کلمبیا تاجر باعث می شود تخت بیمارستان-تابوت دسته کوچک موسیقی جاز به خدمت coronavirus مرده

کلمبیا نظام سلامت تا کنون بوده است نه غرق COVID-19 بیماران - کشور در حال آمدن است به پایان دو ماه از قرنطینه -

توسط HONARMANDKHABAR در 3 خرداد 1399

کلمبیا نظام سلامت تا کنون بوده است نه غرق COVID-19 بیماران - کشور در حال آمدن است به پایان دو ماه از قرنطینه - اما همه گیر شده و باعث ازدحام بیش از حد در بیمارستان ها و خانه های مراسم تشییع جنازه در جای دیگر.

نگران کشور و نظام سلامت ممکن است در برخی از نقطه, بود, بیش, مشمول مالیات, Rodolfo گومز که شرکت ABC نمایش معمولا تولید مواد بازاریابی طراحی مقوایی تخت-تابوت.

"ما شاهد آنچه اتفاق می افتد در اکوادور است که مردم مصرف شد مرده اعضای خانواده را روی خیابان...چه اتفاقی می افتد نیز این است که خدمات مراسم تشییع جنازه در حال سقوط با این بیماری همه گیر" گفت: گومز 44. "بنابراین ما شروع به توسعه یک تخت خواب است که می تواند تبدیل به یک تابوت است.

تخت فلزی نرده چرخ با ترمز و می تواند شیب دار بالا و پایین. آنها می تواند پشتیبانی تا 150 کیلوگرم است. (330 پوند است.). او گفت که زیست تخریب پذیر تخت خواب-تابوت هزینه بین $92 $132.

گومز امید خود را کم هزینه به این معنی محلی و استانی می تواند ساز و برگ روستایی و یا تحت بودجه بیمارستان های ارزان. آنها را تبدیل به تابوت اگر یک بیمار می میرد و نیز کاهش آلودگی ممکن است, او گفت:.

"هنگامی که بدن آماده هستند تا آن را تبدیل به یک تابوت و پوشش گفت:" گومز در بوگوتا کارخانه است که می تواند تولید تا 3000 تخت در هر ماه. "کارکنان که در حال نزدیک هستند در معرض خطر بیولوژیکی."

اولین تخت خواب-تابوت اهدا به بیمارستان در لتیسیا یک آمازون کلمبیا شهر است که تعداد زیادی از موارد محدود و ظرفیت بیمارستان.

گومز می گوید او در حال حاضر صحبت به خریداران بالقوه در پرو شیلی و برزیل و مکزیک و ایالات متحده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب