چین رفتار در یک "متخاصم" مد تمام اطراف آن حاشیه می گوید: سابق آمریکا NSA جان بولتون

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است توجیه شده است اما تاریخچه واقعا چوب با او گفت بولتون بود که آمریکا NSA از آوریل

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
Trump may have been briefed on it, but history doesn't really stick with him, said Bolton, who was the US NSA from April 2018 to September 2019 under the Trump administration.مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است توجیه شده است اما تاریخچه واقعا چوب با او گفت بولتون بود که آمریکا NSA از آوریل سال 2018 به سپتامبر سال 2019 تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

سابق امنیت ملی آمریکا و مشاور جان بولتون احساس می کند چین شده است رفتار متخاصم مد تمام اطراف آن حاشیه, در تلاش برای دفاع از خود را از طریق نه فقط سیاسی و نظامی بلکه از طریق کمربند و جاده ابتکار و دیگران برای به دست آوردن افزایش نوسان بیش از کشورهایی که به لحاظ اقتصادی وابسته به آن است.

بولتون همچنین اعتقاد بر این است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "غریزه روده" برای چهار ماه آینده این است که به هر چیزی را از روی میز که پیچیده آنچه که در حال حاضر دشوار انتخابات برای او. سابق NSA گفت که او فکر نمی کند تهمت می داند هر چیزی در مورد تاریخ آلمان نازی در طول دهه بین هند و چین است.

اخبار مرتبط

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است توجیه شده است اما تاریخچه واقعا چوب با او گفت بولتون بود که آمریکا NSA از آوریل سال 2018 به سپتامبر سال 2019 تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. "من فکر می کنم او(تهمت) غریزه روده برای چهار ماه آینده این است که به هر چیزی را از روی میز که پیچیده آنچه که در حال حاضر دشوار انتخابات برای او."

"پس او (تهمت) می خواهم آرام در امتداد مرز که آیا آن منافع چین یا هند است. از نظر او — هیچ خبری خبر خوب این است," او گفت: WION تلویزیون در یک مصاحبه. پاسخ به یک سوال بولتون گفت: واقعیت این است که چین بوده است رفتار متخاصم مد تمام اطراف آن حاشیه ها و به خصوص در شرق و جنوب دریای چین.

روابط خود با ژاپن کاهش یافته است با هند شما به خوبی آگاه از حقایق وجود دارد. من فکر می کنم این است که چین در تلاش برای دفاع از خود را از طریق نه فقط سیاسی و نظامی بلکه از طریق کمربند و جاده ابتکار و دیگران برای به دست آوردن افزایش نوسان بیش از کشورهایی که به لحاظ اقتصادی وابسته به آن است.

سریلانکا شده است موضوع به این مرگ دیپلماسی و پاکستان و بسیاری از کشورهای آسیای مرکزی است. من فکر می کنم چین یک استراتژی کلان و از آن به دنبال آن ایالات متحده شده است خواب در سوئیچ و بنابراین باید بسیاری از کشورهای دیگر. بولتون گفت: وقت آن است که برای بیدار کردن و صحبت کردن بیشتر در میان خودمان است.

برای مثال PM مودی شده است یک مدافع بزرگ بیشتر همکاری سه جانبه بین هند و ژاپن و ایالات متحده و من فکر می کنم که باعث می شود بسیاری از حس. تا چه حد نسبت ناروا آماده شد برای رفتن به هند در برابر چین گفت: "من نمی دانم که راه او را برود و من فکر نمی کنم او می داند یا نه. من فکر می کنم او می بیند ژئواستراتژیک رابطه با چین به عنوان مثال به طور انحصاری از طریق منشور از تجارت است."

"من نمی دانم چه تهمت انجام خواهد شد پس از انتخابات نوامبر هنگامی که گارد راه آهن برداشته شده است... او خواهید بود به چین معامله تجارت. اگر چیزهایی که برای توسعه بین هند و چین در یک مطلب انتقادی مد, من مطمئن هستم که در آن او خواهد آمد پایین" آمریکا فرستاده سازمان ملل متحد گفت.

پرسید که آیا او معتقد است که اگر اوضاع به تشدید بین هند و چین, هیچ تضمینی وجود ندارد که مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب خواهد هند در برابر چین بولتون گفت: "این درست است". هندی و چینی ارتش در حال قفل شده است و در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ برای هشت هفته گذشته. تنش تشدید منیفولد پس از Galwan دره درگیری در 15 ژوئن است که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند.

هر دو طرف باید در چند دور از سیاسی و نظامی ایران در چند هفته گذشته برای کاهش تنش در منطقه است. هند و چین در روز جمعه به حل و فصل فشار پیش با "کامل متارکه" از نیروهای نظامی در شرق لاداخ به موقع و به صورت کامل "مرمت" از صلح و آرامش در امتداد خط کنترل واقعی(لاک).

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب