مینیاپولیس اکثریت شورا پشت انحلال نیروی پلیس

مینیاپولیس, ژوئن 8 اکثریت اعضای شورای شهر مینیاپولیس گفت: در حمایت از انحلال پلیس به یک موضع تهاجمی می آید که

توسط HONARMANDKHABAR در 19 خرداد 1399

مینیاپولیس, ژوئن 8

اکثریت اعضای شورای شهر مینیاپولیس گفت: در حمایت از انحلال پلیس به یک موضع تهاجمی می آید که فقط به عنوان دولت راه اندازی کرده است یک حقوق مدنی تحقیق پس از جورج فلوید مرگ است.

نه از شورا 12 عضو به نظر می رسد با فعالان در, تجمع در پارک شهر بعد از ظهر یکشنبه و قول داد برای پایان دادن به پلیس به عنوان شهرستان در حال حاضر آن را می داند. عضو شورای ارمیا الیسون وعده داده است که این شورا را "از بین بردن" بخش.

"روشن است که سیستم ما از پلیس نیست ما نگه داشتن جوامع امن" لیزا بندر شورای رئیس جمهور گفت:.

"تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند،"

بندر در ادامه گفت او و چند نفر دیگر از اعضای شورا که پیوست تجمع متعهد به پایان دادن به این شهرستان در رابطه با نیروی انتظامی و "برای پایان دادن به پلیس به عنوان ما آن را می دانم و از نو خلق کردن سیستم است که در واقع ما را امن نگه دارید."

فلوید یک دست به دستبند, سیاه, درگذشت مارس 25 بعد از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن, نادیده گرفتن خود "من نمی توانم نفس بکشم" گریه می کند و برگزاری آن وجود دارد حتی پس از فلوید متوقف شد. مرگ او موجب اعتراض برخی از خشونت بسیاری از صلح آمیز — که گسترش در سراسر کشور است.

فعالان اجتماعی را مورد انتقاد قرار مینیاپولیس گروه برای سال برای آنچه آنها می گویند یک نژادپرستانه و وحشیانه فرهنگ که در برابر تغییر است.

ایالت مینه سوتا, راه اندازی, حقوق مدنی, بررسی گروه در هفته گذشته و برای اولین بار بتن تغییرات آمد جمعه در یک مندرج در قرارداد که در آن شهر به توافق بان کی مون chokeholds و گردن محدودیت.

کامل تر بازسازی بخش است به احتمال زیاد به آشکار شدن در ماه های آینده.

انحلال کل بخش اتفاق افتاده است قبل از. در سال 2012 با جرم و جنایت شایع در Camden, New Jersey شهرستان منحل خود در اداره پلیس و به جای آن با یک نیروی جدید که تحت پوشش Camden County است. کامپتون کالیفرنیا در زمان همان گام در سال 2000 تغییر آن پلیس به لس آنجلس.

این یک مرحله است که پس از آن-دادستان کل اریک هولدر گفت: وزارت دادگستری بود و با توجه به فرگوسن میسوری پس از مرگ مایکل براون.

این شهر در نهایت به توافق رسید, از آن است اما یکی که مورد نیاز عظیم اصلاحات نظارت توسط دادگاه منصوب میانجی.

حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو مینیاپولیس بخش است که به دور از مطمئن با حقوق مدنی بررسی احتمال زیاد به آشکار شدن بیش از چند ماه آینده.

روز شنبه, فعالان برای defunding بخش اعتراض خارج شهردار یعقوب فری را صفحه اصلی. فری بیرون آمد و با آنها صحبت کنید.

"من شده اند با آمدن به grips با خود من مسئولیت شکست خود من در این" فری گفت. زمانی که فشار بر این که آیا او حمایت خود را از خواسته های فری گفت: "من نمی پشتیبانی کامل لغو اداره پلیس است."

او از چپ به booing.

در یکی دیگر از آوریل شنبه طی آن رهبران به نام برای defunding بخش گل شاه پسند Dempster گفت که او به حمایت از ایده.

"من فکر می کنم, راستش ما خیلی دور گذشته" فرصتی برای اصلاحات Dempster گفته رادیو دولتی مینسوتا. "ما فقط باید به کل سیستم." — APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن