Coronavirus بحران معاملات چرم بخش یک ضربه سخت

تقاضا برای چرم در دباغ خانه کاهش یافته است با توجه به رکود در بازار جهانی با توجه به بازرگانان. در این وضعیت چ

توسط HONARMANDKHABAR در 25 تیر 1399

تقاضا برای چرم در دباغ خانه کاهش یافته است با توجه به رکود در بازار جهانی با توجه به بازرگانان. در این وضعیت چرم قیمت ممکن است کمتر از سال گذشته گفتند.

در آخرین فصل از حیوانات فدا کردن انبوهی از هزاران rawhides بودند از چپ به پوسیدگی در خیابان بیش از یک اختلاف میان tanners تجار و معامله گران است.

وزارتخانه های مربوطه در حال نشست در سطوح مختلف این زمان برای جلوگیری از یک فاجعه بزرگ.

One or two tanneries are buying rawhide of cattle slaughtered on Eid-ul-Azha this year, but not like they did after the festival in previous years. Photo: Mahmud Zaman Ovi

یک یا دو دباغ خانه می خرید و پوست دباغی نشده از گاو ذبح در عید-ul-ازهاری در این سال, اما نه مانند آنها پس از جشنواره در سال های گذشته. عکس: محمود علی Ovi

دباغي صاحبان گفت: اگر معامله گران فصلی خرید چرم با قیمت ثابت توسط دولت آنها را مجبور به متحمل شدن ضرر و زیان آنها زمان گذشته است.

در سال گذشته tanners خریداری cowhides در Tk 45 تا 50 در هر فوت مربع در داکا و در Tk 35-40 در بقیه شهرستان ها است. قیمت بز پنهان شد مجموعه بین Tk 13 و 20 در هر فوت مربع می باشد.

این وضعیت در زمان به نوبه خود برای بدتر زمانی که عمده فروشان شروع به ارائه ناچیز قیمت به صورت پنهان و یا متوقف خرید آن را به طور کامل. فصلی معامله گران پس از آن کاهش یافته است سهام خود را در خیابان ها به پوسیدگی.

عمده فروشان گفت: آنها از پول به دلیل عدم پرداخت صورتحساب از tanners.

از سوی دیگر ، صاحبان اشاره در پیوند پشت سقوط در پوست دباغی نشده قیمت در سطح مزرعه و گفت: تجار هنوز فروش rawhides به دباغ خانه در قیمت تعیین شده توسط دولت است.

پیر هنوز مشکلات دستگاه تناسلی

Workers offloading rawhide preserved with salt from a truck at a tannery in Savar on Friday. Photo: Mahmud Zaman Ovi

کارگران تخلیه حفظ پوست دباغی نشده با نمک از یک کامیون در یک دباغي در Savar در روز جمعه. عکس: محمود علی Ovi

دباغي صاحبان متهم شدند از پرداخت کل Tk 4 میلیارد دلار به تجار پس از یک اختلاف آخرین Eid-ul-ازهاری. وزارت بازرگانی و فدراسیون بنگلادش اتاق بازرگانی و صنایع پس از آن در زمان طرح برای بازیابی حق.

این FBCCI توصیه شده بود دباغ خانه به پرداخت معوقه در سه مرحله. آن را نیز یک یادداشت تفاهم بین دو طرف است.

Sakhawat الله دبیر بنگلادش Tanners ارتباط گفت: bdnews24.com: "یک تفاهمنامه قرار بود امضا کردند. اما پس از مرگ محمد Delwar حسین رئیس جمهور بنگلادش پنهان کردن پوست و بازرگانان انجمن که اتفاق نمی افتد. اما دباغي صاحبان پرداخت کردن برخی از حق."

رکود در صادرات

با توجه به همه گیر پوسته, چرم, صادرات باید به وقفه.

وضعیت در صنعت چرم به وخامت بوده است از ابتدای سال جاری گفت: Sakhawat. بسیاری از دباغ خانه تعطیل شده پس از ماه ژانویه است.

File Photo

فایل عکس

"بسیاری از کسب و کار ما وابسته به چین است. زمانی که ویروس به نظر می رسد در چین در اوایل این سال ما شروع به گرفتن سفارشات لغو شده است. پس از دباغ خانه شده اند قادر به نوبه خود چیزهایی در اطراف."

در حال حاضر مشتریان می خواهید برای خرید محصولات در stocklot قیمت, او گفت:. وجود دارد برخی از سفارشات جدید اما قیمت ها بسیار پایین تر است.

با توجه به توسعه صادرات اداره $1 میلیارد دلار ارزش چرم و محصولات چرمی صادر شد در سال مالی 2018-19 اما این تعداد کاهش یافت و به $797 میلیون دلار در سال مالی 2019-20.

"ما نه به فروش می رسد هر گونه چرم در شش ماه گذشته. به عنوان یک نتیجه وجود خواهد داشت کاهش تقاضا برای دباغ خانه چرم در این زمان. به دباغ خانه ها هنوز هم حفظ 30-40 درصد از سال گذشته است."

طرح های دولت

Workers applying salt on rawhides for preservation at Posta in Old Dhaka on Tuesday, a day after the Eid. Photo: Abdullah Al Momi

کارگران استفاده از نمک در rawhides برای حفظ در Posta در داکا در روز سه شنبه یک روز پس از عید. عکس: Abdullah Al Momi

بنگلادش بانک صدور چند بخشنامه بهره گیری چرم معامله گران پیش از عید. دولت وظیفه نیروی متشکل مختلف وزارتخانه ها و ادارات نیز جلسات متعددی بیش از ماده است.

در یک دایره در ماه گذشته بانک مرکزی به قراردادی چرم معامله گران فرصت برای برنامه ریزی مجدد وام های خود را با واریز دو درصد از مقدار. بسیاری از معامله گران بودند با این حرکت.

"دامنه برای تغییر زمان نیز وجود داشته است. اگر علاقه به کاهش و سپس من را در نظر گرفته اند چیزی تا به حال انجام شده است" چرم گر تیپو سلطان گفت.

او گفت: Tk 6 میلیارد اختصاص داده شده توسط دولت برای این بخش نمی خواهد کمک به معامله گران زیادی به این دلیل که بانک ها خواهد کسر قبلا پرداخت نشده وام از آنهایی که جدید.

دولت در حال کار به سمت یک هدف صادرات 5 میلیارد دلار تا سال 2021 و صنایع وزیر Nurul مجید محمود همایون تا به حال گفت: در سال گذشته است.

اما این طرح شده است برخورد با عدم قطعیت با توجه به کروناویروس بحران است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب