هرج و مرج در هنگ کنگ خیابان به عنوان سرود قانون مورد بحث

دلار هنگ کنگ, مارس 27 هزاران نفر از معترضان فریاد دموکراسی شعارها و توهین در پلیس هنگ کنگ روز چهارشنبه به قانو

توسط HONARMANDKHABAR در 8 خرداد 1399

دلار هنگ کنگ, مارس 27

هزاران نفر از معترضان فریاد دموکراسی شعارها و توهین در پلیس هنگ کنگ روز چهارشنبه به قانونگذاران بحث لایحه جرم سوء استفاده از چینی سرود ملی در نیمه مستقل شهرستان.

پلیس فراوان در خارج از قوه مقننه ساختمان پیش از این جلسه و معترضان هشدار داد که اگر آنها نمی متفرق کردن آنها می تواند تحت پیگرد قانونی قرار.

در منطقه کسب و کار مرکزی پلیس مطرح پرچم هشدار معترضان برای متفرق کردن قبل از آنها به ضرب گلوله فلفل توپ در جمعیت و جستجو چند نفر. بیش از 50 نفر در جاده خلیج, خرید, منطقه گرد شده بودند و به نشستن در خارج از یک مرکز خرید در حالی که پلیس ضد شورش با اسپری فلفل گشت و هشدار داد روزنامه نگاران برای جلوگیری از فیلمبرداری.

نزدیک به 300 نفر دستگیر شدند در سراسر هنگ کنگ به صورت غیر مجاز مجمع با توجه به Facebook posts by هنگ کنگ نیروی پلیس. به طور جداگانه حداقل 17 نفر عمدتا نوجوانان دستگیر شده بودند برای در اختیار داشتن آیتم های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد غیرقانونی مانند بنزین بمب و یا پیچ گوشتی و یا برای رانندگی به آرامی و مسدود کردن ترافیک, پلیس گفت:. این لایحه آن را غیر قانونی به توهین و یا سوء استفاده چینی ها سرود ملی, "مارس از داوطلبان" در نیمه خودمختار هنگ کنگ. — AP

چین: عمل خواهد کرد در برابر دخالت خارجی

پکن: چین را لازم اقدامات متقابل به دخالت خارجی در مورد جدید هنگ کنگ قانون امنیت در حال بررسی وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت:. سخنگوی وزارت ژائو Lijian این اظهارات را در طول یک جلسه توجیهی روزانه در پاسخ به یک سوال در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات که واشنگتن در حال کار بر روی یک پاسخ به قانون است. ایسناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن