کروناویروس در آمریکا: حداقل 25% از COVID-19 مرگ و میر ساکنان خانه سالمندان می گوید: گزارش جدید

ایالات متحده دیده می شود بیش از 104,000 کشته و نزدیک به 1.8 میلیون عفونت.حداقل یک چهارم از COVID-19 مرگ و میر

توسط HONARMANDKHABAR در 13 خرداد 1399
coronavirus in US, united states, coronavirus toll in US, coronavirus cases in US, coronavirus deaths in US, coronavirus deaths us study, covid-19, nursing homes in US, coronavirus and US nursing homesایالات متحده دیده می شود بیش از 104,000 کشته و نزدیک به 1.8 میلیون عفونت.

حداقل یک چهارم از COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده در میان ساکنان خانه سالمندان یک گزارش جدید گفت, افشای آمد که به عنوان coronavirus محدودیت کاسته جمعه حتی در آمریکا علیه خشونت پلیس موجب ترس از شیوع بیماری های جدید.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

کلید های فلوریدا استقبال بازدید کنندگان برای اولین بار در دو ماه کولوسئوم باز باستانی آن درب در رم, کشتی دوباره در بنگلادش و گلف بازان در یونان. اما به عنوان مقصد توریستی در سراسر جهان برای بازگشایی, کسب و کار, قوانین جدید در محل برای محافظت در برابر ویروس' گسترش یافته است.

"را ارضا روی صورت, پوشش, دستکش های ضد عفونی کننده دست ریف امن کرم های ضد آفتاب و شخصی داروهای ضروری. اگر شما احساس ناخوشی لطفا ماندن صفحه اصلی" مونرو شهرستان توریستی شورای توسعه که شامل گردشگری وابسته به کلید گفت: در وب سایت خود را.

الکترونیکی علائم هشدار داد مسافران به دو تا از بزرگترین قمار در مورد COVID-19 در اولین روز از آنها بخشی از بازگشایی بیش از کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت را اعتراض. "جلوگیری از جمعیت زیادی نمی قمار با COVID ،" فلش نشانه نزدیکی Foxwoods توچال کازینو و Mohegan Sun به عنوان اتومبیل های بسیاری با, ماساچوست, رود آیلند و نیویورک پلاک – گذشت.

در ضمن دامنه ویرانی در این کشور خانه های پرستاری شد واضح تر در یک گزارش تهیه شده برای ایالات متحده فرمانداران گفت: حدود 26,000 ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند از COVID-19 – یک عدد است که با مشتقات جزئی است و به احتمال زیاد به بالاتر است.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 60,000 موارد coronavirus بیماری در میان ساکنان خانه سالمندان با توجه به یک کپی از نامه ای خطاب به فرمانداران و همراه نمودار ارائه شده به آسوشیتد پرس.

داده شد و بر اساس گزارش های دریافت شده از حدود 80 درصد از ملت 15,400 خانه های پرستاری به عنوان از آوریل 24. اما برخی کشورها با نرخ بالا از خانه سالمندان مرگ و میر به نظر میرسد که سطوح پایین پاسخ به نظر سنجی در نظر گرفته شده به عنوان اولین گام به سوی توسعه تغییر سیاست.

"این داده ها و گزارش های موردی در سراسر کشور به وضوح نشان می دهد که خانه های پرستاری ویران شده اند ویروس" نوشت: CDC مدیر رابرت Redfield و مدیر CMS Seema Verma.

ایالات متحده دیده می شود بیش از 104,000 کشته و نزدیک به 1.8 میلیون عفونت در این بیماری همه گیر هر دو تعداد بالاترین در جهان است.

و اگر چه موج اول این بیماری همه گیر ممکن است کاهش در بسیاری از ایالات متحده به این معنا نیست که خانه های سالمندان هستند در هر کمتر در معرض خطر: کارشناسان می گویند در یک ویروس جهش آنها دوباره می تواند تبدیل به صحنه غم انگیز, صحنه مرگ و ناامیدی و همچنین به عنوان یک خطر برای جامعه گسترده تر.

"آنچه در جریان است در خانه سالمندان می تواند یک فشار سنج برای جایی که این ویروس گفت:" تامارا Konetzka یک استاد تحقیقات در دانشگاه شیکاگو که متخصص در مراقبت دراز مدت مسائل.

موانع گرفته شد پایین در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در نزدیکی حرکت ازاد و اهسته کلید های شمالی جزیره در فلوریدا زنجیره ای که در آن تقریبا نیمی از کارگران شاغل در هتل ها و کافه ها و دیگر مهمان نوازی صنایع و بسیاری از بقیه درگیر در تجاری و ماهیگیری ورزشی.

اما حتی به عنوان کلید بازگشایی Miami-Dade County نگه داشته سواحل آن بسته به دلیل اعتراضات در جنوب فلوریدا و در سراسر کشور بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید دوخته در گردن توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس.

ریچارد Stanczyk صاحب جوانه N' مریم مارینا در ایسلامورادا گفت: 76 سال از کسب و کار' قایق های ماهیگیری را به حال تقریبا هیچ مشتریان برای هفته استقبال از بازگشایی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب