چلنجر عمیق: همه شما نیاز به دانستن در مورد عمیق ترین نقطه شناخته شده در زیر اقیانوس

اقیانوس است 12,100 پا عمیق به طور متوسط. (بازنمودی تصویر: فردا نیوز)چلنجر عمیق: چند روز پیش کتی, Sullivan, اول

توسط HONARMANDKHABAR در 21 خرداد 1399
Challenger Deep, what is challenger deep, challenger deep explained, mariana trench, ocean depth, deep oceans, study of oceans, kathy sullivanاقیانوس است 12,100 پا عمیق به طور متوسط. (بازنمودی تصویر: فردا نیوز)

چلنجر عمیق: چند روز پیش کتی, Sullivan, اولین زن آمریکایی به راه رفتن در فضا شد اولین زن در جهان به شیرجه رفتن به رقیب عمیق, عمیق ترین نقطه در اقیانوس شناخته شده برای انسان است. چلنجر عمیق است که در درازگودال ماریانا در حدود 11 کیلومتر زیر سطح اقیانوس آرام است. کتی سالیوان نیز شد تنها پنجم فرد در تاریخ برای رسیدن به feat با توجه به گزارش در اینترنت اکسپلورر. این گزارش اضافه شده است که او تنها کسی است که راه می رفت در فضا و به عمیق ترین نقطه در اقیانوس.

کتی فرود به رقیب در یک شناور خودرو قابل علاج و درمان در زیر آب 'عامل محدود کننده' به عنوان بخشی از حلقه آتش اعزامی توسط Caladan اقیانوسی. طبق این گزارش سفر تیم شده است به امید رعایت آتشفشانی منافذ انجام نقشه برداری از منطقه انحصاری اقتصادی از ما به عنوان درخواست شده توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) و شناسایی گونه های جدید است.

اخبار مرتبط

چلنجر عمیق توضیح داده شده

ما را NOAA توضیح داد که اقیانوس است 12,100 پا عمیق به طور متوسط. اما عمیق ترین بخش و یا چلنجر عمیق واقع در غرب اقیانوس آرام در انتهای جنوبی Mariana Trench است در یک تقریبی عمق 36,200 پا در این گزارش گفت:. عمق بود اولین صدا در سال 1875 توسط خدمه از کشتی HMS چلنجر که از این نقطه نام خود را.

به عنوان در IE گزارش اولین شیرجه به عمیق ترین نقطه در اقیانوس صورت گرفت در سال 1960 توسط سوئیس دانشمند ژاک پیکار و ستوان دان والش در شناور 'تریسته'. جالب است بدانید در سال 2012 مدیر تایتانیک جیمز کامرون نیز به پایین Mariana Trench پس از 2 ساعت و 36 دقیقه تبار. او فرود در خود شناور 'Deepsea Challenger' و کبوتر به عمق 10,908, کیلومتر, تاریخچه برنامه نویسی با تبدیل شدن به اولین فرد برای تکمیل یک شیرجه زیردریایی به نقطه با توجه به گزارش.

دانشمندان علاقه در اعماق اقیانوس

به عنوان مثال گزارش با استناد به NOAA اعلام کرد که در حال حاضر دانش در مورد اقیانوس ها ناشی از آبهای کم عمق و عمیق تر آنهایی که نسبتا ناشناخته است. هنوز انسان به طور عمده با تکیه بر این مناطق عمیق تر برای انرژی و مواد غذایی و دیگر منابع در این گزارش اعلام کرد.

این گزارش همچنین اعلام کرد که اطلاعات بیشتر در مورد اعماق اقیانوس به طور بالقوه می تواند منجر به کشف منابع دارویی, مواد مخدر, منابع انرژی و مواد غذایی و دیگر محصولات. علاوه بر این, آن همچنین می تواند کمک به پیش بینی سونامی و زلزله و همچنین کمک به نوع بشر را در درک که چگونه زمین را محیط بر ما و تحت تاثیر قرار گرفتن فعالیت های ما در این گزارش اضافه شده است.

چگونه یکی می تواند رسیدن به اعماق اقیانوس?

به عنوان مثال گزارش آمده است که دانشمندان انجام می شود به اعماق دریا توسط وسایل نقلیه به نام انسان را اشغال وسایل نقلیه (HOVs) یا دیگر وسایل نقلیه بدون سرنشین به نام کنترل از راه دور وسایل نقلیه (ROVs) نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. ROVs مرتبط به کشتی ها از طریق کابل و دانشمندان می توانند هدایت آنها از راه دور.

این گزارش افزود: اکثر شهروندان خصوصی نمی توانید شیرجه رفتن عمیق تر از 120 پا به دلیل مقدار هوا مورد نیاز است که در عمق به نگه داشتن ریه ها تحت فشار در عمق. علاوه بر این, nitrogen narcosis از مسمومیت ناشی از نیتروژن که شروع به تنظیم در عمق و تنها عاملی که مانع خصوصی شهروندان غواصی فراتر از آن.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن