پلیس پاکستان از دستگیری بیش از سه "ناموسی قتل' نوجوان خواهر

مردی که به ضرب گلوله تصویری نیز دستگیر شده است در حالی که نسبت مظنون به انجام این قتل است که هنوز هم در بزرگ م

توسط HONARMANDKHABAR در 30 اردیبهشت 1399

مردی که به ضرب گلوله تصویری نیز دستگیر شده است در حالی که نسبت مظنون به انجام این قتل است که هنوز هم در بزرگ محلی منطقه افسر پلیس Shafiullah Gandapur گفت.

خواهران بودند که 16 و 18 به ضرب گلوله کشته شدند روز پنج شنبه در دور قبایل منطقه وزیرستان شمالی در خیبر پختونخوا.

صدها نفر از زنان کشته می شوند هر سال در پاکستان توسط اعضای خانواده بیش از درک آسیب به "افتخار" است که می تواند شامل eloping, fraternising با مردان و یا هر گونه تخلف برابر ارزش های محافظه کار حاکم بر زنان حیا.

بسیاری از قتل ها به گزارش نشده اما 2016 مرگ از رسانه های اجتماعی ستاره Qandeel بلوچ در دست برادر او مشتعل بحث شدید بیش از شيوع آنها و درخواست دولت برای تشدید قوانین.

پلیس آمده اند تحت فشار برای بررسی این جنایات.

"قصد ما صادقانه. ما برای اولین بار شنیده ام در مورد این حادثه از طریق رسانه های اجتماعی و تصمیم گرفت به آن را تایید,," او گفت: تامسون رویترز بنیاد توسط تلفن از وزیرستان شمالی.

"ما رسیده صحنه جرم و پیدا کردم اثری از خون و همچنین خون-رنگ آمیزی پارچه. ما بازداشت برادر و پدر دو دختر که به قتل رسیدند و امروز با موفقیت دستگیر عمر Ayaz که این ویدئو."

گلالی اسماعیل پاکستانی و فعال حقوق زنان تبعید در ایالات متحده آمریکا گفت: اقدام سریع پلیس در پرونده مورد روز بعد از قتل یک "پیروزی برای قبیله ای زنان" در استان منطقه است.

"در چنین جنایاتی زمان است که از ذات" او گفت:. "و اگر این تاخیر بود و هفت چنین قتل هایی که اتفاق افتاد در اوایل این ماه از این حادثه است که به سرعت جاروب زیر فرش با بسیاری از منتقل کردن به خودکشی یا مرگ."

کارشناسان حقوق بشر می گویند اجرای عدالت است که اغلب سهل انگاری در پرونده های مربوط به خشونت علیه زنان با رسیدگی در زمان حال کشیده شده در حالی که متهم با قاتلان بودند به قید وثیقه آزاد شد و موارد پژمرده.

که درست است به خصوص در از راه دور به لحاظ اجتماعی محافظه کار مانند مناطق وزیرستان شمالی که در آن زنان لذت بردن از کمی آزادی و آداب و رسوم محلی اغلب نگه داشتن بیشتر نوسان از قوانین فدرال است.

"قبل از سال 2018 این نوع قتل در نظر گرفته نمی شد یک جرم و جنایت در منطقه قبیله ای نه بود آن را گزارش داد" او گفت:. پاکستان نیمه خودمختار مناطق قبیله ای تنها تحت حوزه قضایی فدرال در سال 2018 است.

اسماعیل گفت: یک رهبر قبیله ای بود و خواست مردم محلی برای تنبیه نوجوانان برجسته در این ویدئو پس از آن ظهور آنلاین.

"در قبیله ای کد انجام, این مجازات برای چنین اعمالی است که همیشه قتل" او گفت:.

محل یک سوم دختر که همچنین به نظر می رسد در این ویدئو در حال ناشناخته اسماعیل گفت: "او نیاز به حفاظت بیش از حد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب