چلسی در حال حمله با چنگال De Gea خطا به راه اندازی تمام-لندن جام

چلسی که به صورت رقیب آرسنال در Aug. 1 نمونه ممتاز ویژه نمایش از دست داده بود به ایران سه بار در این فصل اما تح

توسط HONARMANDKHABAR در 29 تیر 1399

چلسی که به صورت رقیب آرسنال در Aug. 1 نمونه ممتاز ویژه نمایش از دست داده بود به ایران سه بار در این فصل اما تحت سلطه این مسابقه و در زمان کنترل با اهداف دو طرف حاصل کار دو تیم از آرسنال و ماسون کوه.

چلسی مدیر فرانک لمپارد خوشحال شد و با نظم و انضباط تیم خود را که به پایان رسید و ایالات 19 بازی بدون شکست را اجرا کنید.

"مردم از بسیاری در این زمان از سال در مورد ذهنیت و شخصیت و تیم ما پر بود از امروز آن را" او به بی بی سی گفت بعد از بازی در خالی ومبلی ملی ورزشگاه دروازه قفل شده است به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

ایالات مجبور شدند به یک تغییر در 0-0 در اواخر نیمه اول و زمانی که اریک بیللی انجام شد و پس از برخورد سر با همکار مدافع مگوایر, ایالات مدیر اوله گونار Solskjaer آوردن در Anthony رزمی برای ایجاد تهدید به حمله.

اما این چلسی که در زمان منجر 11 دقیقه به نیمه اول زمان توقف زمانی که لیورپول flicked صلیب توسط کاپیتان کسر Azpilicueta در De Gea که موفق به دریافت به اندازه کافی از یک دست بر روی توپ را به آن را متوقف کند در حال چرخش بیش از خط.

چلسی دو برابر سرب یک دقیقه پس از راه اندازی مجدد هنگامی که ماسون کوه pounced در یک فقیر تصویب توسط Brandon ویلیامز به ساقه از لبه جعبه. آن نگاه مانند De Gea را راحت نجات دهد اما او تنها می تواند هدایت توپ به خالص.

"من می دانم که دیوید بسیار ذهنی قوی حافظ و فرد اما البته او می داند که او باید نجات دهد که یکی از. اما این بخشی از فوتبال" Solskjaer گفت:, و اضافه کرد که این عملیات باقی خواهد ماند این باشگاه انتخاب اول دروازه بان.

ایالات تلاش برای ایجاد هر گونه شانس برای محدود کردن کسری بودجه و چلسی مهر و موم پیروزی که مگوایر تحت فشار از آنتونیو Rudiger متصل شده با یک صلیب از مارکوس آلونسو با خاتم و منحرف توپ رو بیچاره De Gea.

ایران با یک گل تسلی هدف برونو فرناندز تبدیل مجازات در 85 دقیقه

Solskjaer باقی مانده بود به غم و اندوه خود تصمیم به رها کردن خود معمول جام حذفی دروازه بان سرجیو رومرو قرار داده De Gea در شروع تیم با وجود اشتباهات توسط اسپانیا حافظ در اوایل این فصل است.

در مقابل لمپارد نگه داشته و ایمان خود را با شماره دو دروازه بان ویلی کابایرو که محدود شده است و عمدتا به جام حضور برای چلسی در این فصل است. آرژانتین تا به حال یک بعد از ظهر آرام با یک خسته به دنبال متحد به ندرت تهدید می کند.

پیروزی برگ 42-بارسلونا لمپارد باشگاه رکورد گلزن در دوره مثبت در فصل اول در شارژ از چلسی که در دوره واجد شرایط برای لیگ قهرمانان احتمالا در کنار ایران و همچنین رسیدن به جام حذفی نهایی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن