کرور Vysya بانک فرم همکاری با Bajaj آلیانز زندگی

گر محصولات در دسترس خواهد بود در این بانک 780 شعبه در سراسر کشور است.کرور Vysya بانک (KVB) وارد شده به شرکت, آ

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399
The insurer’s products will be available at the bank’s 780 branch offices across the country.گر محصولات در دسترس خواهد بود در این بانک 780 شعبه در سراسر کشور است.

کرور Vysya بانک (KVB) وارد شده به شرکت, آژانس همکاری با Bajaj آلیانز زندگی به پیشنهاد بیمه عمر راه حل دومی را به مشتریان خود. گر محصولات در دسترس خواهد بود در این بانک 780 شعبه در سراسر کشور است.

J Natarajan رئیس & COO KVB گفت: "KVB شده است تراز وسط قرار دارد با Bajaj آلیانز به بازار غیر زندگی محصولات پس از 17 سال گذشته. زمانی که KVB می خواستم به ارائه گزینه های اضافی به مشتریان برای
خود را بیمه عمر نیاز Bajaj آلیانز زندگی به عنوان یک انتخاب طبیعی. KVB شده و جذب مشتریان جدید از طریق آن به پایان بدون کاغذ دیجیتال سفر با اعطای در اصل تحریم ها برای وام های خرده فروشی در 15 دقیقه. این مشتریان علاوه بر موجود را بیش از حد خواهد در حال حاضر نیاز به نگاهی فراتر از KVB برای کل طیف وسیعی از نیازهای مالی."

اخبار مرتبط

Tarun Chugh, MD & CEO, Bajaj آلیانز زندگی گفت: "ما خوشحالیم که به همکاری با یک مشتری محور نام تجاری مانند کرور Vysya بانک که مانند ما متعهد به پاسخگویی به اهداف مالی از مشتریان آن است. همکاری ما کمک خواهد کرد که ارزش بسته بندی و بیمه عمر مقرون به صرفه راه حل های در دسترس
تعداد زیادی از مردم است. با ما tech-فعال ارائه خدمات و راه حل های جامع زندگی بیمه محصولات ما نگاه رو به جلو در را قادر می سازد اهداف زندگی از KVB مشتریان است."

تحت این همکاری تمام خرده فروشی و گروه محصولات Bajaj آلیانز زندگی خواهد شد در حال حاضر ساخته شده در دسترس را به مشتریان بانک.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن