کودکان در معرض خطر بیشتری از COVID-19 از آنچه قبلا فکر می کردم: مطالعه

نیویورک, مارس 12 کودکان, نوجوانان و بزرگسالان جوان در معرض خطر بیشتری برای عوارض شديد از COVID-19 از آنچه قبل

توسط HONARMANDKHABAR در 23 اردیبهشت 1399

نیویورک, مارس 12

کودکان, نوجوانان و بزرگسالان جوان در معرض خطر بیشتری برای عوارض شديد از COVID-19 از آنچه قبلا فکر می کردم با توجه به یک مطالعه که می گوید کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی در خطر حتی بیشتر.

"این ایده که COVID-19 است و مقدار کمی از افراد جوان است فقط غلط" گفت: مطالعه همکاری نویسنده لارنس Kleinman از دانشگاه راتگرز در ایالات متحده است.

با توجه به مطالعه منتشر شده در JAMA Pediatrics کودکان بیشتر احتمال دارد به بیمار در صورتی که دیگر شرایط مزمن مانند چاقی است.

"این نیز مهم است به یاد داشته باشید که کودکان بدون بیماری مزمن نیز در خطر است. پدر و مادر نیاز به ادامه به این ویروس به طور جدی" Kleinman هشدار داد.

مطالعه منتشر شده در JAMA Pediatrics برای اولین بار به توصیف ویژگی های به طور جدی بیمار اطفال COVID-19 بيمار در شمال امریکا است.

در این تحقیقات دانشمندان مورد بررسی قرار 48 کودکان و نوجوانان—از نوزادان به 21 سال—که بستری اطفال در بخش مراقبت های ويژه (PICUs) در آمریکا و کانادا برای COVID-19 در مارس و آوریل.

این مطالعه اشاره کرد که بیش از 80 درصد از کودکان مبتلا به مزمن بیماری های زمینه ای مانند سرکوب سیستم ایمنی, چاقی, دیابت, تشنج یا بیماری مزمن ریه.

از این کودکان 40 درصد وابسته پشتیبانی فنی به علت تأخیر رشد یا ناهنجاری های ژنتیکی محققان گفتند.

بیش از 20 درصد را تجربه شکست از دو یا بیشتر از سیستم های بدن به علت COVID-19 آنها گفت:, و اضافه کرد که نزدیک به 40 درصد مورد نیاز یک لوله تنفس و دستگاه تنفس مصنوعی.

در پایان دوره پیگیری حدود 33 درصد از کودکان هنوز هم بستری با توجه به COVID-19 دانشمندان گزارش شده در مطالعه است.

سه نفر از کودکان هنوز هم مورد نیاز ونتیلاتور پشتیبانی و یکی از آنها هنوز هم در زندگی حمایت.

این مطالعه همچنین اشاره کرد که دو نفر از کودکان بستری شده در طول سه هفته پژوهش دوره درگذشت.

"این مطالعه فراهم می کند پایه درک اولیه بیماری بار COVID-19 در بیماران اطفال" گفت: Hariprem Rajasekhar یک اطفال intensivist درگیر در انجام این مطالعه در رابرت وود جانسون دانشکده پزشکی بخش اطفال.

در مقایسه با میزان مرگ و میر تا 62 درصد در میان بزرگسالان بستری در Icu برای COVID-19 مطالعه اشاره کرد که میزان مرگ و میر برای PICU بيماران 4.2 درصد است.

"اوایل این مطالعه نشان می دهد که COVID-19 می تواند در نتیجه قابل توجهی بار بیماری در کودکان است اما تایید می کند که بیماری شدید است که کمتر و اوایل بیمارستان نتایج در کودکان بهتر از بزرگسالان" دانشمندان نوشت: در مطالعه است.

با توجه به Kleinman پزشکان نیز دیدن جدید COVID مرتبط با سندرم در کودکان است.

با استناد به گزارشات اخیر گفت: کودکان با COVID-19 ممکن است در معرض خطر نارسایی قلبی و بیماری نامیده اطفال چند سیستم التهابی سندرم است.

"اگر چه ما جمع آوری داده ها در این پژوهش به پایان رسیده ما همچنان به توسعه همکاری با همکاران در منطقه ما و در سراسر کشور را به تلاش برای درک این مطلب شدید عوارض" Kleinman گفت. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب