لیگ قهرمانان شرایطی نمی تواند Man Utd وحشت می گوید Solskjaer

متحد هستند و پنجم لیگ برتر, جدول رده بندی با 58 امتیاز یکی پشت لستر سیتی که اشغال نهایی لیگ قهرمانان با چهار ب

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399

متحد هستند و پنجم لیگ برتر, جدول رده بندی با 58 امتیاز یکی پشت لستر سیتی که اشغال نهایی لیگ قهرمانان با چهار بازی به بازی.

با دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی رو به یک اروپایی بان کی مون برای عبور مالی یوفا قوانین پنجم را تضمین صلاحیت برای لیگ قهرمانان مگر اینکه شهرستان نفع خود یک تجدید نظر در دادگاه داوری برای ورزش است.

"من فکر نمی کنم باشگاه خواهد وحشت or go crazy با برنامه ای که ما در حال حاضر صحبت در مورد برای سال های آینده" Solskjaer به خبرنگاران گفت: در یک مجازی در کنفرانس خبری پیش از روز دوشنبه در لیگ برتر بازی خانگی برابر 12th-ساوتهمپتون قرار می گیرد.

"شما باید یک برنامه بلند مدت است اما در کوتاه مدت برخی از تصمیم گیری را ساده تر خواهد شد را اگر شما می توانید از لیگ قهرمانان."

ایران همچنین می تواند واجد شرایط برای نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی در هفته بیستم لیگ برتر, که در آن آنها را نگه دارید 5-0 استفاده بیش از LASK از رفتن به دور دوم را از گذشته خود را-16 کراوات.

ایران که در 17 بازی بدون شکست اجرا در تمام مسابقات برنده شده اند هر یک از آنها چهار بازی های لیگ برتر با سه گل و Solskjaer گفت: فوتبال حمله شد و ریشه دوانده در باشگاه است.

"این در مورد برنده شدن, البته, آن, اما آن را نیز در مورد طرفداران ما و راه ما به بازی. شما را با سرعت و قدرت شما در بازی با هیچ ترس و خطرات شما را و شما بازیکنان که کردم با کیفیت," او گفت:. "که فقط DNA باشگاه فوتبال است."

مهاجم ماسون گرینوود تا به حال موثر در دستیابی به موفقیت کمپین با به ثمر رساندن 16 گل در تمام مسابقات و Solskjaer خار پیشنهادات که 18 ساله بود و بیش از حد انتظارات.

"ما می دانیم آنچه که او قادر و همیشه مورد اعتماد او به بخشی از این تیم و تراشه با اجرای برنامه ها و اهداف ما آن را دیده ام هر روز," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب