مرکز کسری مالی به ساقه تا به 7.6 درصد در FY21; دو برابر بودجه هدف: گزارش

در یک ترکیب سطح مالی کسری بودجه از مرکز و ایالات متحده با هم می آیند در 12.1 درصد با کشورهای کمک 4.5 درصدمرکز

توسط HONARMANDKHABAR در 27 تیر 1399
در یک ترکیب سطح مالی کسری بودجه از مرکز و ایالات متحده با هم می آیند در 12.1 درصد با کشورهای کمک 4.5 درصد

مرکز کسری مالی است که انتظار می رود به لمس 7.6 درصد در 2020-21 بیش از دو برابر برآورد بودجه کشور خرج اضافی برای به حداقل رساندن تاثیر COVID-19 همه گیر در حالی که در مواجهه با یک کسری در درآمدهای گزارش روز جمعه گفت. در یک ترکیب سطح مالی کسری بودجه از مرکز و ایالات متحده با هم می آیند در 12.1 درصد با کشورهای کمک 4.5 درصد و هند رتبه بندی و تحقیقاتی گفت: در این گزارش. همچنین گفت: دولت در حال حاضر اعلام کرد یک بسته محرک مضر مالی ریاضی با 1.1 درصد است. تماس نیز در جریان یک دوم بسته.

این بیماری همه گیر است منجر به طولانی مستندات که سرد تمام فعالیت های اقتصادی. این سازمان گفت: هند محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) خواهد قرارداد با 5.3 درصد در حالی که ایالات آسام گوا گجرات و هند انتظار می رود که شاهد یک دو رقمی انقباض آن گفت.

اخبار مرتبط

با رشد و درآمد پایین رفتن تاثیر واضح و آشکار خواهد بود در کسری مالی در نظر گرفته است که مهم اقتصاد کلان شاخص سلامت. "مجموع مرکزی و دولت کسری مالی در FY21 افزایش خواهد یافت و به 12.1 درصد از تولید ناخالص داخلی (مرکز: 7.6 درصد متحده: 4.5 درصد) عمدتا به دلیل انتظار می رود کمبود درآمد مجموعه به جای افزایش هزینه" آن را گفت.

هند رتبه بندی و تحقیقاتی اقتصاددان ارشد, D, K نفس نفس زدن گفت: همه گیر آمار در زمانی که اقتصاد هند در حال حاضر دچار یک رکود به دلیل ضعف در مصرف و تقاضا است. "آن را به شدت مختل طرف عرضه را به عنوان تولید و فروش اجازه داده شد تنها در مناطق طبقه بندی شده به عنوان 'ضروری' در طول مستند."

او گفت: کشورهای مهمی دریافت حواله "هند بزرگترین گیرنده از چنین انتقال صندوق توسط هر کشور مهاجر" را نهفته باشد چرا که بازگشت و/یا بازگشت مهاجران به هند خود عواقب آن برای اقتصاد هند.

رشد کندی خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در کیفیت دارایی ها در بخش مالی و بانک ها و بانک نیاز به سرمایه بیشتر برای ادامه دادن وام آن را گفت. معکوس مهاجرت از شهرستانها و شهرکهای صنعتی به زادگاه خود را به تاخیر بیاندازد بخش تولید را بهبود و همچنین ممکن است در ترجمه به افزايش دستمزد آن رتبه آژانس گفت.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب