Coronavirus موارد خروش در میان کارگران کارخانه در پست-مستند هند

به عنوان هند coronavirus موارد بیش از یک میلیون در هفته گذشته اتحادیه های کارگری می گویند شبیه خوشه در عفونت د

توسط HONARMANDKHABAR در 1 مرداد 1399

به عنوان هند coronavirus موارد بیش از یک میلیون در هفته گذشته اتحادیه های کارگری می گویند شبیه خوشه در عفونت در بازگشایی کارخانه در حال قرار دادن کارگران در معرض خطر - متهم شرکت skimping ایمنی و بهداشت به عنوان آنها با عجله به کسب و کار در مسیر بازگشت.

این بود تنها پس از چند نفر از کارگران کشته و مقامات منطقه دستور داد هفت روز مستند که Thengde کارخانه در ایالت ماهاراشترا در نهایت بسته در ژوئیه 10 هفته پس از آن بسته به زمانی که اولین موارد به نظر می رسد.

"ما خواستار شدند که این کارخانه می تواند به طور موقت بسته شد اما کار انجام شده گفت:" Thengde یک رهبر اتحادیه است که کار می کرد برای بیش از 30 سال برای Bajaj خودرو با مسئولیت محدود - هند بزرگترین صادر کننده موتور.

"موارد نگه داشته و افزایش با وجود ما با پوشیدن ماسک, حفظ فاصله با استفاده از پدال پا برای دسترسی به شیرهای آب و خوردن ناهار شدیم. و پس از آن بود که مرگ و میر."

از این گیاه در حدود 8,000 کارکنان 250 باید آزمایش مثبت برای ویروس اما با پرداخت وابسته به نشان دادن برای شیفت Thengde گفت: کارگران چاره ای به حال اما برای رفتن به کارخانه.

Bajaj خودرو نمی تواند رسید به نظر اما مدیر عامل راجیو Bajaj گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلویزیونی که "کارخانه امن ترین محل برای" گفت: کارکنان ابتلا به این ویروس در جامعه و آوردن آن به کار می کنند.

ماسک, اجتماعی, فاصله

هند صادر کرده است سلامت و دستورالعمل های ایمنی برای تجهیزات برای تولید به عنوان بخشی از یک خروج تدریجی از یک هفته طولانی و مستند است که در سمت چپ میلیون ها نفر بیکار و کوتاه از مواد غذایی است.

با توجه به برآورد اقتصاد هند خواهد شد و ثبت یک رکورد انقباض بیش از 4.5 درصد در سال مالی جاری آغاز شده است که در مارس 1 با توجه به همه گیر.

تولید کنندگان در حال اجرای اقدامات مانند دما چک اجباری با پوشیدن ماسک های کوچکتر تغییر گروه های اجتماعی و فاصله صنعتی, انجمن های گفت.

مقامات دولتی نیز افزایش تماس با ما-ردیابی برنامه در اطراف مراکز صنعتی که در آن موارد گزارش شده راه اندازی تیم های ویژه برای کار با کارخانه ها در پذیرش و آموزش کارگران جدید اجباری پادمان.

"ما بسیار نگران در مورد کارگران سقوط بیمار" گفت: Pankaj Kumar, رئيس جمهور از انجمن صنایع که نشان دهنده کوچک و متوسط کسب و کار.

کار طرفداران می گویند این اقدامات در جای خود قرار داده را خواستار بیشتر روال بازرسی تضمین دستمزد زندگی می کنند و همچنین به عنوان مسکن و حمل و نقل برای کارگران در طول بیماری همه گیر.

"کارگران هنوز مرکزی برای آنلاک از صنایع" گفت: Hemalata که می رود توسط یک نام است و رئیس جمهور از مرکز از اتحادیه های کارگری (CITU).

"در حالی که برخی از صنایع ممکن است به دنبال پروتکل خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که کوچکتر و متوسط کارخانه باید اقدامات ایمنی در محل ؟ چه نقطه از باز شدن اگر کارگران بازگشت به کار در حال سقوط بیمار؟"

'موش و گربه بازی'

Sharanjit سینگ بود و در میان ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر که می خواستم به بازگشت به خانه زمانی که هند تحمیل اول آن مستند در ماه مارس به مهار بیماری همه گیر.

سینگ که می آید از دولت پنجاب در شمال هند بود و صحبت از راه رفتن به خانه با خانواده اش و پس از بازگشت به کار خود را در یک بازگشایی کارخانه فولاد در Ballari در جنوب کارناتاکا دولت است.

"سپس من شنیده ام از کارگران سقوط بیمار و نگران بود," او گفت: تامسون رویترز بنیاد از طریق تلفن.

"من واقعا می خواستم برای رفتن به عقب (اصلی) پس از آن اما این شرکت تا به حال پاک نیست من حق. من نمی توانم ترک بدون پرداخت نهایی و در حال حاضر به دلیل کمبود کارگر که بعید است به زودی."

بیش از 100 کارگر در لیورپول کارخانه فولاد سینگ که در آن کار می کند را آزمایش مثبت برای coronavirus از ماه ژوئن با حداقل 10,000 قرنطینه پس از تماس با ردیابی, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

فردریک کاسترو سخنگوی JSW گروه گفت: اقدام فوری گرفته شده برای کنترل گسترش عفونت در میان کارکنان هنگامی که بیمار خود را صفر - یک کارگر که تا به حال آزمایش مثبت - شناسایی شد.

"ما در حال مراقبت از هر کارمند است که تست مثبت و تمدید نیز کمک رسانی به جامعه," او گفت:.

اما کارگران باقی می ماند اضطراب به عنوان بسیاری از کشورهای reimpose مستند به اقدامات بنیادی شکوفایی در موارد.

"من نمی خواهم به سقوط بیمار" سینگ گفت: ابراز ترس به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از کارگران که آنها نیز از جان گذشته برای شروع کسب درآمد دوباره.

"آن را مانند یک موش و گربه بازی برای کارگران" گفت: Gopinath Parakuni خیریه Cividep که مبارزات بر حقوق کارگران.

"کارگران باید دستمزد اما ما نگرانی های زیادی در مورد آنچه اتفاق می افتد در طبقه فروشگاه در کارخانه های. بسیار وجود دارد خوشبینی است که صنعت را در کارگران ، آنها نشان دادند که از طریق این بیماری همه گیر."

مقامات در ضمن می گویند الزامات قانونی برای محافظت از کارگران باید متعادل با نیاز به اجازه می دهد صنعت برای بازیابی از دست رفته زمین زیر دقیق و مستند در سراسر کشور.

"تعادل خوب است و باید حفظ شود چرا که فعالیت های اقتصادی متوقف نمی شود" گفت: Maheshwar رائو اصلی دبیر کارناتاکا دولت کار گروه.

"دستورالعمل ایمنی صادر شده است و ما درخواست انجمن صنعت به اطمینان حاصل شود که آنها به دنبال آن هستند. ما نمی خواهیم به یک دست سنگین در قوانین و مقررات."

در حالی که Thengde و سینگ در شغل خود را هر دو در حال پیگیری بیمار co-workers' بیماری است.

"من نگرانی آنها را تا آنجا که من نگران برای خودم" Thengde گفت. "در پایان روز, ما همه همان خطرات و بنابراین آیا خانواده های ما."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب