کلینیک بمباران کردند که نیروهای افغان برای دفع کردن حمله طالبان در کندز

این کشور موظف است به تمام عیار حجامت پس از یک دوره کوتاه از امید که یک معامله هسته ای بین ایالات متحده و طالبا

توسط HONARMANDKHABAR در 31 اردیبهشت 1399

این کشور موظف است به تمام عیار حجامت پس از یک دوره کوتاه از امید که یک معامله هسته ای بین ایالات متحده و طالبان در ماه فوریه خواهد باز کردن راه را برای مذاکرات بین دو طرف افغانستان.

طالبان را نادیده گرفته و آنچه مقامات آمریکایی توصیف به عنوان یک درک است که آنها را کاهش می دهد خشونت تا 80% در مقدمه به مذاکرات قدرت های توافق. این گزارش در 20 کشور 34 ولایت طی 24 ساعت گذشته یک مقام ارشد افغان گفت.

پس از یک سری از حملات خونین طالبان در هفته های اخیر رئیس جمهور افغانستان هفته گذشته دستور داد تا نیروهای خود را که تا به حال باقی مانده بر روی "فعال دفاع" برای رفتن به عقب در جرم.

این تغییر وضعیت توسط دولت به طالبان بهانه ای برای انجام دور با هر گونه تظاهر از خویشتن داری و بیشتر سطح شیب دار تا حملات به ویژه در اطراف شهرهای آنها تا به حال تا حد زیادی اجتناب شود در ماه های اخیر.

و با طالبان معامله محدود چقدر حمایت ایالات متحده ارائه می دهند دولت افغانستان در عملیات تهاجمی علیه شبه نظامیان و نیروهای امنیتی در حال محدود در چه مقدار از آنها می توانید انجام دهید.

یک شبه شورشیان با حمله به کمربند امنیتی در اطراف شهر کندز از چند جهت حمله حداقل 17 پاسگاه و پایگاه نیروهای افغان گفت: دگرمن Mashooq کوهستانی فرمانده یک ارتش افغانستان گردان در کندز. کوهستانی گفت که تمام حملات شده بود پشت سرگذاشته اما این مبارزه شد و در ادامه در یکی از حومه های شهر.

Asadullah Khalid, افغانستان, وزیر دفاع در سفر به کندز برای عملیات و قرار دادن طالبان و میر در بیش از 50. او گفت: هشت نفر از اعضای نیروی امنیتی افغان کشته شده اند.

Ihsanullah فضلی استانی مدیر بهداشت در کندز گفت که این درمانگاه در منطقه Chardara شده بود بمباران و نقاط مختلف آن از جمله آن آمبولانس ها نابود شده بود.

"ما برخی از زخمی ها در میان ما پرسنل و بیماران را از هر گونه مرگ و میر" فضلی گفت.

Abdul Wali یک پرستار در درمانگاه که پایدار زخم در پاها و بازوها گفت: حدود 50 نفر شده بود در کلینیک در زمان بمباران.

"طالبان آورده مبارزان خود را برای درمان وجود دارد اما مردم بودند وجود دارد بیش از حد" سخن گفت. "درب گارد اتاق زده بودند. ما در اورژانس بخش نابود شده است."

ولی و دیگران بودند که مجروح شدند به بیمارستان منطقه ای کندز یک شهرستان است که غرق گسترش coronavirus. ده ها تن از کارکنان بیمارستان عضو شده اند قرنطینه.

Fawad Aman سخنگوی وزارت دفاع افغانستان را تکذیب کرد و گفت که یک کلینیک زده شده بود.

اما امنیت داخلی ارتباطات در کندز بازدید شده توسط نیویورک تایمز نشان داد که A-29 حمله هوایی از نیروی هوایی افغانستان تا به حال زده چه پیام به عنوان "یک مرکز برای درمان زخمی طالبان در Chardara منطقه است."

اگر چه این منطقه به شدت اعتراض توسط طالبان درمانگاه اجرا شده توسط دولت افغانستان از طریق یک آرایش تمرین در فرار بسیاری از نقاط کشور است که در آن یک سازمان غیر دولتی است subcontracted به ارائه خدمات اساسی.

دکتر مجید, محسن, یک مقام در افغانستان ظرفیت و دانش در این سازمان اجرا می شود که از این درمانگاه در Chardara گفت: این مرکز تاسیس شد 10 سال پیش. در علاوه بر این به درمان جانبازان, آن را تا به حال هشت کارکنان ارائه مراقبت های اولیه بهداشتی از جمله خدمات زایمان و واکسن و همچنین مراقبت از کودکان دچار سوء تغذیه هستند. کلینیک دیدم به عنوان بسیاری از 80 نفر در روز محسن گفت.

در سال 2015 اولین بار طالبان تصرف شهر کندز ایالات متحده بمباران پزشکان بدون مرز در بیمارستان کشته شدن حداقل 40 نفر.

این حمله طالبان در کندز می آید در یک استان که رهبری هم ریخته است.

فرماندار استعفا کرده است با استناد به بیماری و خداحافظی خود را روز شنبه مختل شد توسط یک خمپاره فرود آمد که در ترکیب فقط به عنوان مهمان بودند ،

یک روز پیش معاون خود را — در حال حاضر سرپرست ولایت — آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به اخبار محلی گزارش. اما او هنوز هم به نظر می رسد در جلسات سهشنبه از جمله با مقامات ارشد امنیتی پیشرو در واکنش به حمله طالبان ایستاده در کنار وزیر دفاع بدون پوشیدن ماسک.

به عنوان خشونت در افغانستان تشدید بالا ما مقامات در دوحه قطر روز سه شنبه برای دیدار با نمایندگان طالبان و فشار آنها را به احترام به معامله و مذاکره با دولت افغانستان. زلمای خلیل زاد ایالات متحده امریکا در افغانستان صلح همراه بود در این سفر با بالا ما فرمانده در افغانستان ژنرال آستین S Miller, مقامات گفت.

به عنوان دو طرف افغانستان قفل شاخ در یکی دیگر از بهار از خونریزی در سازمان ملل با اشاره به افزایش تلفات ملکی در ماه آوریل است. طالبان گزارش شد مسئول 208 تلفات ملکی 25 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. نیروهای امنیتی افغان مقصر 172 تلفات افراد ملکی افزایش 38٪.

روز دوشنبه طالبان کشته و نه نفر از اعضای نیروهای امنیتی و زخمی شدن 20 نفر دیگر پس از رمنج از یک تپه پر از مواد منفجره به یک پایگاه سازمان اطلاعات افغانستان در ولایت غزنی.

در قندهار افغانستان — با کمک نفوذی — حمله یک امنیت پایه و کشته شدن 12 پلیس.

با توجه به افزایش حملات طالبان دولت افغانستان مجبور شد به اتخاذ یک استراتژی تهاجمی گفت: عارف رحمانی عضو مجلس نمایندهگان کمیته امنیت.

"آقای غنی مجبور شد برای اعلام عملیات تهاجمی به دلیل فشار عمومی" رحمانی گفت. "طالبان باید به سطح بالایی از اعتماد به نفس پس از امضای قرارداد با آمریکا هستند نشان داده نمی شود هر گونه ایمان در پایان زمان جنگ. آنها در رویای بازگشت به امارات."

اما عتیق الله Amarkhel یک ژنرال بازنشسته و تحلیلگر نظامی گفت: اشرف غنی احمدزی اعلام عملیات تهاجمی و بدون حمایت از ما پشتیبانی هوایی — که معامله محدود به تنها زمانی که نیروهای افغان تحت حمله — به این معنی نیست خیلی تغییر خواهد کرد در میدان جنگ واقعی دیگر از نیروهای افغان در حال تبدیل شدن بیشتر آسیب پذیر است.

به نیروی هوایی افغانستان هنوز هم در حال تولد و وجود نگرانی در مورد اینکه آیا آن هدف قرار دادن دقیق به اندازه کافی برای جلوگیری از تلفات غیر نظامی با توجه به نیروی محدود دسترسی به دقیق تر سلاح های استفاده شده توسط ما هواپیما.

"چنین اعلام کرده است هیچ نظامی منطق" Amarkhel گفت. "اعلام یک عملیات تهاجمی که در حال حاضر وجود دارد یک معامله بین آمریکا و طالبان و حمایت از آمریکا و ناتو خواهد چیزی را. نیروهای امنیتی تنها به رنج می برند تلفات.

"آنها قادر نخواهد بود برای سرکوب طالبان, اما آن را به بهانه ای برای خشونت است."

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن