چین همچنان به عنوان متخاصم در طول لاک; وضعیت تشدید می شود می گویند کارشناسان

بن بست در Ladakh به نظر می رسد به طور جدی و به احتمال زیاد و طولانی مدت. (یعنی عکس)نیروهای نظامی هند و چین بار

توسط HONARMANDKHABAR در 4 خرداد 1399
india china tension, ladkah,line of actual control, Xi Jinping,Indian Army, indian troops, chinese military, defence news,latest news on india china disputeبن بست در Ladakh به نظر می رسد به طور جدی و به احتمال زیاد و طولانی مدت. (یعنی عکس)

نیروهای نظامی هند و چین بار دیگر " حفر در چکمه های خود را در مکان های مختلف در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ طرف.

این بار چینی ساخته شده است سبک نظامی پناهگاه آنها منتقل بزرگ دارایی ها از جمله ساخت و ساز جاده ماشین کامیون نظامی و غیره چادر آمده اند وجود دارد کامیون با نیروهای مسلح و تقریبا در قلمرو هند و در نقطه ای که هر دو Galwan و Shyok نهرها و این محل تعریف شده است به عنوان زیر بخش شمالی (SSN).

اخبار مرتبط

چند تصاویر ماهواره ای به اشتراک گذاشته شده توسط استرالیا مبتنی بر امنیت متخصص در رسانه های اجتماعی ادعا کردند که تصاویر از تاخت و تاز چینی ها در Galwan.

کارشناسان VIEWS

بن بست در Ladakh به نظر می رسد به طور جدی و به احتمال زیاد و طولانی مدت. هند بعید است به عقب نشینی و خواهد بود مایل به تشدید. چین خواهد یادگیری آن درس به زودی و به دنبال دیپلماتیک صورت-محافظ.

"چینی طلبی همراه لاک با هند است و بخشی از بزرگتر بسته است که رئیس جمهور چین است آزاد در سراسر هیئت مدیره با استفاده از آن اقتصادی و تجاری و دیگر پنهان اهرم در برابر همه کشورها است که می تواند بالقوه و شرکای ائتلاف در برابر چین" مدعی شد Maj Gen آجی Das, (retd), جغرافیای سیاسی, استراتژی امنیت ،

با توجه به سابق و ژنرال "این نیز با ترکیب تهاجمی سیاسی-نظامی مانور در خود نقاط داغ تبت سین کیانگ هنگ کنگ و جنوب دریای چین littorals. به وضوح با هدف:-

A. ارسال قانع کننده پیام به حزب کادرها و مخاطبان داخلی از چین را قوی و شکست ناپذیر رهبری و کشتن داخلی نفاق.

B. Pressurizing یا تابع میانه دیگر قدرت از جمله هند به عقب. امید اجبار موفق خواهد شد در یک زمان کشورهای در حال بیش از حد عمیقا درگیر در مبارزه با بیماری همه گیر و جلوگيري از ویران اقتصاد."

به گفته پروفسور راجش Rajagopalan دانشکده بین المللی مطالعات JNU" این معلوم نیست چه چین است تا به. آنها به نظر می رسد که عبور از لاک و راه اندازی اردوگاه و امکانات در آنچه به نظر می رسد به وضوح در سمت هند از لاک. دلیل نمایان است که هند ایجاد این زیرساخت باعث می شود هیچ حس با توجه به اینکه زیرساخت های هندی است که ساخته شده است که در کنار لاک. چین نمی تواند دیکته آنچه در هند می توانید انجام دهید در سمت هند."

"این است که در پاسخ به چین زیرساخت های خود ساختمان در کنار آن از لاک. اما این نیز نشان می دهد که هند تلاش های دیپلماتیک برای حل و فصل اختلافات با چین در بالاترین سطح به سادگی کار می کرد. حتی Cbm که دو طرف باید در جای خود قرار داده به نظر نمی رسد به کار. این است نتیجه از هر گونه سوء تفاهم یا ناخواسته افزایش به علت نیروهای جلسه به طور تصادفی در حالی که در گشت. این به نظر می رسد به یک تلاش عمدی توسط چین که بدان معنی است که هند نیاز به این را بسیار جدی" پروفسور Rajagopalan متحده است.

آنچه باعث شعله ور شدن ؟

دو کشور در واقع هرگز اختلاف تراز از لاک در Galwan. دو نقطه وجود دارد که باعث تنش و چهره آف بین نیروهای نظامی دو کشور

1.از 255 کیلومتر Darbuk-Shyok-Daulat Baig Oldie (DSDBO) جاده که ساخته شد در سال گذشته توسط هند ظاهرا علت شعله ور شدن. اما جاده بسیار زیادی در داخل سرزمین های هندی است و با توجه به تمام آب و هوا دسترسی به DBO, Depsang دشت و قراقروم منتقل می کند.

در طرف مقابل از راه رفتن به سمت شرق است عکاسی چانه فلات. این نقطه ای است که چین به اشغال غیر قانونی.

2. شمال بانک Pangong Tso که 135 کیلومتر یخبندان ذوب شدن دریاچه و در ارتفاع بیش از 14 ، 000 فوت است. چین مطرح شده است و اعتراض به یک جاده ساخته شده توسط جاده های مرزی سازمان (BRO) بین یکی از هشت کوه اسپرز که در پایان در دریاچه. در اصطلاح نظامی هر یک از این شناخته شده به عنوان `انگشت' و ridgelines از هم جدا هستند. اولین زد و خورد صورت گرفت در شب مه 5-6.

تا آنجا که هند نگران است که لاک در نظر گرفته شده است باید در انگشت 4 " و آنچه که چین در تلاش است انجام دهید این است به فشار نیروهای هندی به انگشت 2 است که بیش از 10 متر دور.

ارتش هند روشن

اواخر بعد از ظهر یکشنبه ارتش هند بیرون آمد و با یک توضیح در گزارش نشان می دهد که هندی های سربازان بازداشت شده در مرزها.

ارتش بیانیه آمده است: "ما قاطعانه انکار است که سربازان هندی را بازداشت شده در مرزها."

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن