چین واکنش نشان می دهد با احتیاط به نصب خواستار تحریم محصولات خود در هند می گوید که ارزش روابط

پکن ژوئن 19 چین روز جمعه در واکنش guardedly را خواستار تحریم محصولات چینی و سرمایه گذاری در هند پس از حمله وحش

توسط HONARMANDKHABAR در 30 خرداد 1399

پکن ژوئن 19

چین روز جمعه در واکنش guardedly را خواستار تحریم محصولات چینی و سرمایه گذاری در هند پس از حمله وحشیانه سربازان هندی در Galwan دره گفت: ارزش روابط خود با دهلی نو و هر دو کشور در حال مذاکره برای کاهش این وضعیت است.

تحریم تماس و رو به رشد ضد هند احساسات است و باعث حس ناآرامی در چین به خصوص در میان شرکت های مخابراتی مانند هواوی Huawei, Xiaomi و Huawei و غیره ساخته شده است که یک دندانه در بازار هند دومین در جهان پس از چین در گوشی های تلفن همراه.

چین بزرگترین ذینفع از تجارت دو جانبه با هند با حدود 60 میلیارد تومان موازنه تجاری به نفع خود را در مورد USD 92.68 مجموع تجارت در سال 2019.

در مورد خواسته خواستار رشد در هند برای تحریم محصولات چینی و سرمایه گذاری, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: مسئولیت این بحران نهفته است با هند است.

"من می خواهم به تکرار است که با توجه به وضعیت جدی در Galwan دره سمت راست و اشتباه بسیار روشن است و به طور کامل مسئولیت نهفته است با طرف هندی," او گفت:.

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه چین وانگ یی صحبت به امور خارجی وزیر S Jaishankar و دو طرف توافق کردند که به "سرد" تنش بر روی زمین "را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است".

در طول مکالمه Jaishankar منتقل به وانگ هند اعتراض در قوی ترین شرایط خشونت آمیز صورت خاموش و گفت: توسعه بی سابقه ای خواهد شد که "تاثیر جدی" در روابط دوجانبه است.

"طرف چینی در زمان عمد و اقدام برنامه ریزی شده بود که به طور مستقیم مسئول در نتیجه خشونت و تلفات. آن را منعکس قصد تغییر حقایق روی زمین در نقض تمام موافقت نامه های ما به تغییر وضع موجود" Jaishankar گفته وانگ.

در وزارت خارجه چین مطبوعاتی سخنگوی ژائو گفت: "هر دو کشور چین و هند در ارتباط با یکدیگر از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال در کاهش این وضعیت است.

"چین ارزش های ما روابط دو جانبه. ما امیدواریم که طرف هند می تواند با چین به طور مشترک حفظ دراز مدت توسعه روابط دوجانبه" او گفت:.

بیست هندی پرسنل ارتش کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شب دوشنبه در بزرگترین رویارویی نظامی در بیش از پنج دهه است که به طور قابل توجهی افزایش یافت که در حال حاضر در حال فرار از مرز بن بست بین دو کشور.

"تاثیر افزایش تنش بین چین و هند پس از آخرین مرز و جدال به نظر می رسد به شرکت های چینی در هند" یک گزارش دولتی گلوبال تایمز روز جمعه گفت.

چینی ساز گوشی های هوشمند Oppo در روز چهارشنبه لغو زنده آنلاین راه اندازی آن گل سرسبد 5G گوشی در هند آن را گفت.

"مرگبار مرز حادثه چیزی بود که نه حزب می تواند پیش بینی کرده اند و یا می خواست به دیدن و در نتیجه افزایش ناسیونالیست تب در هند در حال حاضر باعث فشار قابل توجهی به روابط دو جانبه و روابط اقتصادی" این گزارش گفت:.

"آن زمان به تماس برای هر دو دولت و مردم برای نشان دادن عقلانیت در مرز تنش به حفظ ثبات دو جانبه روابط اقتصادی و تجاری. آیا چین و هند روابط می تواند آب و مشکلات جاری خواهد بود یک آزمون بزرگ برای انعطاف پذیری از این دو کشور روابط اقتصادی" این گزارش گفت:. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب