هزینه COVID درمان در هند

اخیر COVID شیوع همه گیر و آسمان بالا هزینه های درمان را موجب یک گفتگو در افزایش هزینه های بهداشت و درمان در هن

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

اخیر COVID شیوع همه گیر و آسمان بالا هزینه های درمان را موجب یک گفتگو در افزایش هزینه های بهداشت و درمان در هند. دانستن بیشتر در.

بیمه یکی از چیزهایی که ما تمایل به فراموش کردن در مورد تا زمانی که نیاز ناشی میشود. این است که چرا بیمه ملی روز آگاهی است که مشاهده شده در 28 ژوئن هر سال به آموزش مردم در مورد اهمیت داشتن بیمه برای حفاظت از خود و عزیزان خود را از وقایع ناگوار.

بیمه بهداشت و درمان چیزی است که آمده است به محل موردتوجه وتماشای عموم به علت جاری COVID-19 شیوع همه گیر. درمان و هزینه های آن در بیمارستان های خصوصی بسیار بالا و با توجه به کمبود در عرضه تخت Icu و هواکش در بیمارستان های دولتی این چیزی است که نمی توان اجتناب کرد.

COST OF COVID TREATMENT IN INDIAهزینه COVID درمان در هند

جامع طرح بیمه سلامت با تکیه کلی بیمه می تواند در کاهش بار مالی در مورد هر شرایط اضطراری پزشکی. تکیه سلامت بی نهایت بیمه و اعتماد HealthGain سیاست دو جمله سیاست هایی که ارائه مالی پوشش در مورد COVID درمان در میان بیماری های دیگر و همچنین همراه با یک میزبان از مزایای دیگر.

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب