چین می گوید آن را ضربه به عقب در برابر تحریم های آمریکا بیش از اویغوری حقوق

پکن توصیف جدید آمریکا به عنوان "عمیقا مخل" متقابل به روابط تیره و تار در حال حاضر با اختلاف بیش از چین را از د

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

پکن توصیف جدید آمریکا به عنوان "عمیقا مخل" متقابل به روابط تیره و تار در حال حاضر با اختلاف بیش از چین را از دست داده و رمان شیوع کروناویروس و آن سفت گرفتن در هنگ کنگ.

واشنگتن تحریم های تحمیل شده بر منطقه خودمختار سین کیانگ را حزب کمونیست وزیر چن Quanguo یک عضو از چین قدرتمند دفتر سیاسی و سه نفر دیگر از مقامات.

یک مقام ارشد دولت آمریکا رسمی توصیف چن به عنوان بلندپایهترین مقام چینی است که ایالات متحده تحریم کرده است.

تصمیم گیری است که "هیچ شوخی" به ما گفت. "نه تنها از نظر نمادین و اعتباری را تحت تاثیر قرار, اما آن را باید معنای واقعی در توانایی فرد برای حرکت در سراسر جهان و انجام کسب و کار."

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران در پکن ما تصمیم جدی دخالت در امور چین.

"در پرتو این اقدامات اشتباه چین را اعمال متقابل اقدامات مقامات ایالات متحده و سازمان هایی که نمایش داده می شود فاحش رفتار در حقوق بشر در رابطه با سین کیانگ امور" ژائو گفت.

"ما می خواهیم ما را به اصلاح این تصمیم اشتباه است. اگر ما همچنان به ادامه چین را به شرکت اقدامات متقابل."

واشنگتن تحریم های تحمیل شده بود تحت جهانی Magnitsky قانون که اجازه می دهد تا دولت آمریکا برای هدف قرار دادن ناقضان حقوق بشر در سراسر جهان توسط انجماد هر ما دارایی و ممنوعیت مسافرتی ایالات متحده و منع آمریکایی را از انجام کسب و کار با آنها.

تحریم ها نیز اعمال شده در زو هیلون معاون وزیر منطقه ای مقننه سین کیانگ افراد کنگره; Wang Mingshan مدیر و حزب کمونیست از سین کیانگ عمومی امنیت دفتر و حزب سابق دبیر دفتر Huo Liujun.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: واشنگتن همچنین محرومیت چن زو وانگ و خانواده آنها و دیگر unnamed, چینی, حزب کمونیست مقامات از سفر به ایالات متحده است.

تبعید گروهی از تحریم

جهان اویغور کنگره اصلی تبعید گروه استقبال حرکت و خواست اتحادیه اروپا و کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار.

ما حزب جمهوری خواه و سناتور مارکو روبیو که تحت حمایت قانون توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئن که خواستار تحریم بیش سرکوب Uighurs گفته رویترز این حرکت بود و "دیر" و که بیشتر مراحل مورد نیاز است.

آسوشیتد پرس در گزارش ماه گذشته که چین در تلاش بود تا اسلش نرخ تولد در میان Uighurs با مجبور کنترل تولد. چین را محکوم کرد در این گزارش عنوان شده است.

با وجود تهمت عمومی اظهارات در مورد پکن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا در کتاب اخیر خود که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوباما باید پیش با ساخت اردوگاه های بازداشت در سین کیانگ و به دنبال یازدهم را برای کمک به پیروزی مجدد در انتخابات ماه نوامبر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته او برگزار شده بود در اعمال تحریم های شدیدتر در چین بیش اویغوری حقوق بشر به دلیل نگرانی که از جمله اقدامات را دخالت در مذاکرات تجاری با پکن است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نیز مطرح اعتراض به خزانه داری تحریم ها به خصوص در برابر یک عضو دفتر سیاسی یکی از نگرانی های آنها می تواند آسیب بیشتر با ما-روابط چین با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

"ایالات متحده متعهد است تا با استفاده از تمام وسعت آن اختیارات مالی به برگزاری حقوق بشر معتادان پاسخگو در سین کیانگ و سراسر جهان," Mnuchin در بیانیه ای گفت.

پیتر هارل سابق آمریکا رسمی و تحریم متخصص در مرکز امنیت نوین آمریکا گفت: روز پنج شنبه در این حرکت ممکن است سیگنال ادامه داد: تغییر "توجه بیشتری به نقض حقوق بشر در چین ... پس از چندین سال غفلت نسبی."

چن به طور گسترده ای در نظر گرفته شود این مقام ارشد مسئول امنیتی سرکوب در سین کیانگ. سازمان ملل متحد کارشناسان و فعالان برآورد بیش از یک میلیون مسلمان شده اند بازداشت شده در اردوگاه در منطقه سین کیانگ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب