آگاه طناب در آنیل Cheriyan به عنوان اجرایی معاونت استراتژی و تکنولوژی

این اولین بار است که آگاه خواهد شد که یک پیشرو در تکنولوژی و گزارش به طور مستقیم به مدیر عامل.این مهم آگاه است

توسط HONARMANDKHABAR در 30 تیر 1399
این اولین بار است که آگاه خواهد شد که یک پیشرو در تکنولوژی و گزارش به طور مستقیم به مدیر عامل.

این مهم آگاه است طناب در آنیل Cheriyan به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور از استراتژی و تکنولوژی که نظارت بر شرکت های جهانی آن, امنیت, استراتژی اتحاد و توسعه کسب و کار توابع. در ایمیلی به کارکنان این شرکت مدیر عامل برایان Humphries گفت Cheriyan ملحق خواهد شد آگاه در اوت 3 در نقش جدید است.

"بیش از گذشته چند محله کمیته اجرایی (EC) و من شده اند بحث در مورد اهمیت داشتن یک EC در سطح رهبر و فناوری به اطلاع ما استراتژی digitise ما کسب و کار و تقویت آن و قابلیت های امنیتی و انعطاف پذیری است که مهم تر از همیشه داده های اخیر ما ransomware حمله" Humphries گفت.

اخبار مرتبط

Cheriyan که نیز یک عضو از EC نظارت جهانی آن را رهبری Rakesh Bhardwaj امنیت جهانی به رهبری دن اسمیت و استراتژی اتحاد و توسعه کسب و کار (از جمله شتاب دهنده) تیم به رهبری توسط براد بری او اضافه شده است.

این اولین بار است که آگاه خواهد شد که یک پیشرو در تکنولوژی و گزارش به طور مستقیم به مدیر عامل بازتاب انتقال آن از یک پشتیبانی تابع برای تبدیل شدن به ماهیت کسب و کار است.

Cheriyan را بیش از کمر آگاه در آن امنیت و بازسازی تلاش های از گرگ Hyttenrauch که رهبری این تلاش ها پس از ماه آوریل است. Hyttenrauch تمرکز خود را در دست زدن به سیستم های دیجیتال و فن آوری برای این شرکت است.

Cheriyan شد و اخیرا در آمریکا به ریاست جمهوری منصوب مسئول فن آوری تحول خدمات. در این ظرفیت او سوار تکنولوژی تحول استراتژی نقشه راه و دستور کار در سراسر دولت فدرال ایالات متحده نظارت USD 100 میلیارد بودجه فناوری و از نزدیک با کاخ سفید آژانس رهبری و فدرال CIO.

"او شتاب تحول از چندین آژانس های فدرال اعمال نفوذ صنعت پیشرو استعداد در هوش مصنوعی, ابر, دیجیتال, سیستم عامل و داده ها و تجزیه و تحلیل هویت و شهروند را تجربه کنند. آنیل تجربه راستا کاملا با تمرکز ما بر اجرای آگاه است رقمی دستور کار" Humphries گفت.

قبل از دولت, نقش Cheriyan به عنوان EVP و CIO از SunTrust Banks کار کرده است و مرحله چهارم سرمایه گذاری شرکت آی بی ام کسب و کار جهانی خدمات و PwC مشاوره مدیریت.

"ما به عنوان آماده سازی برای نیمه دوم سال 2020 ما دلیل خوبی برای احساس اعتماد به نفس در مورد آگاه قوی و موقعیت در COVID عصر. ما شتاب و رقابت در حال رشد هستند. مشتری ما روابط قوی هستند. و ما نمونه کارها دیجیتال در حال تبدیل شدن به یک بخش بزرگتر از ما درآمد مخلوط...من قویا معتقدم که ما را از ظهور این بیماری همه گیر بسیار قوی شرکت...," Humphries گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب