چین Fosun داروسازی حمایت غده داروسازی فایل IPO مقالات با SEBI می تواند افزایش 5,000 تومان کرور روپیه

غده داروسازی تاسیس شد توسط P V N راجو در سال 1978.در زمانی که شرکت های دارویی برخوردار بوده اند و شایسته اجرا

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
غده داروسازی تاسیس شد توسط P V N راجو در سال 1978.

در زمانی که شرکت های دارویی برخوردار بوده اند و شایسته اجرا در بازارهای سهام حیدرآباد بر اساس غده داروسازی ثبت اولیه مقالات با Sebi برای ارائه عمومی اولیه (IPO) است که شامل یک موضوع تازه سهام به ارزش 1,250 تومان کرور. غده داروسازی تازه موضوع همچنین شامل یک پیشنهاد برای فروش (OFS) از 3.48 کرور سهام خبرگزاری PTI گزارش شده است. حمایت چین Fosun داروسازی در حیدرآباد بر اساس غده داروسازی توسعه تولید و بازارهای پیچیده تزریقی. موضوع تاریخ, قیمت باند و جزئیات دیگر هنوز نهایی شده است.

غده داروسازی است که در پیش نویس یک شاه ماهی قرمز بروشور (DRHP) با Sebi. با توجه به اطلاعات در دسترس غده داروسازی IPO را شامل می شود تازه سهام به ارزش 1,250 تومان کرور روپیه و OFS تا 3,48,63,635 سهام. این OFS شامل فروش به 1,93,68,686 سهام توسط Fosun داروسازی صنعتی 1,00,47,435 سهام توسط غده Celsus زیستی مواد شیمیایی 35,73,014 سهام با توانمند سازی اختیاری اعتماد و 18,74,500 سهام توسط Nilay اعتماد اختیاری. این موضوع می تواند به ارزش بیش از 5,000 تومان کرور روپیه PTI گفت: با استناد به منابع بی نام.

اخبار مرتبط

داروسازی فضا بهتر است معیار به عنوان شاخص سهام بسیج در حالی که گسترده تر در بازارهای چهار. در حالی که بسیار خوب و داروسازی است تا 57 درصد از آن در ماه مارس پایین معیار بسیار خوب 50 تنها موفق به پرش 42%. IPO بازار در هند باقی مانده است خاموش برای بیش از حد طولانی است. پس از موفق IPO SBI کارت و پرداخت خدمات, دیگر IPO از آنتونی مدیریت زباله خارج شد با اشاره به نامشخص محیط بازار. روز دوشنبه IPO از Rossari بیوتکنولوژی باز می شود و آن را برای اولین بار وارد بازار پس از ماه مارس است.

غده داروسازی سهام پیشنهاد می شود ذکر شده در NSE و BSE. غده داروسازی تاسیس شد توسط P V N راجو در سال 1978. چینی شرکت Fosun داروسازی به دست آورد 74% سهام این شرکت در سال 2017. Kotak Mahindra سرمایه شرکت با مسئولیت محدود, Citigroup بازارهای جهانی هند Pvt با مسئولیت محدود Haitong اوراق بهادار هند Pvt با مسئولیت محدود و Nomura مشاوره مالی و اوراق بهادار (India) Pvt Ltd هستند این کتاب در حال اجرا منجر مدیران به IPO. غده داروسازی به فروش می رساند محصولات خود را در درجه اول تحت یک کسب و کار به مدل کسب و کار در بیش از 60 کشور جهان از جمله آمریکا و کانادا و استرالیا و هند است. آن را به حال 3,791 مردم در سراسر امکانات خود را در هند به عنوان در 31 مارس سال 2020 است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب