برخورد مورخان: مقاله در اندرو جکسون و تهمت باعث آشفتگی

هفته گذشته Jackson قطع پس از مرگ مخرب مسیر را از طریق یکی دیگر از نهاد هنگامی که در مرکز میراث او زمانی که جام

توسط HONARMANDKHABAR در 4 مرداد 1399

هفته گذشته Jackson قطع پس از مرگ مخرب مسیر را از طریق یکی دیگر از نهاد هنگامی که در مرکز میراث او زمانی که جامعه برای مورخان اوایل جمهوری آمریکا پرتاب شد به آشفتگی پس از ستیز علمی پانل در مورد مرد.

پانل برگزار شد از طریق زوم در جولای 17, ویژه در بحث کاغذ توسط Daniel Feller سردبیر اندرو جکسون مقالات. با عنوان "اندرو جکسون در سن مغلوب ساختن پیشی جستن" آن را مجموعه ای خاموش طوفان که منجر ظرف 72 ساعت به فردی گری این گروه رئیس جمهور و همچنین انتشار نامه افشاگری بحث و counterletters اعتراض به بیمارستانها در حال تمام شدن. آن را نیز باعث بحث بر سر اینکه آیا برجسته علمی جامعه بود دچار یک عقب افتاده حساب با نژادپرستی و یا رها کردن تعهد خود را به قوی علمی بحث در توییتر اراذل و اوباش.

با جکسون و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Feller گرفتن دو شخصیت با چند تحسین در اغلب سمت چپ متمایل تاریخی حرفه ای. او شروع به یادآوری روز در سال 2017 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید گوشه عزلت جکسون در نشویل, تنسی, قبل از چیدن از هم جدا کرد و رئیس جمهور را تحریف و خود خدمت تلاش برای قرار دادن خود را در سابق رئیس جمهور گوشته.

او همچنین هزینههای روزنامه نگاران برای آنچه او گفته شد نادرست از جکسون. اما اکثر کلمات سوزش شد این سایت متعلق به همکار خود مورخان او متهم برداشتی غلط تاریخی ثبت اغراق مخرب خود را نسبت به سیاست های بومی آمریکایی ها و به طور کلی نقاشی, سیاسی رانده عکس از جکسون به عنوان یک "قتل دیوانه وار" بود که "untethered میکنند از واقعیت است."

"تاریخی قصور غیرقابل دفاع است, مهم نیست که چقدر نجیب علت آن ظاهرا در خدمت" او اعلام کرد.

Feller بحث جلب تیز چالش ها از برخی از دیگر اعضا. اما واکنش منفجر شد در زوم بخش نظرات و در رسانه های اجتماعی به عنوان بینندگان لعنتی انتقادات خود را از محققان (از جمله یکی او پیشنهاد شده بود "بی کفایت") چه برخی را دیدم که گوشه برش در خواندن او سابقه تاریخی (از جمله برخی از تشبیه به انکار نسل کشی) و سفید ترکیب کنید.

اما همه چیز به نقطه جوش در آخرین سه دقیقه زمانی که Feller ظاهرا تکرار misheard عبارت ادا قبلا توسط یکی دیگر از روزنامه نگار اشاره به جکسون شهرت برای کشتار "redcoats و redskins." و تنش نگه داشته و جوش به عنوان کلمه بحث گسترش یافته است.

بیست و چهار ساعت بعد, جامعه, رئيس جمهور, داگلاس Egerton با صدور بیانیه ای عذرخواهی برای پنل فقدان تنوع و خواستار استفاده از نژادی تهمت غیر قابل قبول است. اما او همچنین نوشت که او نمی خواست به "سکوت مردم با او اختلاف نظر."

اما او در بیانیه خود که عبارت خاص جلب محکومیت شدید از برخی اعضای گروه شناخته شده به عنوان برشی. بعد از 17 رای گیری اعضای گروه شورای مشورتی ارسال نامه ای خواستار Egerton استعفای که او ارائه شده است. سه مکان حروف نخوری صحبت و یا جامعه را رهبری به دنبال همراه با بخش خصوصی منتشر counterblasts (از جمله یکی در سبک ناشناس 18 قرن جزوه) شارژ شورای مشورتی از نقض این گروه اساسی است.

این یک طوفان در یک قوری به عنوان چند از اعضای جامعه (تعداد کمی از آنها مایل به می گویند بیش از یک چند کلمات در رکورد) قرار داده و آن را در مصاحبه. اما آن را نیز تکرار گسترده تر تحول اتفاق می افتد در موسسات در سراسر آمریکا در پی تظاهرات با الهام از مرگ جورج فلوید.

به برخی از مورخان زد و خورد به نمایندگی شرم آور ترک علمی احتیاط در میان رسانه های اجتماعی اند.

"برشی افتضاح است کمی برای انجام با سابقه و زیادی برای انجام در مورد سیاست" جان Fea, یک مورخ در مسیح دانشگاه و سابق عضو جامعه نوشت و در وبلاگ خود. "این است که چرا بسیاری از آمریکایی ها" او افزود: "اعتماد ندارند و ما را در بورس."

اما دیگران آن را به نمایندگی بخشی از یک عقب افتاده نژادی حساب داخل سفید-تحت سلطه تاریخی حرفه ای با عمان چگونه برای تاریخ نوشته می شود و توسط آنها.

"چه اتفاق می افتد در برشی است نه تفسیری اختلاف بیش اندرو جکسون میراث" گفت: Seth Rockman, یک مورخ در قهوه ای که به تازگی شرکت نوشت: تنوع گزارش گروه "اما گسترده تر مبارزه در درون یک تنگ گره علمی جامعه بیش از چگونه برای تولید یک فراگیر تاریخ آمریکا قادر به افزایش به چالش های سال 2020 است."

این جامعه است که فقط بیش از 600 اعضای متولد شد, برخی از تنش هایی است که باید به شکل تاریخی حرفه ای و درک وسیع تری از آمریکا گذشته بیش از چند دهه گذشته.

برشی تاسیس شد و در سال 1977 به تمرکز بر روی دوره بین انقلاب آمریکا و جنگ های داخلی. بنیانگذاران آن بودند سیاسی مورخان که به طور فزاینده ای احساس لبه خارج از انجمن های دیگر با ظهور تاریخ اجتماعی با تاکید بر تجارب و دیدگاه زنان آفریقایی آمریکایی ها و دیگر گروه های به حاشیه رانده از سیاست است.

آن را کوچک بود, clubby گروه که در اوایل کنفرانس به عنوان یک عضو دیرین به یاد آورد شد "فقط 50 بچه و یک سگ." آن را نیز یک محل که در آن جکسون و آفتابی ایده از این دوره به عنوان "ظهور آمریکا دموکراسی" بود ،

در سال های اخیر هر دو زمینه و جامعه متنوع فکری و جمعیتی به عنوان مردان بزرگ و سیاست تبدیل شده اند کمتر مرکزی. شده است وجود دارد یک انفجار از کار در آمریکایی های بومی و بردگی مردم که دیده می شود به عنوان مهم در شکل دادن به دموکراسی آمریکایی. شماره اخیر جامعه مجله با تمرکز بر ارتباط بین اوایل جمهوری و آفریقا است.

Feller توضیح داده شده توسط دوستان و منتقدان (به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کسانی که در توصیف خود را به عنوان هر دو) به عنوان یک گارد سیاسی مورخ شناخته شده برای بلانت تهاجمی سوال در همایش و نظر خود را به عنوان نگهبان جکسون درست.

در مصاحبه ای فلر, 69, یک استاد در دانشگاه تنسی ناکسویل گفت: نبود مورخ به دفاع یا محکوم. آنچه او سوال کرد که اصرار بر دیدن جکسون صرفا به عنوان کسی "که فقط می خواستم برای کشتن همه" را به عنوان به خوبی به عنوان آنچه که او می بیند به عنوان یک رویکرد سیاسی به نوشتن تاریخ است.

"نقطه در این مقاله این است که اندرو جکسون یک پسر خوب یا بد مرد" Feller که به نام خود مادام العمر حزب دموکرات گفت. "اما از آنجا که هر دو طرف را شناسایی کرده اند او را با تهمت برای مخالف دلایل ما در حال حاضر خواندن جکسون از طریق لنز از مغلوب ساختن پیشی جستن."

و او unapologetic در مورد پنل که او اشاره کرد تا به حال تایید شده توسط جامعه کمیته برنامه ریزی و Egerton در پاییز گذشته به عنوان یکی از 39 در یک کنفرانس برنامه ریزی شده. (دیگران شده اند به تعویق افتاد تا در تابستان آینده.) این مقاله تا به حال منتشر شده است هفته پیش, او گفت:, و اضافه کرد که او دریافت کرده بود هیچ انتقاد و قبل از پانل.

همانطور که برای استفاده او از عبارت "redcoats و redskins," او گفت: آن را یک مرجع به یک عبارت رایج در بورس بود و "ضمنی علامت نقل قول" در اطراف آن است. "من هرگز volitionally استفاده از کلمه 'redskin' در زندگی من, دوره," او گفت:.

اما برای برخی در جامعه خود استدلال کاهش یافت و در خارج از مرزهای قابل قبول علمی گفتمان. در آن نامه شورای مشورتی — از جمله محقق که ریاست پانل جسیکا Lepler — گفت پانل سقوط خارج از جامعه "هنجارهای اخلاقی استاندارد های علمی و روش های تعیین شده."

امی گرینبرگ, یک مورخ در پن استیت و جامعه را به رئیس جمهور جدید seconded مفهوم. "من به طور کامل موافق با آن ارزیابی," او گفت: در مختصر و مفید پاسخ به ایمیل فرستاده سوالات اضافه کرد: "من سپاسگزار برای بسیاری از دانشمندان که در زمان زمان به درستی نقد یک مقاله که نماینده یا برشی ارزش و یا استانداردهای ما دانش."

Egerton, رییس جمهور پیشین کاهش یافته است به نظر.

دیگر مورخان در داخل و خارج برشی گفت که Feller بی اعتنا نگرش جدیدتر بورس — و این واقعیت است که دانشمندان او حمله کردند و نام خود را در بحث بودند و همه زنان عمیقا دلسرد و صحبت کرد و به مشکلات عمیق تر در جامعه و در این زمینه به طور گسترده تر.

"من واقعا نمی مراقبت در مورد جکسون گفت:" الیزابت Stordeur Pryor, یک مورخ در کالج اسمیت و عضو جامعه, که گفت که او نمی دیده بان پانل بود اما به سرعت با آب گرفتگی پیام در مورد آن. "اما من نمی مراقبت در مورد فراگیر بودن. من در مورد مراقبت از بومی دانشمندان در حال ترک کردن. این واقعا توهین آمیز است که اتفاق افتاده است."

پریر برنده یک جایزه از چندین سال پیش به صورت یک مقاله در مورد چگونه آفریقایی آمریکایی ها در اوایل قرن 19 ادعا بدنام نژادی لکه دار کردن به عنوان یک راه خودشان را از لحاظ سیاسی. کل ایده جامعه و نوشتن تاریخچه, او گفت:, "این است که به تولید کمک هزینه تحصیلی به درک آنچه ما در مطالعه و که در آن ما به عنوان یک کشور بهتر است."

Feller کاغذ بود و پر جنب و جوش, او گفت:, "اما نبود آن مسئول و آن را مولد. و در حال حاضر مردم در حال صحبت کردن در مورد این گروه و نه صحبت کنید."

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب