Covid-19: بانکداران در هند در حال پربارتر کار از خانه

هند را آغاز کرده است بازگشایی از مستند های اعمال شده در مارس 24, حتی به عنوان کشور چهارم-بیشترین تعداد عفونت د

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
هند را آغاز کرده است بازگشایی از مستند های اعمال شده در مارس 24, حتی به عنوان کشور چهارم-بیشترین تعداد عفونت در جهان است. (رویترز)

کار از خانه باقی می ماند ممکن است بخشی از این هنجار برای بسیاری در هند صنعت مالی فراتر از پایان جهان بزرگترین مستند. دلیل: حذف طولانی رفت و آمد در سه ماه گذشته افزایش یافته و بهره وری کارکنان.

را Jefferies' هند تیم به عنوان مثال. به طور متوسط در آن 60 نفر از اعضای موفق به نجات بیش از یک ساعت در هر روز در رفت و آمد و 70 درصد از آنها دیده می شود بهره وری بالاتر با توجه به توجه داشته باشید از کارگزاری, نقشه کشی, در یک نظرسنجی از کارکنان خود را.

اخبار مرتبط

به عنوان بانک ها و مدیران سرمایه در سراسر جهان و سعی کنید به کشف کردن که چگونه آنها را مدیریت دفاتر خود را پس از coronavirus همه گیر بسیاری در بمبئی — هند سرمایه گذاری hub — این فرصت برای تغییر دائمی در چگونه کار می کنند.

متوسط زمان رفت و آمد در این شهر مسیرهای اصلی است که بیش از یک ساعت بیش از دو برابر میانگین سنگاپور هنگ کنگ و نیویورک, با توجه به مطالعه انجام شده توسط IDFC موسسه سیاست عمومی فکر می کنم تانک.

نیل Parikh مدیر اجرایی Parag Parikh خدمات مشاوره مالی مانند بسیاری از دیگران است پیدا کردن تجربه بهتر از حد انتظار — به طوری که او دوباره قصد دارد از اضافه کردن به پول مدیر دفتر در هند بالا شهرستانها. او قصد دارد برای تجهیز, استخدام های جدید, با لپ تاپ و با سرعت بالا اتصال به اینترنت به جای.

"در حال حاضر وجود ندارد ننگ در اطراف کار از خانه," او گفت:. "من می توانید ببینید که برخی از تیم تحقیقاتی که بسیار سازنده تر است. کار از خانه موجب صرفه جویی در تقریبا 3-تا-4 ساعت در هر روز در زمان سفر برای برخی از مردم است."

تکیه اوراق بهادار با مسئولیت محدود. اتحاد shelved برنامه ای برای تغییر به یک فرض جدید. این شرکت یکی از هند پیشرو خرده فروشی broking خانه خواهد شد که نیمی از کارکنان خود را به ادامه کار از خانه به عنوان آن پیاده سازی یک برنامه چرخشی به پیروی اجتماعی فاصله هنجارها به گفته رئیس منابع انسانی افسر Meenaa Sharma.

"بسیاری از کارکنان ما گفت که بهره وری خود را بالا رفته و بازخورد از مشتریان در گزارش پژوهش خوب است," او گفت:.

موج دوم

در حالی که روزانه تعداد ویروس موارد در بمبئی هند را بدترین ضربه شهر پایدار است در روزهای اخیر نگرانی خود را از موج دوم به معنی کسب و کار چاره ای اما برای کار از راه دور. با اقتصاد مجموعه برای اولین بار تمام سال انقباض در 40 سال هند را آغاز کرده است بازگشایی از مستند های اعمال شده در مارس 24, حتی به عنوان کشور چهارم-بیشترین تعداد عفونت در جهان است.

در عین حال که هر کس در جهان از امور مالی است در یک موقعیت به کار از راه دور بر اساس یک دراز مدت. در حالی که بانک ها و سهام خزاين باز شده بود از طریق مستند تعیین شده به عنوان "ضروری خدمات" نمایندگی که معاملات خود را ممکن است مجبور به بازگشت به کار در تعداد بیشتر از یک بار تنظیم مقررات relaxations نورد.

"کسب و کار مانند ما که در آن وجود دارد حساسیت اطلاعات حداقل بخشی از کارکنان مانند فروشندگان باید در دفتر" گفت: Jinesh Gopani سر از سهام در محور مدیریت دارایی شرکت. "آن قسمت اجازه داده شد در صفحه اصلی به دلیل آن را یک بحران است. اما از آن است که ایده آل از رگولاتور نقطه نظر در دراز مدت است."

در حال حاضر تنها کسری از کارکنان در مالی-خدمات صنعت بازگشته است ، غیر منتظره مزایای کار از راه دور معنی آن را به احتمال زیاد به گزینه مورد علاقه خوبی به آینده.

"بهره وری به طور چشمگیری بهبود یافته به دلیل از بین بردن بی فایده سفر زمان" گفت: Gopani. کار از خانه یک یا دو روز در هفته ممکن است تبدیل شدن به "طبیعی است."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن