تغییرات در مسئولیت های کلیدی در bdnews24.com

او را مجبور ارشد خبرنگاران Moinul Hoque Chowdhury و Reazul بشار به عنوان معاونان او.سه نفر را هماهنگ گزارش عمل

توسط HONARMANDKHABAR در 19 خرداد 1399

او را مجبور ارشد خبرنگاران Moinul Hoque Chowdhury و Reazul بشار به عنوان معاونان او.

سه نفر را هماهنگ گزارش عملیات bdnews24.com مدیریت گفت.

رئیس سیاسی خبرنگار Sumon قبلا کار می کرد به عنوان رئیس گزارشگر در 2009-10.

پیمودن تجارت خود را در روزنامه نگاری برای حدود سه دهه Sumon پیوست bdnews24.com از دیلی استار در سال 2006. قبل از آن او در روزانه Prothom Alo حدود هشت سال است.

Sumon که رفت به Jahangirnagar دانشگاه نیز مشغول به کار در حال حاضر از بین رفته Dainik بنگلادش, Jai Jai الدین و بسیاری دیگر از روزنامه ها. او تا به حال شده است اخبار سردبیر RTV به عنوان به خوبی.

"Sumon محمود گذشته بود به ما نگه خبرنگار ارشد ، چندین نفر دیگر در حال انجام کار هماهنگی گزارش عملیات ها در زمان های مختلف. در نهایت هماهنگی تیم از سه Abdur رحیم Harmachi, Moinul Hoque Chowdhury و Reazul بشار - انجام کار و جمع آوری اخبار و مدیریت" یک bdnews24.com سخنگوی گفت.

Harmachi ادامه خواهد داد تا در نقش خود به عنوان مدیر ارشد اقتصاد خبرنگار.

خبرنگار ارشد Obaidur Masum گزارش خواهد شد در امور بهداشت و درمان در حالی که کارکنان خبرنگار Masum بالله را پوشش خارجی و امور سیاسی.

"ما همکار سابق Nurul اسلام Hasib استفاده می شود به گزارش سلامت و امور سیاسی. او در سمت چپ ما در ماه نوامبر سال 2019 ، " bdnews24.com سخنگوی گفت.

بنگلادش بزرگترین اخبار ناشر نیز آورده تغییرات به Samagra بنگلادش گروه است که جمع آوری و انتشار اخبار از بالا و پایین کشور, نوار سرمایه Dhaka.

Debashish Deb را هماهنگ سرمقاله مسائل وجود دارد. مجتبی حکیم افلاطون ادامه خواهد داد هماهنگی بخش اداری و مسائل دیگر.

استیو یعقوب معاون مدیر کل بازاریابی و فروش است که دیگر با bdnews24.com سخنگوی گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن