر اساس نیروگاه به دنبال پیشنهاد تحت تجدید پذیر بسته بندی طرح

دولتی خورشیدی شرکت انرژی هند (SECI) در حال حاضر در مناقصه دعوت از باد و انرژی خورشیدی گیاهان برای عرضه از 5000

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399
دولتی خورشیدی شرکت انرژی هند (SECI) در حال حاضر در مناقصه دعوت از باد و انرژی خورشیدی گیاهان برای عرضه از 5000 مگاوات قدرت در دور ساعت طرح.

گاز بر اساس قدرت گیاهان دنبال می شود در جریان طرح که پیشنهاد به فروش انرژی های تجدید پذیر و قدرت حرارتی با هم در یک بسته نرم افزاری. موجود و در قالب این طرح اجازه نمی دهد که گاز مبتنی بر گیاهان برای تامین قدرت حتی اگر بخش کارشناسان احساس می کنید که این نیروگاه در حال بهتر و مناسب تر از زغال سنگ خود را به همتایان برای متعادل کردن انرژی های تجدید پذیر.

در نامه ای کتبی به اتحادیه قدرت وزیر RK Singh, انجمن تولید قدرت (نرم افزار) گفت که حدود 25000 مگاوات (MW) از گاز بر اساس قدرت گیاهان در حال حاضر در حال دروغ گفتن بیکار اضافه کرد که این سوخت صورت باعث آسیب کمتر به محیط زیست در مقایسه با تولید برق حرارتی. "پس از این جریان از 5000 مگاوات دور ساعت (RTC) انرژی های تجدید پذیر به علاوه حرارتی مناقصه بخشی ممکن است حک شده برای گاز بر اساس قدرت برای تست بازار" برنامه نوشت در این نامه نوشته شده توسط ف.

اخبار مرتبط

دولتی خورشیدی شرکت انرژی هند (SECI) در حال حاضر در مناقصه دعوت از باد و انرژی خورشیدی گیاهان برای عرضه از 5000 مگاوات قدرت تحت round-the-clock, طرح, که در آن 49 درصد از قدرت عرضه شده می تواند از مبتنی بر زغال سنگ نیروگاه به طوری که خریداران قرار نیست توسط intermittency از انرژی های تجدید پذیر مبتنی بر نسل می توانید اطمینان از دریافت بی وقفه برق.

این طرح با هدف ارائه یک پا به بالا به بخش انرژی های تجدید پذیر با پرداختن به مسائل intermittency محدود ساعت از عرضه و کم ظرفیت استفاده از انرژی خورشیدی و نیروگاه های بادی و آنها را بیشتر جذاب برای دولتی توزیع برق شرکت (discoms). آن را نیز دیده می شود به ارائه برخی از کمک به وام دهندگان را قادر می سازد تاکید زغال سنگ نیروگاه به پیدا کردن خریداران برای خود و برق و در نتیجه کاهش کوانتومی از دارایی های غیر نمایشی.

اگر دولت می خواهد به افزایش سهم گاز در سبد انرژی صنعت ناظران احساس گاز بر اساس قدرت گیاهان نیاز به تبلیغ بیشتر برای رسیدن به این هدف است. با توجه به زمان کم قیمت گاز رژیم هزینه برق تولید شده از یک کارخانه گاز معادل آن است که از زغال سنگ وارداتی.

به گفته منابع صنعت حدود 50,000 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری در گاز بر اساس قدرت پروژه ها در افسردگی با توجه به سیاست های lacuna. پیش نویس MNRE RTC طرح سند در نظر گرفته زندگی از گاز مبتنی بر گیاهان در 15 سال است و در نتیجه در نظر گرفته نمی شود آنها را مناسب برای ترکیب با RE منابع. با توجه به CERC تعرفه مقررات عمر مفید از گاز بر اساس قدرت گیاهان از 25 سال مشابه مبتنی بر زغال سنگ گیاهان. از این رو گاز بر اساس گیاهان باید در نظر گرفته شود در همتراز با مبتنی بر زغال سنگ گیاهان برای ترکیب با منابع تجدید پذیر و صنعت و منابع احساس.

"جدای از اینکه محیط زیست زمین و آب مورد نیاز از گاز بر اساس قدرت گیاهان است که تنها 25 درصد از مبتنی بر زغال سنگ نیروگاه. به دلیل انعطاف پذیری در تولید گاز و سریع تر تا سطح شیب دار و پیچ در پیچ تا توانایی های ژنراتور نیز قادر خواهد بود به بزرگی مخلوط RE همراه قدرت" برنامه مدیر کل Ashok Khurana گفت. هزینه گاز بر اساس قدرت است که در حال حاضر معادل که از زغال سنگ بر اساس قدرت فعلی قیمت گاز — در حدود $2.3/mmBtu — بسیار پایین تر با توجه به افت قیمت های نفت خام در سطح جهان است.

"با افزایش سهم انرژیهای تجدید پذیر در سراسر جهان قیمت گاز انتظار می رود به پایین باقی می ماند برای مدت طولانی. حتی در مقایسه با دیگر متعادل جایگزین مانند باتری در نظر گرفته شده توسط SECI برای افزایش قابلیت اطمینان RE گاز ارزان تر جایگزین" Khurana گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب