کنگره dubs PM مودی 'آواز محلی' تماس بسته اقتصادی با عنوان "jumlas'

مودی دولت تنها تولید jumlas و شعار: کنگره (فایل عکس از Kapil Sibal)کنگره در روز جمعه لقب نخست وزیر نارندرا مود

توسط HONARMANDKHABAR در 17 خرداد 1399
modi government, congressمودی دولت تنها تولید jumlas و شعار: کنگره (فایل عکس از Kapil Sibal)

کنگره در روز جمعه لقب نخست وزیر نارندرا مودی "آواز محلی" تماس بگیرید و بسته محرک اقتصادی کشور را متکی به عنوان یکی دیگر از jumla برای منحرف کردن توجه مردم از "مسائل واقعی". پرداختن مجازی کنفرانس مطبوعاتی ارشد کنگره رهبر Kapil Sibal پرسید که چگونه می تواند هند تبدیل شدن به خود متکی تا آن را ایجاد نوآوری و مالکیت معنوی در آن دانشگاه.

"این یک عمل خود فریب. این یکی دیگر از 'jumla' (فصاحت و بلاغت) است که شما از فروش به مردم این کشور است."

اخبار مرتبط

"ما تنها تولید 'jumlas' اظهارات و شعارهای. که تنها چیزی که ما را در هند و ما کارشناسی ارشد است که در این دولت" گفت: در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در بی جی پی به رهبری دولت است.

Sibal گفت: در حالی که نخست وزیر خواستار "Atmanirbhar Abhiyaan" خود دولت شکست خورده است و برای کمک به فقرا کشاورزان مهاجر کارگران صنعت یا ایالات متحده برای تبدیل شدن به خود متکی.

به طور مشابه, نصیحت او به صنعت به فشار 'ساخته شده در هند ساخته شده برای جهان' به گسترش در سطح جهان و نه وابسته به یک کشور دیگر در بخش استراتژیک نیست باید یک نقشه راه روشنی که چگونه این هدف باید زمانی سابق اتحادیه وزیر گفت.

تومان 20 lakh کرور 'Atmanirbhar' بسته نیست و منجر به گسترش دولت هزینه های آن را به عنوان شامل اقدامات اعلام کرد در حال حاضر توسط RBI و بودجه و به مقدار کمتر از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی به عنوان برابر 10 درصد ادعا کرد که دولت او اشاره کرد.

"واقعیت این است که مودی 'Atmanirbhar' ایده صرفا یک شعار بی حد و حصر مانند دیگران" Sibal گفت.

او همچنین خواستار سرمایه گذاری های خصوصی در دانشگاه ها برای ایجاد نوآوری و ایده های که او گفت: نه به مقدار خصوصیسازی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب