Coronavirus تاثیر: استرالیا چهره 'جدی' چشم انداز اقتصادی

به طور کلی, اقتصادی داده شده است جدی,' خزانه دار جاش Frydenberg گفت: مجلس در اولین روز از یک برنامه ریزی سه رو

توسط HONARMANDKHABAR در 23 اردیبهشت 1399
Coronavirus impact, australia economic outlook, Australia economy, coronavirus pandemic, Josh Frydenberg, australia GDPبه طور کلی, اقتصادی داده شده است جدی,' خزانه دار جاش Frydenberg گفت: مجلس در اولین روز از یک برنامه ریزی سه روز نشستن این هفته است. (عکس از آسوشیتدپرس)

استرالیا خزانه دار روز سه شنبه گفت این کشور در برابر یک 'جدی' چشم انداز اقتصادی با توجه به اثرات coronavirus و خواهد شد که بزرگترین آن-همیشه کسری بودجه هنگامی که یک تجدید نظر در بودجه منتشر شد در ماه اکتبر.

این 2020-21 بودجه فدرال شد و با توجه به توان سه شنبه منتشر شد. اما دولت مجبور شد برای به تاخیر انداختن آن تا زمانی که آن را ارزیابی کامل اقتصادی هزینه coronavirus.

اخبار مرتبط

'به صورت کلی اقتصادی داده شده است جدی,' خزانه دار جاش Frydenberg گفت: مجلس در اولین روز از یک برنامه ریزی سه روز نشستن این هفته است. او گفت که او انتظار دارد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) خواهد سقوط بیش از 10 درصد در ماه ژوئن چهارم, نمایندگی بزرگترین سقوط در ضبط.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

Frydenberg نگفت چه دولت کسری بودجه خواهد بود. سال مالی در استرالیا به پایان می رسد در ماه ژوئن 30.
دولت فدرال اختصاص بیش از 230 میلیارد دلار استرالیا ($148 میلیارد دلار) در اقدامات محرک اقتصادی بیش از نیمی از است که با هدف کمک به کارفرمایان واجد شرایط نگه داشتن کسب و کار خود را شناور.

"با توجه به سطح عدم اطمینان اقتصادی ما اقدامات ارائه بیش از کمک های مالی,? Fydenberg گفت. "آنها با ارائه یک تقویت روانی نیز هست." Frydenberg گفت: خواسته مخالفان برای حمایت بیشتر برای کارفرمایان و کارکنان در طول همه گیر نشده بود به احتمال زیاد به رخ می دهد.

"استرالیایی می دانم که هیچ پول وجود دارد, درخت" Frydenberg گفت. ?آنچه ما قرض امروز ما باید بازپرداخت در آینده است. موقت و هدفمند جدید صرف اقدامات طراحی نشده است برای رفتن برای همیشه اما برای ساخت یک پل به مرحله بازیابی.

"Frydenberg گفت: اساسی, نقدی, کسری بودجه در پایان ماه مارس بود$22.4 میلیارد دلار ($14.4 میلیارد دلار) تقریبا 10$میلیارد دلار ($6.5. میلیارد دلار) بالاتر از دولت و هوا در دسامبر midyear بودجه به روز رسانی. زمانی که Frydenberg منتشر 2019-20 بودجه در مارس 2019 گفت: استرالیا بود ؟ پشت در, سیاه,? با یک دلار 7.1 میلیارد دلار ($4.6 میلیارد دلار) مازاد پیش بینی سال مالی. اما دولت آن تجدید نظر مازاد هوا به 5 میلیارد دلار (3.2 میلیارد دلار) در ماه دسامبر — قبل از ویرانگر آتش سوزی و coronavirus ضربه زدن به اقتصاد استرالیا.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب