Chingari با 15 میلیون بار دانلود نشان دادن راه به دیگر ساخته شده در هند برنامه های

شبکه های اجتماعی برنامه شاهد 2-3 میلیون دانلود در هر روز پس از ممنوعیت و تا به حال 15 میلیون دانلود از شب جمعه

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399
The social networking app is witnessing 2-3 million downloads per day after the ban and had 15 million downloads as of Friday evening, shooting to number one app in social networking on the App Store.شبکه های اجتماعی برنامه شاهد 2-3 میلیون دانلود در هر روز پس از ممنوعیت و تا به حال 15 میلیون دانلود از شب جمعه, تیر اندازی به شماره یک برنامه در شبکه های اجتماعی در فروشگاه App.

توسط Shriya Roy

چند Infinite ستاره که لذت بردم میلیون ها نفر از پیروان ممکن است برای یک شروع تازه, اما بسیاری از آنها مایل به انجام این کار به نام میهن پرستی. آنها کمک فراوان از ساخته شده در هند عرضه می کنند.

اخبار مرتبط

Chingari برای یکی. شبکه های اجتماعی برنامه شاهد 2-3 میلیون دانلود در هر روز پس از ممنوعیت و تا به حال 15 میلیون دانلود از شب جمعه, تیر اندازی به شماره یک برنامه در شبکه های اجتماعی در فروشگاه App. نه یک بازیکن جدید شده در بازار از سال 2018 برنامه به نظر می رسد بهترین چیز بعدی کاربران می توانید دانلود کنید. Sumit Ghosh از بنیانگذاران و مدیر محصول و رشد Chingari به وضوح می داند که بازار خود را. "سه چیز مهم است که همسر مصرف — سرگرمی و بازی — و Chingari تمام سه" او می گوید.

و او در حال حاضر برنامه ریزی برای آینده است. با میلیون ها نفر از Tik Tok کاربران تغییر پایه Ghosh می گوید هدف آنها این است که برای کمک به هزاران نفر از با استعداد سازندگان و آنها را به یک پلت فرم خود را آزادانه بیان کنند. "در حالی که ما زمان تمرکز است که برای ایجاد یک محصول بزرگ در آینده نزدیک به مطمئن شوید که محتوای ما سازندگان پرداخت می شود ما باید تبلیغات و تمرکز بیشتر بر روی بازاریابی است. ویژگی علاوه بر این همیشه یک بخشی از نقشه راه ما به عنوان حرکت رو به جلو است." در حال حاضر بر خلاف آن چینی رقیب برنامه می پردازد سازندگان بر اساس محبوبیت فیلم های خود را. برای هر تصویری که کاربران آپلود آنها دریافت امتیاز در هر نمایش است که می تواند بازخرید برای پول است.

برنامه های دیگر مانند Mitron, Roposo, Dubsmash و بلو Indya برخی دیگر بازیکنان هندی است که به ارائه یک پلت فرم برای آپلود کوتاه با فرمت محتوای ویدئو ها و وعده های خود را به خوبی جایگزین چینی ارائه شده است. با 50 میلیون دانلود Roposo در حال حاضر شماره یک برنامه در فروشگاه app برای سرگرمی. به طور مشابه myntra نیست, Flipkart و Koovs تبادل هستند خود را به عنوان جایگزین به لباس معروف شرکت Shein و باشگاه کارخانه که تا به حال به وب سایت فروشگاه در هند.

ورود کاربران همچنین بدان معنی است که رابط سرور و مدیریت این برنامه ها را باید تقویت شود به دسته عمده سنبله در اعداد است.

صحبت کردن در مورد این Chingari را Ghosh می گوید آنها آماده بودند به صورت ناگهانی افزایش محبوبیت به عنوان یک فن آوری پلت فرم های فن آوری بیت باید تمرکز اصلی. "تمرکز ما این است که به کاربران ما چه می خواهید و سزاوار چرا که آنها هستند که ما ساخته شده است این, برای," او می گوید:, و اضافه کرد که ماموریت خود را به هند به جهان و "ما به عنوان یک شرکت هندی انجام می شود که" مبنی بر قصد دارد به جهانی برسد.

کاربران در هماهنگی کامل آرا موافقت خود که هیچ چیز می آید جلوتر از امنیت ملی است. بسیاری اضافه شده است که می تواند جایگزین یک برنامه و این ممنوعیت نمی تواند خود را شکست خلاقیت ترغیب مخاطبان به آنها را فراموش نکنید.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب