چین در مجلس تصویب برانگیز هنگ کنگ امنیت لایحه به عنوان تنش با آمریکا افزایش

دلار هنگ کنگ/پکن, مارس 28 چین در مجلس یک تصمیم روز پنج شنبه برای رفتن به جلو با امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ

توسط HONARMANDKHABAR در 8 خرداد 1399

دلار هنگ کنگ/پکن, مارس 28

چین در مجلس یک تصمیم روز پنج شنبه برای رفتن به جلو با امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ که دموکراسی فعالان در شهر و کشورهای غربی ترس می اندازد خاص خود استقلال و آزادی.

چین می گوید این قانون خواهد بود با هدف مقابله با تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت خارجی در این شهرستان اما این طرح رونمایی در پکن در هفته گذشته باعث بزرگ تظاهرات در هنگ کنگ برای ماه می باشد.

پلیس ضد شورش بودند را به زور در هنگ کنگ به عنوان قانون گذاران مورد بحث یکی دیگر از قطعه ای از قانون لایحه که criminalise بی احترامی چین سرود ملی, در حالی که ایالات متحده انباشت اشیاء بدست آمده در فشار با هدف حفظ این شهر استقلال.

ده ها تن از معترضان با تجمع در یک مرکز خرید به شعار وجود دارد اما تکرار اغتشاشات روز قبل هنگامی که پلیس ساخته شده 360 دستگیری هزاران نفر به خیابان ها ریختند در خشم بیش از سرود بیل و امنیت ملی قانون پیشنهاد شده توسط چین است.

در سال گذشته این شهر را لرزاند برای ماه توسط اغلب خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات بیش از ناموفق پیشنهاد برای معرفی یک قانون استرداد به چین است.

دولت چین امنیتی قانون برای شهرستان است که سوخت و پرکن-ترس در هنگ کنگ و فراتر از آن است که پکن است که اعمال قدرت خود و فرسایش درجه بالایی از استقلال این مستعمره سابق بریتانیا می برد تحت یک "یک کشور دو سیستم" فرمول پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

اعضای چین پارلمان ملی در تالار بزرگ مردم در غرب پکن میدان تیان آن من پشت سر هم به مدت طولانی تشویق زمانی که آرا شمارش نشان داد 2,878 به یک به نفع تصمیم به حرکت به جلو با قانون با شش رای ممتنع.

جزئیات این قانون انتظار می رود کشیده می شود تا در هفته های آینده. انتظار می رود به تصویب رسید قبل از سپتامبر.

مقامات چینی و پکن مورد حمایت دولت در هنگ کنگ وجود دارد که می گویند هیچ تهدیدی برای استقلال و قانون جدید خواهد بود محکم متمرکز شده است.

با این وجود ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و اتحادیه اروپا ابراز نگرانی کرده اند در مورد آن و پیامدهای آن برای چین آزادترین شهر و یکی از مراکز مالی.

'زمان'

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: هنگ کنگ دیگر واجد شرایط برای درمان خاص تحت قانون ایالات متحده به طور بالقوه برخورد یک ضربه خرد کردن به موقعیت خود به عنوان یک مرکز مالی عمده ای.

پیشنهاد قانون تامین شد "تنها آخرین در یک سری از اقدامات" تضعیف دلار هنگ کنگ آزادی او گفت: کنگره است.

"هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین" او گفت:.

این قانون تامین می بینید چینی سازمان های اطلاعاتی راه اندازی پایگاه در این شهرستان است.

روابط بین دو ابرقدرت شده اند زمان بیش از چین ادعا می کند در دریای چین جنوبی و تجارت است. Coronavirus همه گیر نیز تبدیل به یک موضوع acrimony.

"در حال حاضر کسب و کار بین المللی مواجه است فشار افزایش تنش بین ایالات متحده و چین اما وضع از چین امنیتی قانون برای هنگ کنگ می تواند تنش به یک سطح کاملا جدید" گفت: تارا یوسف رئيس جمهور از اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ است.

"این نشان می دهد زمان برای هنگ کنگ" یوسف گفت: در یک تفسیر در جنوب چین صبح پست.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است عمل بیش از هنگ کنگ با یک اطلاعیه در پایان هفته. بیش از 1300 شرکت های ایالات متحده باید دفاتر خود در شهرستان ها ارائه حدود 100.000 شغل.

چین گفت: این امر را لازم مقابله به هر گونه دخالت خارجی به آنچه در آن اصرار دارد آن امور داخلی.

هنگ کنگ سهام led ضرر و زیان در آسیا حذف بیش از 2٪.

ثروتمند چینی انتظار می رود به پارک کمتر پول در هنگ کنگ روی نگرانی که امنیت قانون می تواند اجازه می دهد تا سرزمین اصلی مقامات برای به دست گرفتن ثروت خود را به بانکداران و دیگر منابع صنعت گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است پاسخ می تواند شامل ویزا و تحریم های اقتصادی دیوید Stilwell وزارت امور خارجه به معاون وزیر شرق آسیا به خبرنگاران گفت:.

"تحریم دردناک است اما لازم" اگنس چو از هنگ کنگ را طرفدار دموکراسی گروه Demosisto به خبرنگاران گفت:.

چینی-ادعا تایوان در روز پنج شنبه وعده داده شده برای حل و فصل هر گونه هنگ کنگ افرادی که فرار به دلایل سیاسی ارائه کمک از اشتغال به مشاوره.

در اوایل روز پنج شنبه عصبانی مبادلات در این شهرستان در مجلس و شورای قانونگذاری در طول بحث در مورد سرود لایحه را دیدم برخی از نمایندگان مجلس با حذف در هرج و مرج و جلسه موکول. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب