Coronavirus فشار در پکن اتحادیه اروپا ریشه: چینی virologists

پکن ژوئن 19 چین گزارش کرده است 37 جدید COVID-19 نفر از جمله 25 در پکن که در آن 183 بیماران تحت درمان در حالی ک

توسط HONARMANDKHABAR در 30 خرداد 1399

پکن ژوئن 19

چین گزارش کرده است 37 جدید COVID-19 نفر از جمله 25 در پکن که در آن 183 بیماران تحت درمان در حالی که چینی ها virologists گفت: سویه جدید خوشه ای از موارد در پایتخت ممکن است آمده اند از اروپا است.

اولیه بررسی اپیدمیولوژیک نشان می دهد coronavirus گونه شناسایی شده در Xinfadi بازار عمده فروشی در پکن آمد از اروپا گزارش را در دولت اجرا جهانی بار گفت.

آن گفت: این فشار تا به حال وجود داشته است طولانی تر از زمان coronavirus فشار گردش در اروپا, چینی, virologists استنباط.

آنها می گویند ممکن است که ویروس نمی جهش در طول حمل و نقل آن را به عنوان مهر و موم شده در مواد غذایی منجمد ذخیره شده در هوای سرد و مرطوب و شرایط آن گفت.

وو Zunyou ارشد اپیدمیولوژی در چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: رسانه ها در روز پنج شنبه که "یافته ها در پکن خاطر نشان کرد ما از اولین شیوع COVID-19 در ووهان در سال گذشته اتفاق افتاده است در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی".

تمرکز Huanan تحقیقات حیوانات وحشی اصطبل حتی اگر غذاهای دریایی فروشندگان بودند درست در کنار آنها وو گفت.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در حال حاضر سوال از مقامات چینی' ادعا می کند که این ویروس به ترسیم وارداتی ماهی قزل آلا در Xinfadi و ادعا ریشه اروپا گفت که هیچ مدرکی برای آن.

آن است که هنوز روشن نیست که آیا چین به اشتراک گذاشته ژنوم توالی با کسی که خواسته بود برای آن است.

همیشه از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش چین حاوی COVID-19 زمانی که آن را برای اولین بار نشان داد تا در ووهان در ماه دسامبر سال گذشته بحث بر سر منشا ویروس را تشدید کرده است.

برای آن بخش چین به دنبال تغییر سرزنش کرد و گفت که این ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در جای دیگر ظاهر در ووهان.

رئیس جمهور تهمت و رهبران چندین کشور را متهم به چین از عدم شفاف در گزارش این بیماری مرگبار که منجر به تلفات جانی و بحران اقتصادی در سراسر جهان است.

یک مطالعه جدید توسط محققان دانشگاه هاروارد به تازگی گفت که تصاویر ماهواره ای نشان می دهد افزایش ترافیک در خارج از پنج بیمارستان در شهرستان چینی از اواخر ماه اوت تا دسامبر بالا بردن شک و تردید است که این ویروس ممکن است ظاهر در ووهان در آن زمان.

ترافیک سنبله همزمان با افزایش جستجوهای آنلاین برای کسب اطلاعات در مورد علائم مانند "سرفه" و "اسهال".

چین گفت: مطالعه "مضحک" و بر اساس "سطحی" اطلاعات آن را گفت.

به تازگی سازمان بهداشت جهانی (بهداشت) تصمیم گیری بدن از ژنو-که بر اساس تصویب به اتفاق آرا قطعنامه به پروب منشاء ویروس. چین نیز در حمایت از این قطعنامه است.

بسیاری از موارد جدید مرتبط شده اند به Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

تا یک هفته پیش چینی ها سرمایه بوده و رایگان از انتقال محلی برای 55 روز.

Xinfadi شد به سرعت به عنوان مرکز شیوع این بیماری پس از اولین بیمار خریداری ماهی و به دنبال آن بسیاری از مواردی که تا به حال لینک به Fengtai بازار است.

"بیشتر غذاهای دریایی فروشندگان آلوده شدند و به دنبال آن گوشت گاو و بره فروشندگان" وو به نقل از به نقل از هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست.

"غذاهای دریایی فروشندگان نیز نشان داد علائم زودتر از دیگران" او گفت:.

زیست محیطی نمونه های گرفته شده از بازار نشان داده اند که مکان های فروش غذاهای دریایی و گوشت گاو و بره به حال اثری از این ویروس بیش از دیگران است. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن