IPL 2020: هیچ تاریخ تصمیم هنوز BCCI حل مسائل قبل از جلسه به بحث در مورد لیگ سرنوشت این سال

لغو و یا به تعویق افتادن جهان T20 قطعا باز کردن یک پنجره برای BCCI به میزبان لیگ 2020. (انتخاب تصویر)امتناع از

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
لغو و یا به تعویق افتادن جهان T20 قطعا باز کردن یک پنجره برای BCCI به میزبان لیگ 2020. (انتخاب تصویر)

امتناع از فاش کردن سرنوشت هندی, لیگ برتر و, برنامه, برنامه ریزی, بررسی, جلسه, هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) گفته است که شده است وجود دارد هر گونه تصمیم گیری ساخته شده در موضوع میزبانی این مسابقات و برنامه های آن خبرگزاری ANI گزارش کرده است با استناد به منابع بی نام از BCCI. این گزارش اضافه شده است که BCCI در حال کار بر روی مسائل مربوط به 2020 نسخه از IPL و این جلسه برگزار خواهد شد پس در موعد مقرر از زمان.

"همانطور که در حال حاضر تاریخ شده است تصمیم گرفت برای Indian Premier League (IPL) جلسه بررسی و BCCI است که به دنبال به مسائل. این جلسه برگزار خواهد شد هنگامی که ما در تمام اطراف مسائل IPL" آنی به نقل از BCCI منابع عنوان کرد و گفت.

اخبار مرتبط

شانس وجود دارد که 13th edition نقدی-غنی لیگ یک پنجره در مهر و آبان به عنوان شورای بین المللی کریکت (ICC) نشان داده شده است شک و تردید در برگزاری World T20 دلیل در استرالیا. ICC شده معوق خود فرایند تصمیم گیری در ماه گذشته اجازه می دهد تا زمان بیشتری را برای خود و سایر ذینفعان به دقیق چشم انداز طرح احتمالی برای جهان T20.

ICC به نام به حال برای یک جلسه این ماه برای ارزیابی غالب coronavirus وضعیت همه گیر و به یک تماس در سرنوشت جهانی T20 مسابقات است. شانس World T20 وقوع در آن زمان برنامه ریزی شده در حال حاضر به نظر می رسد بسیار دشوار است به عنوان ویکتوریا دولت در استرالیا دیدم شیب دار پرش در تعدادی از coronavirus موارد است. ناگهانی صعودی منحنی را مجبور کرده است تا مقامات به اعمال اجتماعی فاصله هنجارها در دولت است که یاد زمین ملبورن کریکت (MCG) در مرکز آن ملبورن است.

BCCI از سوی دیگر بود به نام حرکت به کشیدن این موضوع از جهان T20 به عنوان 'ناعادلانه' و به دنبال وضوح از ICC قبل از ساخت هر گونه برنامه ریزی برای لیگ سال 2020 است. لغو و یا به تعویق افتادن جهان T20 قطعا باز کردن یک پنجره برای BCCI به میزبان لیگ 2020.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن