محکوم در سال 1984 ضد سیک شورش مورد می میرد COVID-19

یک COVID-19 آزمون تبدیل شده بود به مثبت گفته است. (بازنمودی تصویر)سابق MLA خدمت حکم زندان در سال 1984 ضد سیک ش

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399
Convict in 1984 anti-Sikh riots case, COVID-19, DDU hospital, COVID-19 test, latest news on anti sikh riots caseیک COVID-19 آزمون تبدیل شده بود به مثبت گفته است. (بازنمودی تصویر)

سابق MLA خدمت حکم زندان در سال 1984 ضد سیک شورش مورد فوت به دلیل COVID-19 در یک بیمارستان در اینجا اهل بیت دوم از Mandoli زندان به شکست در برابر عفونت, مقامات گفت.

Mahender Yadav (70) بود سابق MLA از Palam حوزه. او تسلیم در زندان ندارد. 14 از Mandoli زندان جایی که او تحت یک جمله از 10 سال بوده و بستری در ژوئن 26 گفتند.

اخبار مرتبط

یکی دیگر از محکوم Kanwar سینگ که در ماه گذشته و حال آزمایش مثبت برای coronavirus نیز تسلیم در زندان ندارد. 14. مدیر کل (زندان) Sandeep Goel گفت که Yadav شکایت از ناآرامی و برخی از مشکلات قلبی مرتبط در ژوئن 26. او گرفته شد به DDU بیمارستان که در آن او با اشاره به LNJP بیمارستان همان روز و بستری وجود دارد.

بعد خانواده اش درخواست او اجازه داده شد منتقل می شود تحت گارد پلیس به یک بیمارستان خصوصی در دورکا در ژوئن 30. "ما با دریافت اطلاعات است که Mahender Yadav تمام شده در Akash بیمارستان در جولای 4, شب," او اضافه شده است.
Yadav تسلیم شد و در زندان از دسامبر سال 2018 به گفته مقامات.

Kanwar سینگ مرده در 15 ژوئن در خواب خود را. یک COVID-19 آزمون تبدیل شده بود به مثبت گفته است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب