ضریب اطمینان مصرف کننده باقی می ماند بدبینی به مردم از ترس از دست دادن شغل

مختلف اقدامات دولت مانند کاهش مستند کمک بررسی فرسایش بیشتر و در عین حال اعتماد مصرف کننده بالا رفته است صرفا ب

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399
مختلف اقدامات دولت مانند کاهش مستند کمک بررسی فرسایش بیشتر و در عین حال اعتماد مصرف کننده بالا رفته است صرفا با 0.4 درصد است.

ضریب اطمینان مصرف کننده و یا افرادی که تمایل به صرف انواع خدمات و محصولات باقی مانده بدبینی به اقتصاد هایش با کروناویروس بحران است. مختلف اقدامات دولت مانند کاهش مستند کمک بررسی فرسایش بیشتر و در عین حال اعتماد مصرف کننده بالا رفته است صرفا با 0.4 درصد با توجه به گزارش. "کاهش محدودیت ها و برخی از بیت از حالت عادی بازگشت با فعالیت های تجاری را متوقف سقوط آزاد از تمایلات مصرف کننده به حدی" Amit Adarkar مدیر عامل شرکت ایپسوس هند در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه. ضریب اطمینان مصرف کننده شاهد کاهش رکورد در آوریل و مه به عنوان سرخپوستان قفل شده باقی مانده در خانه های خود را در میان همه گیر.

شکستن دل تنگی

اخبار مرتبط

بعد از بدبینی در مارس و آوریل سه نفر از این چهار شاخص به حساب گرفته شده برای ضریب اطمینان مصرف کننده بالا رفته است. این شامل انتظارات اقتصادی, سرمایه گذاری, آب و هوا و زمان شخصی شرایط مالی. اما اعتماد به نفس در مورد اشتغال و بازار کار همچنان بدبینی با توجه به Refinitiv-ایپسوس اولیه شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده. "این است که در اوایل به عنوان خوانده شده هر پايدار مثبت; هر چند بحران نقدی کاسته است تا حدی با موسسات تجاری باز و برخی از بیت از حالت عادی بازگشت به زندگی روزمره" Amit Adarkar گفت. در حال حاضر اعتماد به نفس در مورد وضعیت شغلی کلیدی برای کمک به بهبود در ضریب اطمینان مصرف کننده. این نظرسنجی در یک جامعه آنلاین و منعکس کننده خلق و خوی شهری تحصیل کرده و مرفه تر به شهروندان است.

در ضمن مصرف کننده اعتماد به نفس افتاده بود به شش سال اخیر در ماه مه سال 2020 به عنوان coronavirus تشدید مصرف کننده گلایه. "ادراک مصرف کننده در وضعیت اقتصادی به طور کلی اشتغال سناریو و درآمد خانوار سقوط عمیق تر به انقباض منطقه; در حالی که انتظار در کل وضعیت اقتصادی و اشتغال سناریو برای سال پیش رو نیز بدبین" با توجه به RBI بررسی آخرین. بانک مرکزی گرفته شده بود به حساب خلق و خوی مردم از 13 شهرستانها عمده مانند بنگلور, Bhopal, چنای و دهلی نو ، به عنوان بدبینی بيشترین در مورد شغل اکثر مردم, مردم به احتمال زیاد به خودداری از ضربه خرید.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب