ویروس خرید اینترنتی dampens ارواح به عنوان مسلمانان علامت عمده تعطیلات

بیت المقدس, مارس 22 مسلمانان در سراسر جهان را جشن می گیرند یکی از بزرگترین تعطیلات در زیر سایه طولانی از coron

توسط HONARMANDKHABAR در 4 خرداد 1399

بیت المقدس, مارس 22

مسلمانان در سراسر جهان را جشن می گیرند یکی از بزرگترین تعطیلات در زیر سایه طولانی از coronavirus با میلیون ها محدود به خانه های خود و دیگران گریبانگیر اقتصادی نگرانی های دوران آنچه که معمولا یک زمان جشن از خرید و جشن.

سه-روز عید فطر نشانه پایان روزه ماه رمضان برای جهان 1.8 میلیارد مسلمان. مردم معمولا جشن با سفر بازدید از خانواده و جمع آوری برای اسراف وعده های غذایی — همه از آن خواهد شد تا حد زیادی ممنوع به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از شیوع ویروس جدید.

تعطیلات آغاز خواهد شد در روز شنبه یا یکشنبه بسته به رویت هلال و طلوع به غروب روزه ماه مبارک رمضان به پایان خواهد آمد.

برخی از کشورها از جمله ترکیه و عراق و اردن را تحمیل round-the-clock حکومت برای مدت زمان از تعطیلات. در عربستان سعودی — صفحه اصلی به شهرهای مقدس مکه و مدینه — مردم تنها مجاز به ترک خانه های خود را به خرید مواد غذایی و دارو است.

اما حتی در کشورهایی که تا حد زیادی بازگشایی تعطیلات همان نخواهد بود.

بیشترین محدودیت برداشته شده است در بیت المقدس اما مسجد الاقصی ترکیب — سوم جنش سایت در اسلام — بسته باقی خواهد ماند تا بعد از تعطیلات. مغازه داران در این شهر است که خالی از گردشگران و زائران از ماه مارس reeling از اثر شش هفته از مستند.

جعفر خانواده معروف شیرینی فروشگاه در این شهر است که به طور معمول یک کندو از فعالیت با گردشگران و مردم محلی با بهره گیری از knafeh یک شربتی پنیر پر از شیرینی. این روزها از ناحیه خالی است و تاریک به عنوان تنها takeout مجاز است.

"آن را به حال تاثیر عظیمی بر ما" گفت: علی جعفر یکی از صاحبان به عنوان او کار مقابله. او گفت: کسب و کار کاهش یافته است بیش از دو سوم آنها را وادار به اخراج 10 کارگر است.

در مصر مقامات تمدید مقررات منع رفت و آمد شبانه که در حال حاضر شروع و در ساعت 5 بعد از ظهر به جای 9 ساعت و متوقف حمل و نقل عمومی تا مارس 29. مراکز خرید و مراکز سواحل و پارک ها — که معمولا بسته بندی شده — بسته خواهد شد.

منال Zakaria که زندگی در شهر اسکندریه در سواحل مدیترانه گفت: خانواده معمولا جشن های جمع آوری برای وعده های غذایی بزرگ و آواز و رقص و گرفتن عکس.

"من بسیار ناراحتم چون من نمی خواهد با دیدن من خواهر و برادر و فرزندان خود را," او گفت:. "مهم نیست که چقدر ما صحبت از طریق تلفن وجود دارد چیزی شبیه به یکدیگر هستند." این ویروس باعث خفيف علائم در اکثر افراد که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی.

در اندونزی بزرگترین کشور با اکثریت مسلمان رئیس Joko Widodo گفت: محدودیت را در محل باقی می ماند از طریق تعطیلات. این کشور با جمعیت 270 میلیون دلار گزارش شده بیش از 18,000 موارد از جمله حدود 1200 مرگ و میر.

"تاکید می کنم هیچ آرامش بخش سیاست در مقیاس بزرگ اجتماعی محدودیت در عین حال" Widodo گفت: در طول یک مجازی در جلسه هیئت دولت در روز دوشنبه.

پس از شروع رمضان, دولت تحمیل کرده است یک ممنوعیت آشکار در "mudik" یک سنت تعطیلات که در آن میلیون ها نفر از اندونزیایی زندگی در شهرهای بزرگ گله به زادگاه خود برای جشن گرفتن با بستگان. کارشناسان بهداشت هشدار داده بود آن را می تواند مجموعه ای خاموش موج از موارد جدید.

"این بیماری همه گیر در حال انجام اتحادش را تغییر سنت ما جدا ما در جشن عید" گفت: نور هدایت عصری یک کارمند در پایتخت اندونزی, Jakarta. "ما مانند برخورد با بی رحم و نامرئی دشمن در این زمان در اطراف." مالزی اجازه خواهد داد که مردم به دیدار بستگان خود که در نزدیکی زندگی می کنند اما چنین تجمعات محدود به 20 نفر است. بازدید کنندگان می خواست به پوشیدن ماسک صورت و خودداری از بوسیدن و به اشتراک گذاری صفحات. برخی از مساجد را بازگشایی شد اما جماعت محدود به 30 نفر است.

هند 172 میلیون مسلمان نیز در حال آماده شدن برای یک رام تعطیلات با اجتماعات بزرگ ممنوع است. آنها مواجه اوج ننگ تهدید و تحریم توسط بسیاری از هندوها که سرزنش محلی شیوع روز سه کنوانسیون از مبلغان اسلامی برگزار شد در ماه مارس ،

در برخی از ایالات هند, مسلمانان با راه اندازی کمپین ترغیب مردم به خودداری از خرید لباس های جدید برای تعطیلات و به جای آن به نیازمندان است.

در ایران که تحمل این مرگبارترین شیوع در خاورمیانه و مقامات را به اعمال محدودیت های کمی جلوتر از تعطیلات گذشته از لغو توده نماز در تهران به طور سنتی به رهبری آیت الله علی خامنه ای ،

ایران مواجه شده است و انتقاد برای تحمیل نوع مستند دیده می شود در جای دیگر در منطقه اما مقامات گفته اند که آنها تا به حال به وزن اثرات آن بر اقتصاد eviscerated توسط آمریکا. ایران گزارش کرده است حدود 130,000 موارد و بیش از 7000 مرگ و میر است اما میزان عفونت های جدید کاهش یافته است و در هفته های اخیر.

در عراق, دولت اجازه داده است که اکثر کسب و کار به بازگشایی در چند هفته گذشته اما قصد دارد برای بازگرداندن 24 ساعت منع رفت و آمد در طول تعطیلات. خیابان ها مشغول بودند در روزهای منتهی به عید به مردم برای خرید لباس و اسباب بازی و لوازم خانگی. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de