جوایز اسکار تغییر دهید! در اینجا چیزی است که این آکادمی در حال برنامه ریزی برای اصلاح و چرا; بررسی جزئیات

آکادمی جوایز رفتن به جلو داده خواهد شد و بر اساس یک ابتکار جدید "دیافراگم 2025 سهام و ورود".طرفداران فیلم سازم

توسط HONARMANDKHABAR در 26 خرداد 1399
آکادمی جوایز رفتن به جلو داده خواهد شد و بر اساس یک ابتکار جدید "دیافراگم 2025 سهام و ورود".

طرفداران فیلم سازمان دیده بان را برای تغییرات بزرگ به عنوان معتبر جوایز اسکار ممکن است در حال حاضر شامل جدید 'نمایندگی و شمول استاندارد'. به سادگی قرار دادن آن ممکن است سفید-محور دیگر! پس از دریافت انتقاد از شهروندان برای بسیاری از سال و یک روند OscarsSoWhite اتهام برای دادن اکثر جوایز به افراد سفید تنها Academy of Motion Picture Arts and Sciences تصمیم گرفته است برای مجموعه ای از تن راست. بسیار مورد نیاز حرکت می کند در واقع از طریق اخیر اطلاع رسانی توسط آکادمی متحده جدید هدف که توسعه استانداردهای جدید برای جوایز و انتظار می رود که از ماه جولای 31, IE گزارش شده است. استانداردهای جدید تصمیم گرفته شده توسط نیروی کار را تحت تاثیر قرار دهد و فیلم های این سال است.

آکادمی جوایز رفتن به جلو داده خواهد شد و بر اساس یک ابتکار جدید "دیافراگم 2025 سهام و ورود" به منظور پرداختن به همه انواع کار و افرادی که در این فیلم برادری. همچنین با هدف حذف "نهادینه نابرابری" در سازمان این گزارش گفت:. با استناد به آکادمی مدیر عامل سحر هادسون در این گزارش برجسته شده است که آن را کاملا فوری برای رسیدگی به نابرابری مسائل و پس از آن تصمیم گرفته شده است که قوانین اصلاح خواهد شد تا همه صدای جشن و همچنین شنیده می شود.

اخبار مرتبط

آن است که به یاد داشته باشید که بهترین تصویر دسته نیز باید یک عدد ثابت از 10 نامزد که مورد نشده است زودتر و تعداد نامزد در این بخش شده است نوسان برای یک دهه در حال حاضر. انجمن صنفی تولید کنندگان از امریکا خواهد همکاری با آکادمی نیروی کار به مجموعه ای از استانداردهای جدید برای نامزد.

بیشتر از آن تصمیم گرفته شده است که بسیاری از کارکنان ارشد و همچنین 9,000 اعضای آکادمی را دریافت خواهد کرد یک "ناخودآگاه تعصب آموزش". شورای حکام در آکادمی نیز تجدید نظر شده است در هفته گذشته که در حال حاضر شامل تقریبا نیمی از زنان (26) و 12 نفر از رنگ از مجموع 54 عضو دارد.

این حرکت آمده است در زمانی که مردم آمده اند در خیابان ها در بسیاری از کشورها (پس از مرگ جورج Floyd) و خواستار برابر درمان برای مردم از رنگ در سراسر جهان است. اسکار برای مدت طولانی شده اند مقصر بودن محور به سفید پوستان و ساخت بسیاری از اشتباهات مانند mix-ups توسط مجریان قرار داده است که مردم از رنگ در یک تبعیض آمیز نقطه. به ویژه می توان در نظر بگیرید که چگونه هلی بری موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال 2002 پس از 73 سال از جوایز اسکار آغاز شده است. به سادگی با قرار دادن آن در واقع در زمان بیش از 73 سال برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه می شود ساخته شده واقعا فراگیر!

در سال 2015 تمام 20 دسته بندی های بازیگری رفت و به مردم منجر به یک جنبش توده ای به نام OscarsSoWhite که به نام آکادمی برای اینکه مغرضانه. حتی British Academy of Film and Television Awards (بافتا) و Cesar Awards پس از انتقاد خود را برای گرایش به طبیعت تغییر استاندارد برای نامزد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن