Coronavirus گسترش: دور دوم sero-بررسی به منظور تعیین میزان عفونت

دولت تا به حال جمع آوری نمونه از مجموع 83 مناطق در سراسر کشور اما تنها گذاشته یافته از 65 مناطق.این اتحادیه با

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399
دولت تا به حال جمع آوری نمونه از مجموع 83 مناطق در سراسر کشور اما تنها گذاشته یافته از 65 مناطق.

این اتحادیه با وزارت بهداشت انجام خواهد شد دور دوم Sero-نظارت آزمون در سراسر کشور به منظور درک میزان عفونت کروناویروس در میان جمعیت آنی گزارش شده است. دور اول sero-بررسی های انجام شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند در ماه آوریل و آخرین بررسی خواهد شد نه تنها اشاره در میزان عفونت در کشور اما با ارائه روند گسترش این ویروس در نقاط مختلف کشور است. اولین بررسی انجام شده در مجموع 65 مناطق در سراسر کشور و ICMR تا به حال تخمین زده می شود که حدود 0.73 درصد از جمعیت در این مناطق تا به حال قرارداد این ویروس. بررسی منعکس میزان عفونت کروناویروس تا پایان مارس به عنوان آنتی بادی را حداقل دو هفته زمان برای توسعه پس از بهبود از ویروس NITI Aayog تا به حال گفت: در حالی که به اشتراک گذاری یافته های اولیه از این بررسی است. دولت تا به حال جمع آوری نمونه از مجموع 83 مناطق در سراسر کشور اما تنها گذاشته یافته از 65 مناطق.

راجش بوشان افسر در وظیفه خاص در وزارت بهداشت گفت: آنی است که حتی به عنوان دولت این است که برنامه ریزی دور دوم بررسی سرولوژی همه این یافته ها از بررسی نشده اند منتشر شده توسط متخصصان پزشکی و هنوز هم تجزیه و تحلیل داده ها از اول بررسی.

اخبار مرتبط

یافته ها از بررسی هستند و هنوز هم تحت فرآیند ارزیابی و ما تا به حال تنها به اشتراک گذاشته اولیه یافته های این بررسی بوشان گفت: ANI. او همچنین گفت که دولت در حال رفتن به انجام پیگیری نظرسنجی در سراسر کشور به تجزیه و تحلیل روند موجود از Covid-19 عفونت است. او در ادامه گفت که آن را طول می کشد بسیاری از زمان و تجزیه و تحلیل در بخشی از مقامات بهداشتی قبل از آمدن به هر گونه نتیجه گیری قطعی در چنین تمرینات.

در یک sero بررسی مقامات بهداشتی جمع آوری نمونه خون از یک بخش بزرگی از جمعیت معلوم حضور Covid-19 آنتی بادی است. حضور آنتی بادی در بدن است که اعتقاد بر این بود که نشانه آن است که این فرد آمده بود در چنگال این بیماری و نیز توسعه ایمنی برای مبارزه با این بیماری است. معمولا بهبود بیمار ایجاد آنتی بادی علیه این ویروس در یک دوره بیش از دو هفته پس از شروع عفونت است.

تا کنون در این کشور گزارش شده بیش از 7.6 لاخ تایید موارد Coronavirus در کشور با بیش از 21 هزار نفر تلفات به عنوان روز پنج شنبه. روزانه تست های انجام شده توسط مقامات بهداشتی نیز دیده می شود افزایش مداوم با بیش از 2.6 لاخ نمونه تست گرفتن هر روز ANI گزارش شده است. اما گسترش تست از ایالتی به ایالت متفاوت با بسیاری از مناطق آسیب دیده مانند دهلی و ماهاراشترا انجام بخش عمده ای از کل آزمون است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن