مصرف میدارد تا در ماه ژوئن با پرداخت زود و تربیه به عنوان ترجیح حالت پرداخت

بیش از 30 روز دوره بین ماه های ژوئن و 3 ژوئیه 2, دیجیتال, پرداخت معاملات بازگشت 23 درصد است. .مصرف صرف برداشت

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399
بیش از 30 روز دوره بین ماه های ژوئن و 3 ژوئیه 2, دیجیتال, پرداخت معاملات بازگشت 23 درصد است. .

مصرف صرف برداشت در برخی از بخش در ماه ژوئن به عنوان مستند محدودیت کاسته شد در بسیاری از نقاط کشور پرداخت بازیکنان صنعت گفت. پرداخت کارت اعتباری برنامه Cred گفت: در ژوئن سال 2020 خبرنامه که به غیر از بمبئی, دیگر, جغرافیای شاهد یک افزایش در هزینه های مرفه افراد است. Razorpay نیز شاهد بهبود در هزینه ها در برخی از بخش, رهبری, تدارکات, بهداشت و درمان و املاک و مستغلات.

اما این به این معنا نیست که خانواده ها از استرس های مالی که در حال حاضر شروع به نشان می دهد تا در قالب یک تغییر در ترجیح حالت پرداخت. در نسخه ششم از گزارش خود با عنوان "عصر افزایش Fintech', Razorpay گفت: "Paylater, Cardless-EMI & EMI تبدیل شده اند ترجیح حالت پرداخت با رشد 290%, 178 درصد و 125 درصد به دلیل استرس در درآمد خانواده ها در سراسر."

اخبار مرتبط

حتی به عنوان تقاضا سناریو را بهبود می بخشد کلی درآمد در پرداخت دیجیتال در بازار است که به احتمال زیاد به رها کردن این سال به عنوان ارزش معاملات بوده است سقوط Razorpay گفت. این است که با توجه به ضرر و زیان در تجارت الکترونیک, سفر, مهمان نوازی و اعطای وام به بخش.

بیش از 30 روز دوره بین ماه های ژوئن و 3 ژوئیه 2, دیجیتال, پرداخت معاملات بازگشت 23 درصد است. معاملات هنوز به قبل از Covid سطوح در Razorpay پلت فرم به عنوان در 101 روز از مارس 24, آنها هنوز هم 12 درصد پایین تر است. این بخش که منجر به دوباره بجای اول برگشتن در پرداخت, فعالیت های در حال تدارکات (تا 687%) املاک و مستغلات (496%) و بهداشت و درمان (166%). این دو بخش بوده که یک کاهش در معاملات peer-to-peer (P2P) وام و آب و برق سقوط کرد که 41 درصد و 13 درصد نسبت به فاز اول این مستند.

در همان زمان قبض آب و برق پرداخت و ادامه داد: به عنوان یک عامل مهم تجاری آنلاین معاملات و متشکل از 20 ٪ از تمام معاملات. بزرگترین کمک کننده بود و خدمات مالی که برای اختصاص 27 درصد است. آنلاین هزینه های غذا و نوشیدنی (F&B) بخش دیدم تا سهم خود را از معاملات از طریق ژوئن افزایش به 13 درصد از پای از فقط 7 درصد زودتر.

Cred همچنین گفته شده است وجود دارد افزایش در هزینه های ناهار خوری و غذا سفارش. صرف ناهار خوری رز 162% در دهلی نو 110% در بنگلور و 70 درصد در بمبئی در ماه مه و اوایل ماه ژوئن است. مواد غذایی-سفارش صرف شروع به پریدن کرد 34 درصد در دهلی نو 20 درصد در بمبئی و فقط حدود 2% در بنگلور. صرف در خرید آنلاین و سفر نیز به ضرب گلوله تا 233% و 197 درصد بود. اشتراک دیجیتال دیدم صرف رها کردن تا 37%.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب