چین تحت یازدهم پا 'تهاجمی' در سیاست خارجی نسبت به هند: کنگره گزارش کمیسیون

واشنگتن جولای 3 چین تحت رئیس جمهور چین به شدت آن را "تهاجمی" سیاست خارجی نسبت به هند و "مقاومت" تلاش برای روشن

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

واشنگتن جولای 3

چین تحت رئیس جمهور چین به شدت آن را "تهاجمی" سیاست خارجی نسبت به هند و "مقاومت" تلاش برای روشن شدن خط کنترل واقعی که مانع رسیدن به یک صلح پایدار از اینکه متوجه شدم با توجه به گزارش منتشر شده توسط کنگره آمریکا کمیسیون منصوب کرد.

ارتش هند و چین قفل شده در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ گذشته هفت هفته و تشدید تنش پس از 20 سربازان هندی کشته در خشونت برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن.

"تحت دبیر کل حزب کمونیست چین (CCP) خلق چین در پکن به شدت تهاجمی آن سیاست خارجی به سمت دهلی نو است. از سال 2013 چین درگیر در پنج عمده مجادلات با هند در امتداد خط کنترل واقعی (LAC)" گفت: مختصری صادر شده توسط آمریکا و چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون.

"پکن و دهلی نو امضا کرده اند یک سری از توافقات و متعهد به اعتماد سازی اقدامات برای ایجاد ثبات در مرز خود اما چین در برابر تلاش ها برای روشن شدن لاک جلوگیری از یک صلح پایدار از اینکه متوجه شد گفت:" گزارش و آماده شد به درخواست این کمیسیون برای حمایت از مذاکرات خود.

نوشته شده توسط را سبز, یک تحلیلگر سیاست امنیتی و امور خارجی تیم در این کمیسیون این گزارش می گوید دولت چین است که به ویژه ترس از هند رو به رشد روابط با ایالات متحده و متحدان و شرکای.

"آخرین مرز برخورد یک شهروند الگوی است که پکن به دنبال هشدار دهلی نو در برابر هماهنگی با واشنگتن ،

پس از یازدهم فرض قدرت در سال 2012 وجود دارد افزایش قابل توجهی در درگیری با وجود این واقعیت است که او ملاقات کرد نارندرا نخست وزیر چندین بار و پکن و دهلی نو توافق کرده اند که به یک سری از اعتماد سازی مکانیزم های طراحی شده برای کاهش تنش است.

قبل از سال 2013 گذشته عمده مرز برخورد شد و در سال 1987. 1950s و 1960s بودند به خصوص زمان دوره به اوج خود رسید در سال 1962 با یک جنگ که در سمت چپ هزاران نفر از سربازان کشته شدند در هر دو طرف با توجه به سوابق خلق چین ارتش آزادی بخش این گزارش گفت:.

"2020 زد و خورد است که در خط با پکن را به طور فزاینده ای قاطعانه سیاست خارجی است. برخورد آمد به پکن بود که به شدت با فشار دادن آن دیگر گسترده حاکمیت ادعا در هند و اقیانوس آرام منطقه از جمله بیش از تایوان و در جنوب و شرق چین دریاها" می گفت.

چین مشغول به شدت مورد بحث اختلافات ارضی در دریای چین جنوبی و دریای چین شرقی. پکن ساخته شده و militarised بسیاری از جزایر و صخره های آن را به کنترل در منطقه است. هر دو مناطق اعلام می شود سرشار از مواد معدنی و نفت و دیگر منابع طبیعی و حیاتی برای تجارت جهانی.

چین ادعا می کند تقریبا تمام دریای چین جنوبی است. ویتنام و فیلیپین و مالزی و برونئی و تایوان باید مقابله ادعا می کند بیش از این منطقه است.

چند هفته قبل از برخورد در Galwan دره چینی وزیر دفاع وی Fenghe به نام در پکن به "استفاده از مبارزه برای ترویج ثبات" به عنوان کشور خارجی و امنیت محیط زیست بدتر بالقوه نشانه ای از چین قصد فعالانه آغاز نظامی تنش با همسایگان خود به پروژه یک تصویر از قدرت این گزارش گفت:. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن