چین با چالش های آمریکا برای کاهش زرادخانه هسته ای به تطبیق سطح

پکن در جولای 8 چین خواهد "بود خوشحال به" شرکت در سه جانبه کنترل تسلیحات مذاکرات با ایالات متحده و روسیه, اما ت

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

پکن در جولای 8

چین خواهد "بود خوشحال به" شرکت در سه جانبه کنترل تسلیحات مذاکرات با ایالات متحده و روسیه, اما تنها در صورتی که ایالات متحده مایل به کاهش زرادخانه هسته ای خود را به چین در سطح ارشد چینی دیپلمات روز چهارشنبه گفت:.

واشنگتن بارها خواستار چین برای پیوستن به مذاکرات سه جانبه به گسترش جدید شروع یک گل سرسبد سلاح هسته ای معاهده بین ایالات متحده و روسیه است که با توجه به پایان می رسد در ماه فوریه سال آینده.

کانگ فو رئیس بخش کنترل تسلیحات وزارت خارجه چین, وزارت تصریح کرد به خبرنگاران در پکن روز چهارشنبه که چین هیچ علاقه ای به پیوستن به مذاکره با سابق جنگ سرد دوران ابرقدرت با توجه به اینکه آمریکا زرادخانه هسته ای است در حدود 20 برابر اندازه چین.

"من می توانم به شما اطمینان دهم, اگر ما می گوید که آنها آماده هستند برای پایین آمدن به سطح چین خواهد بود خوشحال به شرکت روز بعد" او گفت:. "اما در واقع ما می دانیم که قصد ندارم به اتفاق می افتد."

فو اظهار داشت که ایالات متحده درخواست چین برای شرکت در مذاکرات سه جانبه است "چیزی جز یک توطئه برای منحرف کردن توجه" و بهانه ای برای ایالات متحده به راه رفتن به دور از نو شروع به فرمت.

"هدف واقعی این است که برای خلاص شدن از تمام محدودیت ها و در دست به دنبال برتری نظامی بیش از هر دشمن واقعی یا فرضی گفت:" فو.

فو نگهداری چین است "shying دور از بین المللی خلع سلاح هسته ای روند" و آماده است تا به بحث در چارچوب شورای امنیت سازمان ملل پنج عضو دائم و تمام مسائل مربوط به کاهش هسته ای خطرات. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب