CII برای بیشتر فعالیت های صنعتی در مناطق با عملکرد اقتصادی

بدنه صنعت همچنین گفت: در حالی که طولانی مستند در کشور ضروری گسترش سریع Covid-19 نیز باعث استرس زیادی به پایدار

توسط HONARMANDKHABAR در 14 اردیبهشت 1399
CII, economic performance, nationwide lockdown, covid 19 cases, industrial activity, SEZ, red zone, economic activitiesبدنه صنعت همچنین گفت: در حالی که طولانی مستند در کشور ضروری گسترش سریع Covid-19 نیز باعث استرس زیادی به پایداری مالی بسیاری از کسب و کار.

در زمانی که دولت تصمیم گرفته است برای ارائه برخی تسهیلات در محدودیت طول مرحله سوم از سراسر کشور مستند با شروع از آوریل 4 کنفدراسیون صنایع هند (CII) در روز یکشنبه به نام برای بیشتر فعالیت های صنعتی در مناطق با عملکرد اقتصادی.

صنعت بدن نیز به نام "مشارکت اقتصادی از مناطق در نظر گرفته شود در حالی که طبقه بندی مستند مناطق". "مناطق با فعالیت های اقتصادی باید از سر تمام صنعتی و عملیات کسب و کار از جمله در مهار مناطق با بالاترین ایمنی پروتکل" CII گفت: در یک گزارش 'استراتژی توجه داشته باشید در مورد از سرگیری فعالیت های اقتصادی در منطقه صنعتی'. پیشنهادات به دنبال اطلاع رسانی صادر شده در مارس 1 توسط دولت در درجه خروج از coronavirus مربوط به مستند.

اخبار مرتبط

مرحله سوم از مستند مستلزم "متمرکز استراتژی برای به حداقل رساندن انقباض اقتصادی با توجه به Covid-19" بدون به خطر انداختن در تلاش برای کنترل سرایت تجارت بدن در بیانیه ای گفت. "اولویت بندی مناطق با حضور در فعالیت های اقتصادی و صنعتی با ادامه عملیات همراه با دقیقترین اقدامات احتیاطی می تواند کمک به شرکت برای باقی می ماند از نظر مالی پایدار در حالی که جلوگیری از از دست دادن شغل," CII مدیر کل Chandrajit بانرجی گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

بدنه صنعت همچنین گفت: در حالی که طولانی مستند در کشور ضروری گسترش سریع Covid-19 نیز باعث استرس زیادی به پایداری مالی بسیاری از کسب و کار. در استراتژی خود را توجه داشته باشید از آن درخواست شده است که در بالای منطقه باید شناسایی شود و بر اساس متغیرهای مانند سهم خود را به تولید ناخالص داخلی کشور و یا حضور شهرکهای صنعتی و خوشه یا ثبت نام شرکت در یک منطقه. به جای عمل فعلی categorising کل منطقه را به عنوان یک "منطقه قرمز' به CII پیشنهاد کرده است که نیاز به طبقه بندی مناطق به عنوان " containmen نمی, 'نارنجی' و 'سبز' در یک منطقه صنعتی.

"فعالیت های اقتصادی در درجات مختلفی از آرامش باید اجازه داده شود تا در تمام مناطق از این منطقه اما ایمنی و بهداشت پروتکل متفاوت خواهد بود از منطقه به منطقه ، مهار منطقه ممکن است یک خیابان "mohalla" یا ساختمان کارخانه که در آن موارد مثبت تشخیص داده شده اند صنعت بدن گفت. آن را پیشنهاد کرده است که نزدیک مناطق اطراف آن را می توان طبقه بندی شده به عنوان " نارنجی مناطق که در آن فعالیت های صنعتی را می توان ادامه داد با سخت اقدامات پیشگیرانه و نظارت است.

تمایز ضروری و غیر ضروری موارد باید حذف شود و همه کارخانه ها باید مجاز به راه اندازی مجدد این صنعت در بدن گفت. "اقدامات تهاجمی نیاز به اطمینان حاصل شود که یک منطقه صنعتی حرکت از 'red' به 'نارنجی' و 'سبز' در 21 روز. "هزینه انجام اقدامات پیشگیرانه از تکرار بهداشت پوشیدن از PPE, ماسک, نظارت, گروه آزمایش و غیره. خواهد شد بسیار کمتر از ضرر اقتصادی, اگر کسب و کار در چنین بالا انجام ولسوالی را به باقی می ماند بسته برای مدت طولانی" بانرجی گفت.

دولت مجاز شهرکهای صنعتی SEZ و صنعتی شهرستان با محدود ورود در مناطق شهری از مناطق قرمز' برای شروع عملیات. "CII فرستاده شده که همه واحدهای صنعتی از جمله در غیر مطلع مناطق صنعتی و مستقل واحد مجاز به تابع در مناطق شهری است. این باید شامل غیر ضروری کالا و خدمات و همچنین" بیانیه ای گفت:.

بدن نیز نامیده می شود برای محدود حمل و نقل عمومی به عملکرد برای فعال کردن کارگران و مردم خود اشتغالی برای رسیدن به مناطق صنعتی. 'سبز' مناطق در یک منطقه صنعتی سوی دیگر باید مجاز به کار با آرام محدودیت اما در پایبندی دقیق ایمنی و بهداشت پروتکل تجویز شده توسط مقامات.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net