چین به مجموعه تحمیل جدید, هنگ کنگ, قانون تامین تهمت هشدار قوی ما.واکنش

دلار هنگ کنگ/پکن/واشنگتن, مارس 21 چین تنظیم شده است برای تحمیل جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ پس از سال گذشته

توسط HONARMANDKHABAR در 2 خرداد 1399

دلار هنگ کنگ/پکن/واشنگتن, مارس 21

چین تنظیم شده است برای تحمیل جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ پس از سال گذشته طرفدار دموکراسی ناآرامی یک مقام چینی گفت: رسم یک هشدار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که واشنگتن واکنش نشان می دهند "به شدت" در برابر تلاش برای به دست آوردن کنترل بیشتر بر این مستعمره سابق بریتانیا.

وزارت امور خارجه ایالات متحده نیز هشدار داد چین گفت: بالا درجه ای از استقلال و احترام به حقوق بشر شد کلید برای حفظ قلمرو ویژه وضعیت در ایالات متحده آمریکا قانون کمک کرده است که در آن حفظ موقعیت خود به عنوان یک مرکز مالی جهان.

چین اقدام می تواند جرقه های اعتراض در هنگ کنگ که لذت می برد بسیاری از آزادی های مجاز در سرزمین اصلی اغلب پس از تظاهرات خشونت آمیز از 2019 سقوط این شهر به آن عمیق ترین بحران پس از آن بازگشت به پکن قانون در سال 1997.

مغلوب ساختن پیشی جستن که ratcheted تا خود را ضد چین و بلاغت به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر به خبرنگاران گفت: "هیچ کس نمی داند و در عین حال" جزئیات چین طرح است. "اگر آن اتفاق می افتد ما آدرس این مسئله به شدت," او گفت:.

ژانگ Yesui سخنگوی چین ملی گفت: جزئیات این قانون خواهد بود که در روز جمعه زمانی که مجلس شورای اسلامی دارای آن جلسه سالانه.

"با توجه به شرایط جدید و نیاز ملی (NPC) است که اعمال آن در قانون اساسی قدرت" برای ایجاد یک جدید در چارچوب قانونی و اجرای مکانیزم برای حفاظت از امنیت ملی در هنگ کنگ گفت: یک جلسه.

در "هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل" مصوب مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته نیاز به وزارت امور خارجه به گواهی حداقل سالانه است که هنگ کنگ به اندازه کافی حفظ استقلال به توجیه مطلوب آمریکا شرایط تجارت.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در تاریخ 6 مه او به تأخیر انداختن این ارزیابی به حساب برای هر NPC اقدامات است.

اگر وزارت امور خارجه decertifies خاک آن را هنوز هم در نهایت سقوط به ناروا آیا برای تصمیم گیری برای پایان دادن به برخی از, همه, و یا هیچ یک از امتیازات هنگ کنگ در حال حاضر برخوردار است.

در روز پنج شنبه دموکرات و جمهوری خواه سناتور ایالات متحده آمریکا گفتند که قانون معرفی به تقویت دلار هنگ کنگ قانون تحریم مقررات.

"بیشتر سرکوب از پکن تنها از شدت سنا علاقه در بررسی مجدد آمریکا-چین رابطه" رهبر اکثریت سنای آمریکا میچ مک کانل جمهوری خواه در بیانیه ای گفت:.

وال استریت به پایان رسید پایین تر در روز پنج شنبه به عنوان ایالات متحده-چین تنش شک و تردید در مورد یک معامله تجاری رسیده در این سال بین دو اقتصاد بزرگ. تنش ها را افزایش قابل توجهی در هفته های اخیر با تلخ مبادلات بیش از coronavirus.

طرفدار دموکراسی تظاهر کنندگان را برای سال مخالف این ایده از قوانین امنیت ملی استدلال آنها می تواند به تضعیف این شهر درجه بالایی از استقلال تضمین شده در زیر "یک کشور دو سیستم" فرمول در محل به مدت دو دهه است.

یک مقام ارشد هنگ کنگ مقام دولتی گفت: جزئیات بیشتر در مورد حرکت و اجرای آن باقی مانده است معلوم نیست اما هنگ کنگ رسانه ها گزارش داده اند که این قانون را ممنوع تجزیه طلبی دخالت خارجی تروریسم و همه فتنه فعالیت های با هدف سرنگونی دولت مرکزی است.

ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus گفت: هر چینی حرکت به اعمال قانون است که نه منعکس کننده اراده مردم خواهد بود بسیار بی ثباتی و ملاقات با محکومیت شدید.

پایان دادن به هنگ کنگ وضعیت خاص خواهد بود یک ضربه بزرگ برای شرکت های ایالات متحده. وزارت امور خارجه می گوید: 85,000 شهروندان ایالات متحده زندگی در هنگ کنگ در سال 2018 و بیش از 1300 شرکت های ایالات متحده عمل وجود دارد از جمله تقریبا هر عمده ایالات متحده مالی شرکت است.

تلاش قبلی برای معرفی هنگ کنگ امنیت ملی قانون شناخته شده به عنوان ماده 23 در سال 2003 بود که در دیدار با جمعی مسالمت آمیز تظاهرات و کنار گذاشته بود.

آنلاین پست تا به حال خواست مردم در هنگ کنگ در اعتراض به, در روز پنج شنبه شب و ده ها دیده می شد فریاد دموکراسی شعار در یک مرکز خرید به عنوان پلیس ضد شورش ایستاده در این نزدیکی هست.

مخالفت قانونگذاران گفت که این حرکت را به شدت زخم هنگ کنگ شهرت به عنوان یک مرکز مالی و استقلال خود را.

"اگر این حرکت صورت می گیرد" یک کشور و دو سیستم را به طور رسمی پاک" گفت: دموکرات مجلس دنیس Kwok.

"این پایان هنگ کنگ است."

دانیل راسل, برترین دیپلمات های ایالات متحده برای آسیا تا اوایل در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد رئیس جمهور چین ممکن است ببینید "عضله خم" در هنگ کنگ به عنوان وسیله ای را برای یک سری از موانع مهمترین بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد که در چین - با وجود خطر شدید اقتصادی هنگ کنگ و چین و دیگران. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن