چین virus موارد ثبات به عنوان سخت-آمار ایتالیا می بیند در کاهش مرگ و میر

پکن, ژوئن 28 چین توسعه یافته COVID-19 آزمون به تازگی بازگشایی سالن در میان یک قطره در موارد, در حالی که کره جن

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

پکن, ژوئن 28

چین توسعه یافته COVID-19 آزمون به تازگی بازگشایی سالن در میان یک قطره در موارد, در حالی که کره جنوبی همچنان به صورت عفونت های جدید پس از آن کاسته اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای بلند کردن اقتصاد است.

در آمریکا و معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام یک برنامه ریزی کمپین تور اتوبوس در فلوریدا پس از افزایش موارد تایید شده وجود دارد.

سخت-آمار ایتالیا در ضمن ثبت بالاترین روز به روز شمارش از COVID-19 مرگ و میر شنبه تقریبا در سه ماه.

هیچ مورد مثبت داشت در پکن و زیبایی آرایشگر مغازه ها در بیشتر نشانه آن است که این شهر شیوع اخیر شده است تا حد زیادی تحت کنترل در آورد.

مقامات شهر پکن را به طور موقت بسته بزرگ عمده فروشی بازار مواد غذایی که در آن ویروس گسترش به طور گسترده ای reclosed مدارس و قفل کردن برخی از محله ها. هر کسی ترک پکن است که نیاز به یک منفی virus نتیجه آزمون درون قبلی هفت روز است.

ده ها میلیون چینی سفر در طول سه روز جشنواره قایق اژدها به پایان رسید که شنبه با شیوع گزارش شده بلافاصله.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 40 به تازگی موارد گزارش شده بودند در داخل کشور آلوده در حالی که 22 نفر دیگر آمد از خارج از کشور. بخش عمده ای از محلی موارد شناسایی شده در منطقه پر جمعیت سئول شهری منطقه مربوط به کاباره ها, کلیسا, خدمات, بزرگ, تجارت الکترونیکی, انبار و کارگران کم درآمد است.

در هاوائی, شهرستان Honolulu اعلام کرد که اردو را دوباره باز برای اولین بار در سه ماه با محدود مجوز برای اطمینان اجتماعی فاصله. در مقابل واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee قرار داده و نگه دارید و بر روی برنامه ای برای حرکت شهرستان به مرحله چهارم از بازگشایی طرح به عنوان موارد همچنان به افزایش است.

در بیشتر نشانه ای از تاثیر بر اقتصاد آمریکا تایسون مواد غذایی اعلام کرده است که 371 کارکنان در آن مرغ کارخانه فرآوری در دور گوشه جنوب غربی میسوری باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

پنس لغو یک برنامه ریزی تور اتوبوس در فلوریدا به نفع خود و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد به عنوان مقامات بهداشتی دولت در روز شنبه گزارش داد بیش از 9500 جدید موارد فراتر روز گذشته در مجموع بیش از 600 مورد تأیید.

این ارقام به عنوان مقامات حرکت به reclose سواحل و دلسرد نوار تجمعات.

کانزاس آیداهو و اوکلاهما نیز در میان ایالات آمریکا شاهد یک افزایش شدید در مورد.

در حالی که این افزایش تا حدودی نشان دهنده گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی معضل در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در بخش هایی از کشور و درصد بیشتری از ویروس آزمون آینده مثبت است.

با توجه به ایتالیا به وزارت بهداشت داده بودند هشت مرگ و میر بیماران آلوده از جمعه بالا بردن ملت را شناخته و میر در این بیماری همه گیر به 34,716.

وجود دارد 175 موارد جدید آوردن کلی تعداد تایید COVID-19 نفر در کشور که در اروپا شیوع اول منفجر شد به 240,136. در نشانه ای کشور از بحران در حال ظهور, کمتر از 100 آلوده بيماران اشغال تخت ICU در سراسر کشور برای اولین بار پس از روز خیلی زود از شیوع رهبران اروپایی بودند هیچ شانس ،

مقامات آلمانی تمدید یک مستند در یک منطقه غرب در حدود 500000 نفر در هفته گذشته پس از حدود 1,300 کارگران کشتارگاه آزمایش مثبت برای COVID-19.

صربستان دولت می گوید وزیر دفاع Aleksandar Vulin آزمایش مثبت برای coronavirus. شناخته شده برای خود را به شدت طرفدار روسیه موضع Vulin بخشی از صربستان هیئت رهبری توسط رئیس جمهور Aleksandar Vucic که با حضور در رژه روز پیروزی در این هفته در مسکو.

Vucic ملاقات چهره به چهره با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بود اما روشن نیست که آیا Vulin بنابراین به عنوان به خوبی.

دولت بریتانیا است که انتظار می رود به قراضه 14 روز قرنطینه نیاز است که مردم مجبور به خود منزوی پس از بازگشت به خانه از خارج از کشور. هند را تایید کرد coronavirus موارد عبور از نیم میلیون در روز شنبه با ضبط 24 ساعته پرش از 18,552 عفونت.

مصر تا حد زیادی بازگشایی شد. در قاهره یک کلان شهر از 20 میلیون نفر, کافی شاپ بازگشایی شد شنبه برای دریافت خانه مشتریان اما سیگار از "sheesha" از قلیان وترببس هنوز در خود نگه دارد.

مرگ و میر در ایالات متحده در حال اجرا در حدود 600 در هر روز از یک قله در حدود 2,200 در اواسط ماه آوریل است. برخی از کارشناسان ابراز تردید است که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح است که به دلیل پیشرفت در درمان و از آنجا که بسیاری از عفونت اتفاق می افتد در افراد میانسال که بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس سرزنش بیش از 1,25,000 مرگ و میر و بیش از 2.5 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور در آمریکا توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد. اما مقامات بهداشتی بر این باورند که تعداد واقعی از عفونت است که حدود 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند با نزدیک به 10 میلیون نفر.

تجدید حیات در ما شده و نگرانی از خارج از کشور. اتحادیه اروپا به نظر می رسد تقریبا قطعی به بار آمریکایی ها در کوتاه مدت از ورود به بلوک که در حال حاضر طراحی جدید سفر قوانین اتحادیه اروپا دیپلمات گفت. — AP

آخرین مطالب