COVID-19: استرالیا ویکتوریا به بستن مرزها برای اولین بار در 100 سال

ملبورن, جولای 6 در یک قدم برای جلوگیری از افزایش تعداد COVID-19 عفونت استرالیا هواپیمای دولت ویکتوریا در روز د

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

ملبورن, جولای 6

در یک قدم برای جلوگیری از افزایش تعداد COVID-19 عفونت استرالیا هواپیمای دولت ویکتوریا در روز دوشنبه اعلام کرد به بستن مرزهای خود با این کشور پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز برای اولین بار در 100 سال است.

مارک یک مرحله جدید در استرالیا در مبارزه با کشنده سرایت ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت که موثر شنبه شب دولت در مرز New South Wales (NSW) بسته شد.

وی به عنوان ویکتوریا ثبت شده و در عین حال یکی دیگر از پرش بزرگ از 127 جدید کروناویروس موارد — بالاترین افزایش روزانه از این بیماری همه گیر آغاز شد — و دو مرگ در 24 ساعت گذشته.

جدید مرگ و میر گرفته اند مرگ و میر در کشور به 22 و این که این کشور به 106.

"ما – همه ما – به توافق رسیدند که بهترین کاری برای انجام این است که نزدیک مرز. "که بسته به اجرا گذاشته خواهد شد در NSW بنابراین به عنوان نه به تخلیه منابع است که بسیار متمرکز بر مبارزه با این ویروس در حال حاضر در سراسر کشور ما" اندروز گفت.

ویکتوریایی نیاز به یک مجوز برای ورود NSW, او گفت:.

او گفت که این تصمیم به بستن مرز به دنبال مذاکرات با NSW برتر Gladys Berejiklian و نخست وزیر اسکات موریسون.

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos تایید کرده است دولت, دوم, مرگ یک مرد در 60s عبور دور در صبح روز دوشنبه.

بیش از آخر هفته به دولت اعلام کرده است سخت مستند اقدامات نه مسکن عمومی برج به مدت پنج روز در ملبورن درونی شمالی که خانه بیش از 3000 نفر.

محدودیت در ساکنان این ساختمان ها ساخته شده اند سختگیرانه تر از اقامت در خانه سفارشات در محل در 12 آذر postcodes که در آن مردم فقط می توانید ترک دلایلی مانند کار مطالعه برای ارائه خدمات و یا خرید مواد غذایی.

ساکنان ساختمان های مجاز به ترک خانه های خود با پلیس گشت زنی در منطقه برای به اجرا درآوردن مستند.

در ضمن در یک نشست خبری NSW برتر Berejiklian گفت که "همه ملبورن خواهد بود, تعریف شده به عنوان یک coronavirus کانون تحت NSW بهداشت عمومی منظور از دوشنبه".

"وزیر بهداشت را... توان اطمینان حاصل کرد که بیا نیمه شب امشب — بنابراین برای 24 ساعت آینده — که نقاط خواهد شد گسترش به تمام ملبورن بنابراین هیچ کس از ملبورن خواهد بود قادر به عبور از مرز در 24 ساعت آینده," او گفت:.

مجوز سیستم خواهد بود در محل قرار داده برای افرادی که نیاز به عبور از مرز به عنوان آنها به زندگی می کنند در یک مرز جامعه و یا ضروری کارگر.

Berejiklian گفت که هر کسی می تواند درخواست برای اجازه اگر آنها "احساس آنها را تحت تاثیر بسته شدن".

او گفت که اکثریت قریب به اتفاق از موارد جدید در ملبورن در هفته های اخیر بودند از جامعه انتقال است.

این اولین بار است که در 100 سال است که دولت باید به مرزهای خود توجه کنند. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب