Coronavirus مستند: ترویج همه کلاس 11 دانش آموزان در بنگال غربی تابلوهای مدارس خواسته

در نامه ای به تاریخ مارس 11, رئیس شورای Mahua Das گفت: به عنوان تصمیم توسط وزیر Mamata بانرجی همه کلاس 11 دانش

توسط HONARMANDKHABAR در 23 اردیبهشت 1399
Coronavirus lockdown, West Bengal boards, west bengal class 11 students, mamata banerjee, mahua das, COVID-19 pandemic, latest news on west bengal boards examsدر نامه ای به تاریخ مارس 11, رئیس شورای Mahua Das گفت: به عنوان تصمیم توسط وزیر Mamata بانرجی همه کلاس 11 دانش آموزان باید اعلام ارتقا به کلاس بعدی. (فایل عکس: IE)

غرب بنگال شورای عالی آموزش و پرورش متوسطه خواسته است خود را وابسته به مدارس برای ترویج تمام کلاس 11 دانش آموزان خود را به عنوان امتحانات سالانه نمی تواند تکمیل شود با توجه به کروناویروس-مجبور مستند. در نامه ای به تاریخ مارس 11, رئیس شورای Mahua Das گفت: به عنوان تصمیم توسط وزیر Mamata بانرجی همه کلاس 11 دانش آموزان باید اعلام ارتقا به کلاس بعدی.

این شورا را فراهم می کند سوال این مقالات برای کلاس 11 سالانه امتحانات در حالی که امتحانات انجام شده توسط مدارس و مقالات در حال بررسی توسط محققین داخلی. برخی از مقالات از کلاس 12 مدیره امتحانات و کلاس 11 سالانه امتحانات در حال انجام به طور همزمان نمی تواند برگزار شد در تاریخ برنامه ریزی شده از مارس 23 مارس 25 مارس 27 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

اخبار مرتبط

دولت قبل گفت: امتحانات متوسطه بالاتر برگزار خواهد شد هر روز 10 ژوئن در حالی که وجود خواهد داشت نه بیشتر امتحانات سالانه برای کلاس 11 در این سال تحصیلی. در اطراف 11,10,000 دانش آموزان ترویج شود از کلاس 11 تا کلاس 12 در این سال با تصمیم دولت یک شورای منبع گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن